אולי אם אשאל כך

עוזי ק

New member
אולי אם אשאל כך ../images/Emo39.gif

אצליח להבין את התשובה שאני מקבל. אני פשוט מנסה להבין האם הירוקים הללו הם הירוקים של תל-אביב או הירוקים של מדינת ישראל. לא נותר לי אלא להעלות שוב את הצימוקים מהמצע ולנסות לקבל תשובות. "פסולת זו תאסף במרכזים עירוניים לפסולת רעילה ותשלח לאתר הטיפול בפסולת ברמת-חובב" "הפריטים המסוכנים יוגדרו בברור ויכללו: סוללות רגילות" (מה רע בסוללות רגילות שצריך להוציאם ממסלול הפסולת הרגיל?) "מתקן משולב לטיפול בפסולת יוקם באורון שבנגב, ויכלול מטמנה ומשרפה" "הירוקים תומכים בפינוי מחנות צה”ל ומתקנים ביטחוניים במרכז הארץ" עכשיו לשאלה: איך אני כתושב (ולו גם זמני) בנגב יכול לתמוך במפלגה שזה מצעה??

עוזי ק

New member
על מנת לא לחזור

לתשובה שקיבלתי שם, אז אשמח להבהיר מראש כמה נקודות: למיטב ידיעתי מהתוכנית של אורון אפילו המשרד לאיכות הסביבה ירד כבר לפני חמש שנים, כאשר הוחלט על אפעה (גם בנגב, שלא תהיה טעות) כאתר מרכזי להטמנת פסולת. בחיריה לא ממיינים פסולת [נקודה.] בחיריה מעמיסים את הפסולת של גוש דן על 100 משאיות שנוסעות לנגב כל יום. בחיריה יש תחנת ניסיונות לטכנולוגיות טיפול בפסולת, כי זה מצויין ליחסי ציבור. ההשפעה של זה על הטיפול בפסולת בטל ב 30 (בדיוק).

חיריה

עוזי שלום מתוך שיחות עם דורון ספיר יו"ר דירקטוריון חיריה , אני למדה כי אינם מרוצים שם משינוע הפסולת לנגב. הנגב אינו אמור להיות פח האשפה של המדינה. על כן, מנסים דרכים שונות (שחלקן מצליחות וחלקן לא) לטפל בפסולת בשלב כמה שיותר קרוב למקור. לדיעתך, ניסיתי להוביל פעולה מהפכנית בעיר תל אבי להפרדת אשפה במקור לזרמים של יבש ורטוב, בשיתוף אט"ד, עד היום לא הצלחנו כי מדובר בעלויות הקמה כבדות. אני ממשיכה לנסות, כאשר המשרד לאיכות הסביבה יהי בשליטתינו יהיה לי יותר קל להעביר פרורמות מרחיקות לכת אלו. בברכה הדס שכנאי ׂ

תשובה לא מוסמכת

מפלגת הירוקים מורכבת מפעילים תל אביבים, בתל אביב התחילה המפלגה, ובתל אביב נמצא גרעין המפלגה זה לא אומר שהירוקים בעד ת"א ע"ח הנגב

פסולת

עוזי שלום תודה על הפרחים גם אם הם וירטואליים במחשב שלי הם מריחים נפלא. אני מודה לך על קריאת המצע המדוקדקת, הפרק הזה במצע, הכולל את אורון נכתב בורסיה קודמת, וכנראה לא עודכן, בעיקבות פנייתך אנו בודקים ובמידה ויש צורך בשינוי נתעדכן, אני מבינה מדבריך המלומדים, כי הנך בקיא בנושאים אלו בצורה מקצועית ורחבת ראיה. אני מזמינה אותך לנסות ולכתוב לנו כמה המלצות רלוונטיות ואנו נתייחס אליהן בכובד ראש . בברכה הדס שכנאי מזכל הירוקים [email protected]

עוזי ק

New member
טוב

אני רואה שאת משתלבת היטב בפוליטיקה
אם וכאשר תחזיקו בתיק איכות הסביבה, בטוחני שתמצאו את הדרך למומחים גדולים ממני. אני מבין שבשלב זה אין לכם אמירה משמעותית בנושא הטיפול בפסולת או הפסקת המשלוחים לנגב. גם לגבי העברת המחנות, אני בטוח שלא כולם יעברו לנגב, רק המסוכנים והמזהמים. השאר יבנו בשטחים פתוחים אחרים בארץ. הנה הריח הטוב ביותר

מחנות צהל

עוזי שלום מדובר בהחלטות ממשלה שכבר התקבלו. שנינו יודעים שמדובר בעיסקי נדלן לא בטוח שיעבירו הכל לנגב. אני מקווה שיפעלו לצימצום מחנות ולהתייעלות, לכך אני אפשל כשאהיה בכנסת מתקנים בטחונים אלו יש בהם פוטנציאל אדיר לשימור משאבי קרקע וטבע נדירים פינוי מחנה או מתקן לא בהכרח משמעו בנייה עליו. בברכה הדס שכנאי

למעלה