אוווף

noy171

New member
אוווף

חבר שלי התגייס לפני שלושה שבועות לגבעתי ועד עכשיו הוא לא סגר שבת... והשבת הקרובה זאת השבת הראשונה שהוא יסגור בתקווה שהוא לא יסגור עוד אחת אח"כ.. אני משתגעת רק שהוא לא איתי שבוע...שזה אפילו לא שבוע זה חמישה ימים.. ועכשיו שבועייםםםםםם....
סורי על ההתבכיינות האינסופית שלי

shani hadad1

New member
מאמי ..

תראי חבר שלי כבר שנתיים בצבא , ובהתחלה הייתי בדיוק כמוך הייתי ממש בדיכאונות ולא יצאתי מהבית ולא רציתי להקשיב לאף אחד שאמר לי " את תתרגלי " אבל התרגלתי ! פתאום לראות אותו פעם בשבוע נזה נראה לי הרבה , היציאות שלו הן כל שבועיים ככה שהוא סוגר שבת כן שבת לא.. עברתי דברים יותר גרועים מזה שלא ראיתי אותו חודש , אז מה שאני מנסה להגיד לך פה זה שתעריכי את מה שיש לך עכשיו כי יכול ליהיות יותר גרוע וגם זה לא כזה נורא ,אחרי הכל , כשאת רואה אותו אחרי שבועיים אחרי כל הגעגועים זה הכי כיף בעולם , תהי חזקה

../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

תומכת בשני במאה אחוז!!!! גם חיילוש לי רק 4 חודשים בצבא עדיין אי אפשר להגיד שהתרגלתי אבל אני בהחלט מתרגלת... בהצלחה מאמוש

McBlack

New member
איפה הוא בגבעתי?

חוץ מההיכרות שלי עם החטיבה... ידיד שלי התגייס איתו אחרי שנת שירות אולי הם מכירים תצטרכי להתמודד עם התקופה הזאת של הטירונות והאימון המתקדם, אין מה לעשות. תקופה מסריחה וקשה לקשר אבל אם תתעלו עליה - תדעי שאין עליכם. בינתיים תנסי להיות חזקה ולא לבכות יותר מדיי (שקר גס! תבכי חופשי, שיתמודד הצעיר) ובהצלחה לשניכם

McBlack

New member
גם בשקד

תשאלי אם הוא מכיר עודני... תימני חמוד כזה :)

למעלה