אוכל ושתיה

לבבית25

New member
אוכל ושתיה../images/Emo94.gif../images/Emo72.gif

אני אוכלת כל בוקר קורונפלקס עם חלב.[בשעה 8 בבוקר בערך] בשעה 10 בבוקר שוב אני רעבה... עד עכשיו זה היה פרי, עכשיו כבר נמאס לי מפרי, בא לי פרוסה עם גבינה לבנה ומלפפון או משהו כזה. מים אני שותה כל הזמן.... לא בא לי מתוקים בכלל!!! רק מלוח, חריף וחמוץ....ורצוי כמה שיותר! מה כדאי לי לאכול בארוחת ביניים? סנדוויץ זה מספיק טוב? אבל מה יהיה אם כל יום אני יאכל ככה לחם? אני בשבוע 21+1 ועליתי עד עכשיו קילו אחד. טוב לי עם איך שאני ניראת הבטן עגלגלה ואפילו המתניים שלי עדיין צרות ויפות... נמאס לי ואני צריכה אפשרויות גיוון לאוכל! אל תשכחו שאני עובדת כל יום משעה 8:30 עד 17:15 מבקשת עזרה! ממני, שעד עכשיו ממש לא היו לי בעיות עם אוכל!

ronnieyuval

New member
את צוחקת עליי, נכון? ../images/Emo12.gif

עלית קילו אחד בשבוע 21??? יותר טוב שאני לא אתחיל להגיד כמה אני עליתי... תאכלי מה שמתחשק לך מתוקה. לחם זה בסדר גמור - מה יקרה לך מסנדוויץ' אחד בצהריים? ומה עם בייגלה (יש דלי שומן)?

b a t i a

New member
תפריט

אני מציעה לך בתור התחלה לאכול עוד משהו בבוקר חוץ מקורנפלקס אני אוכלת כל בוקר דייסת קוואקר (זה לא מגעיל כמו שזה נשמע) ועוד קרקרים עם ממרח חרובים (כמו ממרח שוקולד רק יותר בריא) זה מחזיק אותי בקלות עד הצהריים (ואם לא אז אני אוכלת פרות יבשים או יוגרט ואני יכולה גם להרשות לעצמי סנדוויץ בלי בעיה). תשמעי בנתיים זה מצליח לי : אני בתשיעי עם 8 וחצי קילו. ולא מורעבת לשניה. (מה שכן כבר אין לי מתניים
) חוץ מזה : יום נעים

לבבית25

New member
רוניל'ה, מה ההלם?../images/Emo6.gif../images/Emo3.gif

עליתי 2 פאונד.... זה קילו לא? אני לא מתלוננת, פשוט משעמם לי כבר מפירות בארוחת 10 שלי... נראה לי אני יעשה לי בייגל עם גבינה או משו. חשבתי שלבנות יהיו יותר עצות... את הבננה וכל שאר הירקותאני יאכל בזמן אחר של היום. מה את רוצה? אני אוכלת!!!! ועובי עולה במשקל... אני פשוט נשארת אותו הדבר!!! חחחחחחחחח מה לעשות

ronnieyuval

New member
2 פאונד ../images/Emo10.gif

זה שבריר ממה שאני עליתי... אישית אני לא אוכלת בבוקר, והאמת גם בשאר היום לא ממש טורפת. אוכלת ארוחת צהריים בריאה מאוד בד"כ, ואולי מנשנשת קצת עד הערב. בערב בד"כ גם לא אוכלת מי יודע מה... ביגל עם גבינה נשמע מאוד טעים!

לבבית25

New member
נכון.... ארוחה מושלמת!!! ורוני...

כל אחת ותגובת הגוף שלה להריון... הבטן שלי לא ע נ ק י ת אבל היא ממוצעת. למה כמה עלית? [בפאונדים]

ronnieyuval

New member
באמת יותר טוב שאני לא אגיד... ../images/Emo5.gif

האמת, שאני לא יודעת. נכון לחודש שעבר, זה היה יותר מעשרים. הייתי בדיוק כמו שאת עכשיו - שבוע 21. בשבוע הבא אני אצל הרופא שוב אז אני אוכל להגיד לך...

מה דעתך על מעדן?

גם אני בסביבות 10:00-10:30 אוכלת פרי לאחרונה התחלתי לגוון ביוגורטים למיניהם (זה גם סידן) , אבל לגבי ארוחת בוקר לא נמאס לך כל בוקר קורנפלקס? אני אוכלת לפעמים קורנפלקס, לפעמים פרוסה עם קוטג' או גבינה ועגבניה/מלפפון, לפעמים פרוסת עוגה (עוגת גזר או תפוחים או תפוזים) עם נס או תה. אני בשבוע 19 ועוד לא עליתי במשקל בכלל
, זה הריון שני . אני אוכלת פשוט מסודר מהכל, בלי להגזים וממש לא מורעבת, משתדלת בהתקפי רעב (בעיקר בערב) לאכול פירות וירקות ולא ממתקים.

1תוליק

New member
סליחה, אמא של עוז.....

אבל זה לא נראה לי הכי בריא בעולם לאכול בארוחת הערב רק פירות וירקות. ואיפה תזונה מאוזנת של חלבונים ופחמימות? אלא אם הפירות והירקות הם במקרים של התקפות מנצ'יז בערב ואז כבר מותר...

לבבית25

New member
גם אני הבנתי ככה...

היא אמרה פירות אם מרגישים התקפי רעב.. יעני חוץ מהארוחת ערב, לא?? וואי אני הכי אוהבת לאכול בערב..

סיוונ123

New member
בדיוק מה שאני מרגישה. אני בשבוע

16 ועד כה עליתי 2 קילו. אניכלהזמן רעבה והבעיה היא שכל יום בא לי משהו אחר לאכול. אם היום התחשק לי תפוז מחר תפוז "ישעמם" אותי ואני ארצה פיצה. כאלו אי אפשר לספק את הרעב שלי....

רוני'לה בשביל זה אני פה, אל תדאגי!

19 ק"ג בשבוע 28!!!!! אולי טוב שאני על סף הסכרת, כי זהו עכשיו כבר קיבלתי תפריט שהכל מדוד, אז אני מקוה שהעליה הסתיימה.

ornaok

New member
האמת...???

בגלל שהפסקתי לעשן לפני שנכנסתי להריון והשמנתי...לא היה לי חשק להשקל ואני לא יודעת עד עכשיו כמה שקלתי לפני ההריון וכמה עשיו. אני בשבוע 13 ואני מעריכה שעליתי בערך 4-5 ק"ג!!!
בדיוק השבוע קבלתי מחברות מחמאות שבכלל לא נראה שהשמנתי חוץ מטיפה'לה בטן (הן אמרו שאני נראית כאילו יש לי גזים...) ואתמול מישהי אפילו אמרה שרזיתי!! אבל המכנסיים כבר לא עולים עלי והחולצות צמודות מדי.... בקצב הזה... אמא'לה
אני לא רוצה לחשוב על זה.... מזל שאין לי משקל בבית!

אבל תדעי אורנה שאני עכשיו די מצטערת

על העלייה, קודם כל כי קשה לא להרגיש קצת אשמה, שבגלל התזונה כל הסיפור עם הסכרת, למרות שכנראה אין לזה קשר וגם כי עכשיו זה ממש מפריע לי ואני כועסת על עצמי שלא שמרתי קצת, אז אני ממליצה בכל זאת להשתדל לשמור. ודרך אגב גם לי אמרו עד חודש חמישי שלא רואים ושאיפה כל הק"ג שאני אורמת שהעליתי, תאמיני לי כבר לא אומרים...

ornaok

New member
אני כבר משבוע 7 או 8

ממש משתדלת לשמור ולאכול מסודר, ולאכול דברים בריאים. כבר אין לי את ההשתוללות הזו שבא לי כל מיני דברים כמו שהיה לי בהתחלה. אני מניחה שהבעיה העיקרית היא שאני אוכלת מאוחר - בעשר בלילה כשאני חוזרת מהעבודה. לא זוללת, רק ארוחת ערב קלה, אבל השעה.... יש לי גם נטיה להשמנה ואמא שלי אומרת שהיא בהריונות שלה היתה ע-צ-ו-מ-ה!

ארוחת לילה היא דווקא חשובה בהריון

אבל כמובן שהיא צריכה להיות קלה ולא פרי. זה לא משנה אם את אוכלת בעשר, השאלה אחרי כמה זמן את הולכת לישון, כי נגיד, מישהי שאוכלת בשמונה והולכת לישון בעשר, זה נראה לי כמו מישהי שאוכלת בעשר והולכת לישון ב- 24:00 לא?

Arfilit

New member
למה לא פרי?

פרי נשמע לי כמו פתרון קליל לערב - אבל כנראה שיש משהו שאני לא יודעת?

שאלה מצויינת, היתה לה גם תשובה

אבל את לא באמת מצפה ממני לזכור, מה כבר עברו יומיים, אני בהריון מאחסנת מידע מקסימום לשעה וחצי!

למעלה