אולי אתס יכולים לעזור לי???

שוב תודה

אני לא אוהבת רגאיי וראפ, אבל יש לי את הסקורפיונס, חוץ משיר אחד שכתבת, ואת כל השאר יש לי. תודה רבה

MERD!

New member
איך שכחתי?!?!

את חייבת להשיג saron gas כל האלבום שלהם fragile.. זאת להקה דרום אפריקאית ששמעתי עליה רק מחבר דרום אפריקאי שלי אבל את יכולה למצוא שירים שלה אני מצאתי שירים ענקיים תשיגי את 69tea כמובן גם linking park offspring האלבום החדש our lady of peace papa roach guano apes incubus

leeloo

New member
לא linking park אלא linkin park

אני בדיוק מקשיבה לשיר שלהם- crawlin` -שיר ג-ד-ו-ל!!!!!!! חוץ מזה גם אני הייתי ממליצה על incubus וגם על dubstar- stars וגם כמובן השיר המצוין של R.E.M- imitation of life ואם את אוהבת את השיר החדש של ליידי מרמלייד של כריסטינה, ליטל קים, מיה, פינק ומיסי אליוט. וגם את השיר של מיסי אליוט- get your freak on!! שיר גדול! אמממ..איזה שירים יש לך כבר? אני אני תקועה עם 4 שירים ואני רוצה לעשות דיסק!

MERD!

New member
כן אני יודע...

רשמתי את זה מהיר.. לא ממש שמתי לב.. crawling.. one step closer.. points of autority..

kurkevan

New member
בקשר ל לינקין פארק

שיר מצוין- סופסוף משהו נורמלי באמטיוי והוא ראוי לציון כהסולן או זמר היחידים שנשמעים כאילותקוע להם ליחה בגרון שאני באמת יכולה לשמוע

Tangled_Heart

New member
היי אתה מכיר את...

gauno apes הם כל כך טובים!! הדיסק החדש שלהם יותר שווה מהקודם, יש לי את שניהם יש להם גם יציאות פאנק ממש טובות המומלצים לפי דעתי: no speech ann claire livin in a lie open your eye פשוט שווים! רוני, שהופתעה לגלות שמישהו מכיר אותם. : )

MERD!

New member
איך שכחתי...

אבל זה לא כל השירים התכוונתי שתוריד שירים של הלהקה והבאתי כמה דוגמאות וזה send me an angel אני חושב......

tenen

New member
אני מציע לך

אני מציע לך להוריד דברים של the wired al yankovich הוא גדול :) זה בעיקר פרודיות יש לו כמה מפורסמות כמו prety fly for a rabay שזה פרודיה על שיר של offspring ו גם יש לו את hamish paradais שזה פרודיה על gangster paradays של קוליו בכל אופן אני אוהב פרודיות מציע גם לך תמותי מצחוק :)

kirk hammet

New member
איזה סגנונות את אוהבת ?

בכל זאת אי אפשר להמלית על עיוור אז הנה כמה Sepultura - orgasmatron (שיר מופרע לגמריי) the doors - who do you love (שיר נורא יפה) the doors - love me two times (שיר עוד יותר נורא יפה) אה וכן למרות ההתנגדות הכוללת פה של אנשים לכדורגל ... תורידי שעון טייב , הנעליים/שרוכים של טייב , איתן טייב בן זונה , אייל צור שופט מכור , יורם ארבל מחבל , יוסי אבוקסיס והזונה - שירים שמוקדשים להפועל בית שאן ולכל מה שהיה מעורב בפרשיית מכירת המשחק של בית שאן-בית``ר ירושלים .... מלא קללות חדשות ללמוד יש שם !!!!!!!! שאר השירים שיש לי להמליץ סביר להניח שאת מכירה .. אה אולי את זה במקרה במקרה את לא מכירה red hot chilli peppers -soul to squeeze טוב ואי אפשר להמליץ בלי כמה שירים של נירוונה Nirvana -sappy (לא הופיע בשום אלבום או משהו , רק באינטרנט תמצאי אותו..) Nirvana - Lounge act Nirvana - Frances Farmer will have her Revenge on Seattle Nirvana - very ape Nirvana - serve the servents Nirvana - about a girl (אבל הגרסה שהייתה ב-Unplugged in NY) Nirvana - oh me (orignally by the Meat Puppets) Nirvana - lake of fire (שוב , במקור של ה Meat Puppets) Nirvana - All Apologies (לא משנה איזה גרסה) Nirvana - Lithium (במידה ואין לך את השיר הזה , זה ממש איוולת) מספיק לביינתיים ......... אה כמעט שכחתי Nirvana - the man who sold the world (במקור של David Bowie , שגם הגרסה שלו יפה מאוד ...) וכמובן The villeage Pepole - YMCA The Beach Boys - surfin` usa The Beach Boys - Kokomo תיסלם - רדיו חזק בנזין - יום שישי צביקה פיק- אהבה בסוף הקיץ צביקה פיק - מעלה מעלה צביקה פיק - הסבון בכה מאוד דטנר וקושניר - שיר הבטלנים כוורת - 1000 כבאים מספיק עם שירי קוריוז Linkin Park - Part of me Megadeath - Angry Again Megadeath - almost heroes מופע הארנבות של ד``ר קספר - כל שיר אפשרי שתמצאי Guns And Roses - Welcome to the Jungle Guns and Roses - Sweet Child of myne ובמידה שאין לך , אז November Rain כמובן ... Green Day - time of your life Green Day - Basket Case Elvis Presly - Can`t help Falling in Love טוב לקחתי את זה קשה אני הולך עכשיו ביי מקווה שעזרתי ולו בשיר אחד בלבד

kirk hammet

New member
שכחתי כמה

אז בגלל שתפוז לא רצה לשלוח לי קודם אני יכתוב את כל הרשימה המפותחת שעשיתי קודם שוב .... seal - kissed by a rose alice in chains - again alice cooper - poison a-team theme (מוזיקה מגניבה !) Hugo Montenegro - the good the bad and the ugly (כנ``ל) Slipknot - wait & bleed REM - losing my religeon Right Said Fred - I`m To Sexy Cindi Lauper - Girls just wanna have fun (ממש קיטשי , ממש כיפי !) The Coasters - the lion Sleeps Tonight (שיר לשירה בציבור) Oasis - Wanderwall Oasis - All Around The World נוער שוליים - אמסטרדם נוער שוליים - ציירי לך שפם Queen & David Bowie - Under Pressure Faith No More - Easy Mike Brant - Laisse Moi T`aimer White Zombie - more human than Human White Zombie -Ratfinks, Suicide Tanks, & Cannibal Girls Megadeath - Angry Again Megadeath - Almost Heroes Munkafust - Down For Days (שיר שגיליתי בנאפסטר , יפה ...) Munkafust - My Birthday is in Christmes (and it sucks) (כנ``ל) The Doors - who do you love (שיר כזה גדול ! איך שכחתי !) The Doors - Love me two times (כנ``ל בריבוע !) House Of Pain - Jump Around (יפה מאוד...) Incubus - Summer Romance בועז עופרי - שתי אצבעות מצידון סמיר שוקרי - רונה Fastball - The Way (שיר ממש ממש ממש ממש יפה !) Creed - Higher Cornershop - Brimful Of Asha Cranbarries - Zombie Beck - Loser Deep Blue Something -BREAKFAST AT TIFFANY`S Bobby McFerrin - Don`t Worry , Be Happy ! :cool: אם מישהו יגלה לפי איזו דרך עשיתי אותיות גדולות וקטנות , שיגלה לי .. כי לי ממש אין מושג ביי מקווה שעזרתי , לא רק לך (אגב , אני צריך להגיד לך במובן של עם כה או ך ??)

kirk hammet

New member
שוב שכחתי

בגלל ששכחתי את פרל ג`אם , אני יקדיש להם את ההודעה ויכתוב בה רק שירים שלהם ... Pearl Jam - Dissident Pearl Jam - Corduroy Pearl Jam - Hard To Imagine Pearl Jam -Immortality ותודה להם שהביאוני עד הלום

kirk hammet

New member
אה ועוד משהו

רוצה שירים ממש יפים להקשיב להם ? להקשיב להירגע ולהנות ? תשמעי שירים של barry white פשוט גדול הבנאדם

Levinzone

New member
היי, יש לך אחלה טעם :)

Thw Way- אחלה שיר :)) תורידי גם שירים של SilverChair

למעלה