אוזניה/דיבורית אלחוטית בלוטות'

evike

Active member
מנהל
האם יחס של אות לרעש 85 דציבלים נחשב למסנן רעשים מומלץ?
תודה.

evike

Active member
מנהל
בינתיים הצלחתי לברר, אין לזה שום קשר לסינון רעשים, אלא לאיכות השיחה. שיחה בטלפון סלולרי באיכות טובה היא יחס של אות לרעש ב 60 דציבלים.

evike

Active member
מנהל
מישהו כאן יכול להמליץ על דיבורית/אוזניה לדיבור וגם לשמיעת ווייז, עם סינון רעשים, שגם יהיה בה חיווי למצב הסוללה? (לא בנייד, כי בד" כ זה רק לאייפון ולאישי יש אנדרואיד).
היתה לו אוזנייה מעולה של פלנטרוניקס (M90) ששבקה וכבר אין כאלה. מה שמצאתי באתרים, כמעט כולם ישנים ולמרות שמוצגים כבר לא נמכרים. (למה לא מסירים אותם מהאתר?)
יש אוזניות של ג'ברה, אבל אין את החיווי למצב הסוללה. או של מירקייס שלא מסנן רעשים.
בקיצור, מחפשת אוזנייה עם איכות שמיעה טובה, עם סינון רעשים ועם חיווי למצב הסוללה.
ורצוי במחיר סביר.
תודה.

evike

Active member
מנהל
האוזניות של BOSE הן כפולות, לא למטרה שחיפשתי. לא ראיתי שיש למותג גם אוזניות/דיבורית. לדוגמה, כמו בתמונה המצורפת.

קבצים מצורפים

• אוזניה.jpg
    אוזניה.jpg
    KB 12.9 · צפיות: 1

blzvi

Active member
רצית אוזניותמ עם ביטול רעשים ,ואין כאלה שכוללות גם מיקרופון.רגישות המיקרופון של הטלפון מספיקה.
א\ את מחפשת משהו זול ואני לא הכתובת .

evike

Active member
מנהל
ראשית צבי, לא פניתי אליך ישירות, אלא ביקשתי עזרה ממי שיכול לתת אותה, ואני מודה לך שניסית לעזור.
שנית, האוזניות שעליהן המלצת, הן לא מסוג האוזניות המתאימות לדיבור ולווייז. אם תביט בתמונה שצרפתי ובתמונה של האוזניות עליהן המלצת, תראה שהן שונות מהותית.
שלישית, בסוג האוזניות אותן אני מחפשת, יש את התכונה של ביטול רעשים.
שבת שלום.

למעלה