אולי זה הפתרון למצוקת הנייד של רכבת ישראל

מצב
הנושא נעול.

mishmish

New member
לאחרונה אנחנו מקבלים עוד ועוד אינפורמציה על מצוקת הנייד ברכבת ועל הבעיות באספקת הקרונות החדשים של סימנס. יש לי רעיון שאולי הרבה לא יאהבו אותו ,אבל לפי דעתי הוא הכי פרקטי והכי מהיר ליישום להביא עוד קרונועי Ic3 משומשים מדנמרק, סה"כ כל הסטים המשומשים האחרונים שהגיעו לכאן עושים עד עכשיו את עבודתם נאמנם ולאור המצוקה בנייד אני לא רואה סיבה לא להביא עוד כמה סטים כאלה לתגבור של הקווים מה אתם אומרים?

mishmish

New member
לאחרונה אנחנו מקבלים עוד ועוד אינפורמציה על מצוקת הנייד ברכבת ועל הבעיות באספקת הקרונות החדשים של סימנס. יש לי רעיון שאולי הרבה לא יאהבו אותו ,אבל לפי דעתי הוא הכי פרקטי והכי מהיר ליישום להביא עוד קרונועי Ic3 משומשים מדנמרק, סה"כ כל הסטים המשומשים האחרונים שהגיעו לכאן עושים עד עכשיו את עבודתם נאמנם ולאור המצוקה בנייד אני לא רואה סיבה לא להביא עוד כמה סטים כאלה לתגבור של הקווים מה אתם אומרים?
אני באופן אישי מאוד אוהב את העיצוב הפנימי
שלהם,ואת כל האיורים שהם הוסיפו.

mishmish

New member
לראות את רמת התחזוקה שלהם בדנמרק
ולקנא...למה אצלנו הם לא יכולים להראות ככה ?

raminec

New member
רמי ,שים לב !
גם בגויים נפלה שלהבת. זאת באמת תמונה נדירה בארץ בה צולמה.
בהתחשב בפס הייצור של הגרמנים שלא עומד בלו"ז
אני חושב שאפשר לומר באופן כללי שגם הגרמנים לא מה שהיו פעם

raminec

New member
ואם כבר מדברים על יעילות...
מחכים בקוצר רוח לתמונות מירושלים (לא רק הדוידקה).
לצערי אני יכול להעלות רק תמונה אחת בכל פעם.
אולי אם תדבר עם מתכנתי תפוז אפשר יהיה להעלות מספר תמונות בבת אחת והיעילות תעלה פלאים

raminec

New member
ואם כבר מדברים על יעילות...
מחכים בקוצר רוח לתמונות מירושלים (לא רק הדוידקה).
תמונות נוספות מירושלים תפורסמנה בערב
בינתיים אני אשאיר לך פה דגימה של אחת מתמונות התורן המזדקר בכניסה לעיר. אין ספק שהשטרונגול הזה ניראה כמעט מכל נקודה בירושלים, אבל אין אף נקודה שממנה ניתן לראות את כל הגשר כמקשה אחת. חוץ מאנשים שיש להם קשרים עם עובדי הקבלן ומקבלים טרמפ במנוף לראש התורן, כמובן...

amit1270

New member
בינתיים אני אשאיר לך פה דגימה של אחת מתמונות התורן המזדקר בכניסה לעיר. אין ספק שהשטרונגול הזה ניראה כמעט מכל נקודה בירושלים, אבל אין אף נקודה שממנה ניתן לראות את כל הגשר כמקשה אחת. חוץ מאנשים שיש להם קשרים עם עובדי הקבלן ומקבלים טרמפ במנוף לראש התורן, כמובן...
מרשים!
(מראש)

846

Active member
מכוער....

mazovera

New member
לראות את רמת התחזוקה שלהם בדנמרק
ולקנא...למה אצלנו הם לא יכולים להראות ככה ?
מה, יש חלונות?
אף פעם באמת לא הבנתי מה מטרת המלבנים השחורים והאטומים בדפנות הרכבות בארץ. עכשיו אני מבין - אלה חלונות שאם מנקים אותם, אפשר לראות דרכם את הנוף....

מצב
הנושא נעול.
למעלה