אוזניות bluetooth

no problem

New member
אוזניות bluetooth

אני מעוניין להקשיב למוזיקה ולשמוע סרטים דרך אוזניית bluetooth. משהו לא יקר מדי (300-500 ש"ח) שיתאים לדל אקסים X51v שלי (אם בכלל יש עניין של התאמה). מעוניין בהמלצות.

shemhofshi

New member
אני משתמש ב

HT820 של מוטורולה http://direct.motorola.com/ens/BTStereoHS_Web_ProductHome.asp והן עובדות לי די טוב עם הדל x51v שלי. יתרונות: איכות שמע מעולה בידוד טוב מאוד מהסביבה חסרונות: קצת גדולות על האוזן. לא מפריע בתחושה אבל ניכר לעין. בעיות שנתקלתי: אני משתמש ב bluetooth stack של מיקרוסופט, בגרסת רום a12 ומידי פעם יש קטיעה של שבריר שנייה באודיו. לסיכום: אני מאוד ממליץ עליהן.

י-וס-י

New member
האוזניות הכי אולטימטיביות בעיני

הן BT8010 של ג'ברה. הן יקרות כ-800 ש"ח, אבל שוות כל שקל. יש בהן גם סטריאופניות, כשרוצים רק לדבר יש יחידה אחת כמו אוזניה רגילה לדיבור, גם רטט, גם שיחה מזוהה, גם ספר טלפונים ל-30 שמות באוזניה עצמה, גם לא כבדות על האוזן. אני ממש מרוצה מהן.

shuky1

New member
קיבלתי הים דוא"ל מהנדי. שווה בדיקה->

יש להם אוזניות BT שעולות 200 שקל. צריך לשמוע את איכות הצליל. לפעמים מה שזול גם זול באיכות. מניסיון. בכל אופן אבדוק השבוע. -------------------------------------------------------------------------------- Plantronics ליין אוזניות חדש מהחברה הותיקה והמוצלחת חברת Plantronics הוקמה ב-1961 וייצרה את האוזניות שבהם השתמשו האסטרונואטים של NASA במשימתם להגיע לירח. מאז ידועה חברה זו כיצרנית הדיבוריות והאוזניות המובילה בעולם ואנו גאים להציג את סדרת אוזניות ה-Bluetooth שלהם. מספר דגמים חדשים ושונים הכוללים אוזניות סטריאו אלחוטיות ודיבוריות רגילות עם איכות סאונד ייחודית. מחיר ב-HANDY החל מ-199 ש"ח

shemhofshi

New member
לא יצא לי לרוץ איתם אבל

בהליכה מהירה לבשתי אותם, שמעתי מוזיקה, ודיברתי דרכן בטלפון די בכיף.

למעלה