אוטובוסים עירוניים של מטרופולין

מצב
הנושא נעול.

fireman

New member

השבוע יצא לי לראות בבאר שבע אוטובוס המשמש קווים עירוניים של חברת "מטרופולין" מדובר באוטובוס מאוד יפה (הדגמים החדשים של מאן אני חושב) שרובו זכוכית וחלונות היות וחברת "מטרופולין" היא אחת מהמתמודדות על רכישת 51% מהתחבורה הציבורית בבאר שבע האם ידוע למישהו לגבי הזוכה במכרז? האם יש בכלל זוכים? האם חברת מטרופולין מפעילה קווים עירוניים בעיר כלשהי בארץ? למישהו יש אולי תמונה של האוטובוס?

oren*

New member
אהלן ערן ../images/Emo98.gif

השבוע יצא לי לראות בבאר שבע אוטובוס המשמש קווים עירוניים של חברת "מטרופולין" מדובר באוטובוס מאוד יפה (הדגמים החדשים של מאן אני חושב) שרובו זכוכית וחלונות היות וחברת "מטרופולין" היא אחת מהמתמודדות על רכישת 51% מהתחבורה הציבורית בבאר שבע האם ידוע למישהו לגבי הזוכה במכרז? האם יש בכלל זוכים? האם חברת מטרופולין מפעילה קווים עירוניים בעיר כלשהי בארץ? למישהו יש אולי תמונה של האוטובוס?
אהלן ערן

תמונות של האוטובוסים החדשים של MAN תוכל למצוא בהודעתו של טומי. כמו כן אוכל לצלם עבורך אוטובוסים דומים של אגד בפעם הבאה שאגיע לאחת התחנות המרכזיות (פתח תקווה או תל אביב). לפי המפות באתר מטרופולין, הם אינם מפעילים קווים עירוניים בערים נוספות, אולם בפרופיל החברה כתוב: "בכוונת החברה להתמודד במכרזים נוספים להפעלת קווי תחבורה עירוניים ובין-עירוניים נוספים."

fireman

New member
תודה אורן

אהלן ערן

תמונות של האוטובוסים החדשים של MAN תוכל למצוא בהודעתו של טומי. כמו כן אוכל לצלם עבורך אוטובוסים דומים של אגד בפעם הבאה שאגיע לאחת התחנות המרכזיות (פתח תקווה או תל אביב). לפי המפות באתר מטרופולין, הם אינם מפעילים קווים עירוניים בערים נוספות, אולם בפרופיל החברה כתוב: "בכוונת החברה להתמודד במכרזים נוספים להפעלת קווי תחבורה עירוניים ובין-עירוניים נוספים."
תודה אורן
לגבי התמונות בהודעה של טומי, היות ואני עוקב אחרי הפורום תכופות יצא לי לראות אותן רציתי תמונה ספיציפית של האוטובוסים של מטרופולין אם יש למישהו לגבי קווים עירוניים, חברת מטרופולין היא אחת מהמתמודדות על רכישת 51% מהתחבורה הציבורית בבאר שבע, הם הגישו הצעה למכרז ואינני יודע מתי יפורסמו תוצאותיו (נקווה שכמה שיותר מהר)

עוד תמונות

אהלן ערן

עוד תמונות
ניתן למצוא באתר של חברת מ.א.ן העולמית (שאני לא זוכר את הכתובת שלו) דרך אגב באוטובוסים מדגם זה איכות ההרכבה הישראלית (מרכבים הארגז) עולה בעשרות מונים על הגרמנית בפרטים הקטנים ולכל חולי האוטובוסים אני רוצה להמליץ על האתר BUS-WEB (שגם את כתובתו אני לא זוכר)שיש בו כל מה שקשור בישירות או בעקיפין לאוטובוסים בכל העולם החל מחברות יצור והרכבה ואפילו מפעילים האתר מפורט עד לרמה שיש בו קישור לאתר של עירית מעלה אדומים לדף בו מופיע לוח הזמנים של האוטובוסים מי-ם לעיר ניתן להגיע אליו דרך קישור מהאתר של דן www.dan.co.il

יהוושע

New member
מטרופולין מפעילה אוטובוסיה בשבתות

אהלן ערן

מטרופולין מפעילה אוטובוסיה בשבתות
לצרכים פרטיים . בשבת האחרונה טיילתי בטיול פרטי באוטובוס של מטרופולין אבל גם אגד משכירה אוטובוסיה לצרכים פרטיים כך שאין בכך רבותא כולשהי .

קווים עירונים - מטרופולין

היי מטרופולין לא מפעילה קווים עירונים (עדיין) אך תתמודד במכרזים נוספים של משרד התחבורה למתן רשיונות להפעלת קווים. אנחנו מפעילים שלושה דגמים של אוטובוסים שאחד מהם באמש של מאן עם מרכב איריזר.

K85

New member
אוטובוס "חללית" של מאן

היי מטרופולין לא מפעילה קווים עירונים (עדיין) אך תתמודד במכרזים נוספים של משרד התחבורה למתן רשיונות להפעלת קווים. אנחנו מפעילים שלושה דגמים של אוטובוסים שאחד מהם באמש של מאן עם מרכב איריזר.
אוטובוס "חללית" של מאן
אתה בוודאי מתכוון לאוטובוסים הגבוהים מתוצרת מאן שמכונים "חללית", לא? גם לאגד ולהרבה חברות פרטיות יש אוטובוסים כאלה, אני מאוד אוהב לנסוע בהם, לפי דעתי זה הדגם הבינעירוני הנוח ביותר, אבל אני לא מבין למה פתחי המזגן בו הם כל כך קטנים.

איליה.

New member
ברוכים הבאים! ../images/Emo13.gif

ברוכים הבאים!

סוף כל סוף, הגיע הזמן שאחד הגופים העוסקים בתחבורה בארץ יגיע לפורום תחבורה ציבורית בתפוז. לדעתי חשוב שזה יהיה המצב. כל הכבוד לכם, חברת מטרופולין, על כך שאתם קשובים לציבור. אני מקווה שזאת לא תהיה הפעם האחרונה שתבקרו בפורום ותתנו מענה לגולשים, אלא שתהפכו את הפורום הזה למקום שבו אנחנו לא רק מדברים באוויר, אלא גם זוכים לאוזן קשבת ויש לנו תקווה לשפר דברים. והלוואי שגם חברות אוטובוסים אחרות ורכבת ישראל יילכו בעקבותיכם.

fireman

New member
ראיתי אוטובוס אחד ויחיד

ראיתי אוטובוס אחד ויחיד
כזה מאז ומעולם של מטרופולין שנראה כמו האוטובוסים של דן (אוטובוס שמשמש קווים עירוניים) למישהו יש אולי תמונה של האוטובוס הזה ספציפית?

מצב
הנושא נעול.
למעלה