אוי ואבוי! אנחנו חודש לפני הכנס! האעאע!!!111

CibiHeart92

New member
שרוולים זה זוועה

מה הרפרנס? לפעמים זה דווקא נראה טוב כשהשרוול מתחיל קצת יותר מלמעלה ואת יכולה לנסות פשוט... לתת יותר תוספת תפר מה שיוריד את הנפח אם הבנתי נכון את הבעיה O.O;

Serf SaN

New member
XDD מה את מסתבכת כלכך?

ז'קט אמריקאי זה לא כלכך קשה לתפירה...

NNoam chan

New member
האה בסוך אני מגיעהD:"

כול הפייסבוק שמע על ההצהרות שלי אז אני מצטערתXD אממ אני חושבת שאני יעשה קוספליי לdark magician girl אני חוזרת לילדות חחח , היא דמות שממש אהבתי ^^ " אני גם הולכת לקפוא מקור,יאאיי

Serf SaN

New member
סגגג זה כזה...ישן טילים. XD

ראית את הסדרה או שאת עושה את הקוספליי כי את אוהבת את העיצוב?

NNoam chan

New member
*רואה את הסידרה, היא כזו מדהימה 3>

ושוב החלפתי רעיון כי טוב אמרו לי ובצדק שזה ממש השקע לכנס כמו חנוכה (לא שלא צריך להשקיע לחנוכה: ) ) אז הצטרפתי לי לקאסט XD" זהו הפעם אני החלטית אני מבטיחהXD"

WayToDawn

New member
אין כזה דבר "מושקע מידי"

עובדה. סתכלי מה עשית ל_אייקון_ אם את רוצה משהו מוציא עיניים ויש לך זמן וכוח- לכי על זה.

NNoam chan

New member
אני לא יכולה להגיד

שזה לא כיף שסה מטורף וזה מושך,זה מאוד כיף. פשוט באמת הלבוש שלה איך שאני לא מסתכלת ממש לא טוב לחנוכהXD"

CibiHeart92

New member
היא תעשה בקיץ D:

תסמכי עליי בחצי שעה שכנעתי אותה לעשות שני קוספליים, אם צריך אעבוד גם על זה, הפרויקט הזה יותר מדי נדרש XD

CoralP

New member
יש לך כישרון../images/Emo187.gif

לשטוף לאנשים את המוח
"קור זה לחלשים", היא אמרה את זה לאמא שלה! XDDD

Apushu

New member
אין יותר מדי התקדמות;

השעון עדיין לא הגיע בוהווו;;;; הפאה פאה מכנסיים כמעט סיימתי נשאר לי רק לעשות את העליונית והעניבה. וללכת לחברה לגנוב לה את המגפיים לול. מה שמזכיר לי שאני צריכה ללכת לקנות פסי זהב לגימורים של העליונית ותמונה?..אני עצלנית מכדי לצלם;;;;;;;;

Apushu

New member
תודה ;;

למרות שהקוספליי הזה זה לא הרבה לתפור ביד , כאילו, המכנס לא היה המון עבודה כמו שחשבתי אז הלך טוב! ^^ הקוספליי של מיקו היה שואהההההההההה

Lady_Voldemort

New member
../images/Emo77.gif תקשיבי,

תכיני הכל ובואי לתפור אצל מישהו, אצלי אצל מישהו באזור המרכז משהו 0-0:: זה לא אנושי מה שאת עושה.

למעלה