אולי יש לכם רעיון?

חנהפ

Active member
שבת בצהרים חשבתי להכין לזניה, לעיקרית, מה אפשר להגיש ליד? חוץ מסלטים?

אמרלדה

Active member
ראשית אספר שאצלנו במשפחה (המורחבת. אצלי כבר אין כמעט ארוחות מבוססות מאפים)
זה עובד אחרת.
בארוחה חלבית יש כמה עיקריות...
אם יש לזאניה אז מוסיפים לזה פשטידת ירק וסלט פסטה, למשל. כל אחד מהם, בארוחה שאינה חגיגית,
יכול לשמש כעיקרית בפני עצמו.
על הסלט פסטה אספר לך שהגשתי לחברים לא מזמן פסטה עם פיסות סלמון אפוי ואיזשהו ירק,
מתובל רק בשמן זית ומלח. מאוד אהבו את זה, אז זאת אופציה גם פה, עם סלמון או בלעדיו, כסלט עם ירקות
או כמנת תוספת חמה. אני לא סובלת סלמון אפוי, אז לעצמי הכנתי קצת ניוקי ללא גלוטן עם גרבלקס ביתי.

שנית, הכנתי לפני שבוע תוספת של תרד מאודה עם מעט לימון ומלח. יצאה נהדר ומאוד מתאימה וטעימה.
העניין הוא שמשלוש חבילות יצאו שתי מנות תרד... כצפוי. אז תלוי אם יש מספיק.

גם שעועית ירוקה אפשר להוסיף פה. יותר פשוט. כל ירק ירוק מבושל או מאודה, בעצם. אני הייתי הולכת על
פשטידת ברוקולי, למשל, בגרסתה החלבית.

בשורות טובות.

נערך לאחרונה ב:

חנהפ

Active member
ראשית אספר שאצלנו במשפחה (המורחבת. אצלי כבר אין כמעט ארוחות מבוססות מאפים)
זה עובד אחרת.
בארוחה חלבית יש כמה עיקריות...
אם יש לזאניה אז מוסיפים לזה פשטידת ירק וסלט פסטה, למשל. כל אחד מהם, בארוחה שאינה חגיגית,
יכול לשמש כעיקרית בפני עצמו.
על הסלט פסטה אספר לך שהגשתי לחברים לא מזמן פסטה עם פיסות סלמון אפוי ואיזשהו ירק,
מתובל רק בשמן זית ומלח. מאוד אהבו את זה, אז זאת אופציה גם פה, עם סלמון או בלעדיו, כסלט עם ירקות
או כמנת תוספת חמה. אני לא סובלת סלמון אפוי, אז לעצמי הכנתי קצת ניוקי ללא גלוטן עם גרבלקס ביתי.

שנית, הכנתי לפני שבוע תוספת של תרד מאודה עם מעט לימון ומלח. יצאה נהדר ומאוד מתאימה וטעימה.
העניין הוא שמשלוש חבילות יצאו שתי מנות תרד... כצפוי. אז תלוי אם יש מספיק.

גם שעועית ירוקה אפשר להוסיף פה. יותר פשוט. כל ירק ירוק מבושל או מאודה, בעצם. אני הייתי הולכת על
פשטידת ברוקולי, למשל, בגרסתה החלבית.

בשורות טובות.
תודה לך על תשובה המפורטת, היות והלזניה שלי בשרית חשבתי גם על איזה ירוקים, הקנין לא מצא לי כרוב ניצנים אז אלך על מיקס של ברוקולי ושעועית ירוקה

הבת המתהוללת

Well-known member
מנהל
תודה לך על תשובה המפורטת, היות והלזניה שלי בשרית חשבתי גם על איזה ירוקים, הקנין לא מצא לי כרוב ניצנים אז אלך על מיקס של ברוקולי ושעועית ירוקה
שבוע טוב, רציתי להציע במיה, אבל רואה שהלכת על משהו אחר.

למעלה