אוי חיימקה שלי

atv boy

New member
אוי חיימקה שלי

חיים לא סגרנו את הויכוח ביננו ? די מה לא נמאס לך ? נראה לך באמת שאני יקנא מהגועל נפש הכחול ששמת ? ראית תחזית שלו נראה כמו נגמש חסר שיק לחלוטין !! אבל באמת די עזוב אותך נמאס לי מהשטויות ולא בא לי לעצבן את ליאור היפה (כך לפחות מעיד עליה אבא שלה אני מקוה חיים שהיא גם יפה לטעמך ? לא שאפשר הרבה להסתמך על הטעם שלך ראה תתמונה האחרונה ששלחת צבע כחול לא נראה לך ערבי?)גם התבאסתי שאייל נתן לך בראש על הכלי ה"קקה " שלך לפי ציטוט מדברי אייל אבל באמת בו נפתח דף וראש חדש נתייעץ יחד לגבי טרקטורונים כי הרי לשנינו לא יוצא כלום מפולריס או מקאן אם נכון? אז שכח מהויכוח שלנו ובאמת ראית את היפיפיה באתר של טריפ הם צילמו אותה לפי דברי מנהל הפורם שם בטיול האחרון באילת דרך אגב מה אתה עושה לפרנסתך בטוח לפי הנמרצות שלך שאתה חזקקקקקקקקקקקק ומתמידן ומשקיען סופר

kachlon haim

New member
../images/Emo9.gifתשובה.

אז ככה , קודם כל ליאור יפה אמיתית , ואמיתית הכוונה לא רק לחזות אלא בעיקר לאופי הנעים החכם והמקסים שלה , יש לה את כל התכונות שמוצאים בבחורה מכוערת רק מה שהיא עצמה יפיפיה . בנוגע לכחול המכוער לטענתך , אז בדגם המדובר יש צביעה וצבעים מיוחדים כולל הזמנה לצביעה אישית , קצת רענון מצהוב. ( מה יש לך נגד ערבים .. הם נתח שוק חשוב מאוד בפולריס .) ומה בנוגע לחזית הכלי , מדובר בתא אחסון כולל 3 פנסים קדמיים והכל עטוף בפלסטיק יוקרתי שנגרס ומממוחזר משאריות CAN AM שהפסיקו לפעול או שהתיישנו מהר .. בנוגע לעיסוקיי , אז כיום אני עושה מעט מכל דבר , מועסק בשלושה גופים שונים כשכיר ומנסה את כוחי בעסקים פרטיים . החלום הרטוב ,,, להיות נטול בעיות פרנסה , או כפי שהגדיר את זה זוהר ידידנו ( המג"ד ) להיות בחור ישיבה שלומד רק טרקטרונים ...

kachlon haim

New member
אה שכחתי ..

בנוגע לאייל , הוא קורבן של המערכת .. בצעירותו הוא ......ע"י בחור שנקרא "דויד גנב " מאז הוא לא ישן בלילות והוא נמצא בחרדות ( ניתוח פסיכולוגי של איציק) אז כל מה שהוא אומר על פולריס אני מקבל באהבה וסולח לו , הוא לא אשם ,אם גם אתה היית עובר את מה שדויד גנב עשה לו גם אתה היית כזה ...

kachlon haim

New member
ראיתי את הלימטיד

זה בטח לא צולםבטיול לאילת , מדובר בכלי שעדיין לא הגיע .. כלי יפה ומרשים , מודה בהחלט , לא רואה בו הרבה שינוים מהכלי של שלתיאל , אולי בצבעים .. תג מחיר של 100000 לפחות .. נחכה ונראה מה חדש תחת הקוסמטיקה .

למעלה