אולי במקום לקלל אחד את השני נעשה כאן שרשורי בדיחות?

קצה11

Well-known member
לפני ככה וככה שנים היה לנו מורה למוסיקה ביסודי שהיה אדם מאוד מוזר ובמקום ללמד הוא היה מספר בדיחות חלקן מאוד גסות
אולי הוסיף לכל העסק גם זה שזה לא היה במבנה בית הספר אלא בצריף בחצר שהוכרז כחדר המוסיקה. וזה נמשל כמה חודשים עד שההורים שמעו על הבדיחות והמורה סולק מבית הספר. זכורה לי בדיחה לא מנומסת אחת שהוא סיפר (סליחה עם הגולשים הרגישים אל תמשיכו לקרא אם אתם רגישים).
בחור צעיר התארח במוטל דרכים ובחדר לידו היתה מפגרת (ושוב סליחה עם הגולשים הרגישים) בערב הוא שיחק עם הכלי שלו ולפתע נכנסה המפגרת, מה זה?, זו בובה ענה הבחור לפעמים אני משחק בה. בבוקר קם הבחור עם כאבים איומים אתם יודעים היכן ומיד הבין שזו הבחורה. מה עשית לי שאל? באתי בלילה ענתה המפגרת רציתי לשחק עם הבובה פתאום היא השפריצה עלי אז נשכתי אותה.
בדיחה שסיפר לנו בכיתה ד' מורה למוסיקה.
ובהמשך לאותו בית הספר
המורה לאנגלית היתה אישה על סף פנסיה שמה היה שושנה סמואל היה גם שם אמצעי שאני לא זוכר אותו והתלמידים הפכו את השם סמואל 'לשמו חרא'.
יום אחד מגיעה אמא אחת הילדות לסגנית המנהלת ואמרת לה באתי לדבר עם המורה לאנגלית הגברת 'שמו חרא ' אבל אין לנו כזאת מורה אמרה הסגנית.

ai27

Well-known member
ובהמשך לאותו בית הספר
המורה לאנגלית היתה אישה על סף פנסיה שמה היה שושנה סמואל היה גם שם אמצעי שאני לא זוכר אותו והתלמידים הפכו את השם סמואל 'לשמו חרא'.
יום אחד מגיעה אמא אחת הילדות לסגנית המנהלת ואמרת לה באתי לדבר עם המורה לאנגלית הגברת 'שמו חרא ' אבל אין לנו כזאת מורה אמרה הסגנית.
הזכרת לי מורה להסטוריה שהייתה לנו,
היא הייתה אומרת שיש לה תלתלים שחורים, כמו של מכשפה - בגלל שהרוע שלה מצמיח אותם,
אז שאלו אותה למה היא כל כך מרושעת,
והיא אמרה שהיא הפכה לכזאת מרושעת מרוב תסכול,
בגלל שהיא מלמדת מקצוע שאף אחד לא צריך.

קצה11

Well-known member
הזכרת לי מורה להסטוריה שהייתה לנו,
היא הייתה אומרת שיש לה תלתלים שחורים, כמו של מכשפה - בגלל שהרוע שלה מצמיח אותם,
אז שאלו אותה למה היא כל כך מרושעת,
והיא אמרה שהיא הפכה לכזאת מרושעת מרוב תסכול,
בגלל שהיא מלמדת מקצוע שאף אחד לא צריך.
מסכנים כאלה מורים היו לכם?

ai27

Well-known member
לא פלא שהרוסים התבלבלו ותקפו בקניון,
ידעתם שבאוקראינה אין אפילו סניף אחד של WALMART?
רק TARGET...
1657005053265.png

לפני ככה וככה שנים היה לנו מורה למוסיקה ביסודי שהיה אדם מאוד מוזר ובמקום ללמד הוא היה מספר בדיחות חלקן מאוד גסות
אולי הוסיף לכל העסק גם זה שזה לא היה במבנה בית הספר אלא בצריף בחצר שהוכרז כחדר המוסיקה. וזה נמשך כמה חודשים עד שההורים שמעו על הבדיחות והמורה סולק מבית הספר. זכורה לי בדיחה לא מנומסת אחת שהוא סיפר (סליחה עם הגולשים הרגישים אל תמשיכו לקרא אם אתם רגישים).
בחור צעיר התארח במוטל דרכים ובחדר לידו היתה מפגרת (ושוב סליחה עם הגולשים הרגישים) בערב הוא שיחק עם הכלי שלו ולפתע נכנסה המפגרת, מה זה?, זו בובה ענה הבחור לפעמים אני משחק בה. בבוקר קם הבחור עם כאבים איומים אתם יודעים היכן ומיד הבין שזו הבחורה. מה עשית לי שאל? באתי בלילה ענתה המפגרת רציתי לשחק עם הבובה פתאום היא השפריצה עלי אז נשכתי אותה.
בדיחה שסיפר לנו בכיתה ד' מורה למוסיקה.
הדתיים כאן מתעצבנים ששמים בדיחות סקס,

אבל תמשיך בכל זאת בעיה שלהם.

evglev1

Well-known member
מנהל
אני אתחיל:
מה המספר טלפון של מרכז הדיאטה הארצי?
אחת שמנה מאוד שמנה מאוד שמנה מאוד

הערה: אני בעצמי לא ממש רזה, בלשון המעטה.
סמוטריץ' זקוק ללחצים מהרב דרוקמן כדי להצביע בעד בחירה ישירה לראשות הממשלה כי הוא לא מוכן להצביע בעד חוק שגם מנסור עבאס תומך בו אבל אין לו בעיה להצביע עם איימן עודה ואחמד טיבי נגד התקציב, נגד תקנות איו"ש, נגד חוק האזרחות ובעד פיזור הכנסת.

dory30

Well-known member
ביביסט חכם , ביביסט טיפש , ושלגיה עומדים ליד שטר של 100 ש"ח
אפשר קצת בלי פוליטיקה? אני מנסה ליצור מכנה משותף לכלל המשתתפים כאן. הכי קל להתסיס.

jackie111

Well-known member
הצסקנה המתבקשת : למי שמתעניין להתוכח על פוליטיקה
אין חוש הומור.

dory30

Well-known member
הצסקנה המתבקשת : למי שמתעניין להתוכח על פוליטיקה
אין חוש הומור.
אפשר להכניס הומור שחור גם לויכוח על פוליטיקה.

למעלה