אולי אתס יכולים לעזור לי???

אולי אתס יכולים לעזור לי???

יש לי, מה שנקרא, צרות של אחרים. אני אוספת אמפישלושים בצורה כפייתית. יופי. יש לי 628 מגה על המחשב, ואני כבר מתה לצרוב עוד דיסק (שיהיה, אגה ה-19 במספר). בעייתי היא כדלהלן: אני לא מוצאת עוד שירים!!! שלושת השירים שכבר כתבתי עליהם מזמן קודם, אין סיכוי שאני אמצא לעולם. אז בקשתי אליכם, ידידי הנפלאים, היא שתמליצו לי על שירים. erlich כבר עשה את זה לא במודע. תודה. אז אם למישהו יש רעיון, אז please please please!!! תודר רבה, אוהבת

N0

New member
טוב...

N0 מניח שאת כל הקלאסיקות כבר יש לך , אז הוא ינסה דברים אחרים שצריך טעם מוזיקלי מספיק פתוח בשבילם... כל השירים של Rammstein (מומלצים ביותר הם Klavier, Engel, Du Hast ) . כל השירים של Blood hound ganag (צריך למצוא את המצחיקים יותר... I wish I was queer so I could get more chicks... ) השרוף הדיסק הראשון והשני (הגירסה שלו לנפלת חזק, חובה! שקט יעל...) טוב עכשיו יכול להיות שN0 גולש עוד פעם למשהו שבטח יש לך ואם לא... מופע הארנבות של ד``ר כספר (כל הדיסק ``הו הו`` מצויין וגם הדיסק הראשון שלהם חביב...) המכשפות (לN0 אין מושג מה השמות של הדיסקים שלהם, וכל השירים מצויינים אבל ``קסם על ים כינרת`` מומלץ ביותר...) ועוד פעם כל הקלאסות שיש יותר מידי טובים ואני בטוח שאנשים אחרים ימליצו עליהם גם ככה. N0 שבטח שכח מישהו ממש טוב...

kirk hammet

New member
רק נעשה את זה ברור יותר

בקשר ל- the bloodhood gang תורידי את fire water burn (שאנשים קוראים לזה בטעות the roof is on fire) תורידי את the bad touch (שכמה אנשים קוראים לו בטעות discovery channel) תורידי את mope

Levinzone

New member
Fire Water Burn

איזה שיייייר גדווווווווווול!!!!! הזמר שר בכזאת אדישות!!!!! זה ג-ד-ו-ל!!! הבעיה היא שיש שם יותר מדי באסים, והרמקולים שלי וגם האוזניות לא עומדים בזה :)

rastotman

New member
הם נחמדים אומנם, אבל מה עם-

pretty whan i`m drunk ו-vajina? וכמובן יס מי וור איט סמלס פאני נו המליץ עליו, אה, וגם איימ הופ יו דיי- [נימאס לי מאנגלית]- זה לא משנה איך כולם קוראים לזה, דה רוף איס און פייר ודיסקברי צ`אנל מאוד מוכרים, ומחוסרי האפקט של -היי מגניב- שחייב להיות משירים חדשים שמורידים במצוות מישהו מהאינטרנט. ככה ניראה לי לפחות.

flowr..

New member
``לך עם הכעס... ותן לו לצאת``.

ידוע לי שלחיים צינוביץ` (ככה כותבים את השם משפחה שלו?) יש שיר בשם ``לך עם הכעס``.. אמנם לא שמעתי אותו. אבל לפני כמה זמן כשהייתי בים עם אחותי, - חברה שלה ועוד מישהו שאחותי מכירה שרו את השיר הזה, וזה נשמע כמו שיר נחמד... (מאוד, אפילו). ונאמר לי ששר אותו השרוף, בתקופה שהוא היה שר רוק. מכיר במקרה, N0? ואם כן... זה כלול בדיסק הראשון/ שני שלו? סתם לידע כללי.. flowr..

tenen

New member
לא באף אחד מהם

לאח הקטן שלי יש את שניהם ואין שם שיר בשם הזה :) חשבתי שיעניין אותך :)

N0

New member
לא...

זה לא מופיע באף אחד מהדיסקים של השרוף, ולצערו הרב N0 לא מגיר שירים שלו ממקודם ( אולי כמה אבל ממש לא לפי שם...) . בכל מקרה N0 באמת צריך לבדוק דיסקים ישנים שלו, הוא יפנה למקורות... N0

בבקשה....

N0 הלך למקורות ויש לו את הדיסק שהשיר מופיע בו. הוא כרגע בעבודה אבל כשהוא יחזור הוא יפרסם כאן את המילים (שמאוד ארוכות) ואם את רוצה הוא יוכל לשלוח לך אותו בMP מתישהו (אפילו דרך IMESH ) N0

Working N0

New member
אתם מוכנים להסביר...

למה הניק של N0 מופיע ככה ? הוא גם לא זכר את הסיסמה אז הוא היה צריך להכין אחד חדש... N0

flowr..

New member
או...

כן, בבקשה, זה יהיה ממש נחמד מצידך אם תוכל לעשות זאת, אממ... קובי(??).. :) flowr..

rastotman

New member
אני שמעתי!

מספר מרובה של פעמים אפילו, וזה גם מאוד נחמד. לצ`ינוביץ` יש הרבה דיסקים, גם אחד שמורכב רובו מקולות גוף- הוא חי די הרבה שנים, ועשה כנראה הרבה דברים, שונים. והיה כתוב בעיתון שבגלל זה הוא לא קיבל הערכה או משהו, בכל מיקרה- בקליפה אמרו שהקליפ של לך עם הכעס היה הראשון בארץ ששברו בו מכוניות, והיו הרבה צעקות בקשר לזה, לא יודעת, זה מחוץ לתקופתי. אז השרוף לא שר את לך עם הכעס, זה צינוביץ` ששר את זה. נידמה לי ששמעתי את זה בפעמים הראשונות לפני שהיה בכלל השרוף, וזה עדיין היה מוזר, כי כנראה שאני וענת היינו מהיחידות בעולם שידענו שקיים איזה צינוביץ [נוותר על הצופציק של הקוטג] בתקופה ההיא, ועם הצינוביץ ההוא זה גם לא היסתדר. בטח לא עם זה שמעך את נפלת חזק למשהו לא מזוהה, אבל בכל זאת הוא זה שלימד את גל מה זה איפה הילד. נענע מסריחה.

Black Star

New member
LOL :)

בדיוק באתי לשאול, אם אני היחידה שהייתי מודעת לקיומו של חיים צינוביץ` וידעתי מי הוא לפני פרשת ``השרוף``.... כנראה שלא.

flowr..

New member
יופי

אז מכיוון שאני לא מצליחה למצוא אותו באף איימש/ נאפסטר, (אם יש לך מושג איפה אני יכולה למצוא אותו, זה יהיה מאוד נחמד מצידך...:)), או לחילופין... יש לך, במקרה, (או לכל מישהו אחר שקורא את ההודעה) את המילים של השיר הזה? בתודה.. flowr..

rastotman

New member
אני לא יודעת איפה לחפש את המילים-

אבל לשמוע טיפ טיפה אפשר במומה-

MERD!

New member
איזה סוג שירים את אוהבת?

יש הרבה ראגיי.. יהיה לך מספיק לעשות תדיסק ואקסטרה רק מבוב מרלי יש המון 2פאק שוב פעם מספיק לעשות תדיסק ויותר את יכולה להוריד סקורפיונס still loving u wind of change holiday believe in love meat loaf- i`d do anything for love ugly kid joe- cats in the cradle simply red- stars turn around לא זוכר איזה להקה wish u were here משינה יש הרבה.. אבל מה כבר יש לך?

למעלה