אוווף אני מתגעגע לימים ש...

אוווף אני מתגעגע לימים ש...

ספקטרל היה בפורום יותר... אני מתגעגע לימים ש...ספקטרלהיה נכנס לצאט יותר... אני מתגעגע לימים ש...כולם היו אומרים לי תיזהר מספקטרלהוא פוגע בך אני מתגעגע לימים ש... ספקי מאמי תחזור ... "כוסון שמחבק את הכר וחושב על ספקו´ש"

principeza

New member
כוסון חביב

שמעת פעם על אנשים עובדים????? האמת היא שמאז שספקטרל צמצם את ביקוריו בפורום .. הפורום ירד ברמתו והפך לפורום 20- תחזור ספקטרוש!!!!!!!!!!!!!

חיחיח

פרינסס.. נוזל לך! עכשיו אין לך איזה מלך ללקק לו? הוא שמע על אנשים עובדים אני בטוחה בכך את שמעת פעם על פורום -20 את יכולה ללכת בובע אף אחד לא מחזיק אותך עכברה עם כתר

שרון 25

New member
כן,

גם אנחנו מתגעגעים לימים בהם הוא היה מוציא עלייך את כל הקיטורים שלו. אחחח היו ימים... ואת ידעת בדיוק מה מקומך. מה קרה עכשיו כשזה לא מכוון אלייך את "צוהלת" לך כאן אחרי כל הודעה שלו, אז גם את נדרשת בדיוק כמו כובסי להחזיר את הלשון שלך למקומה!! ולהרגע. ואגב שלא יהיה לך ספק נהיה פה 20- בגלל שמתרוצצות כאן בנות מהסוג שלך. אנשלולה שרונצ´ בעקבותייך...

החימצון שרף לה את כל התא האחרון

שנשאר שם ושקל ביצוע התאבדות "המונית" עאלק....גם ככה היה לו משעמם שם.. איך היא תחזיר את הלשון?גם הלשון שלה משועממת,אפח´ד לא רוצה אותה אצלו בישבן,גילו שבעצם,על אף שהיא אמרה שהיא בלונדה אמיתית,שהיא שיקרה (ראו שירשור בלונד) ושהיא צובעת.... כולה רוח וצילצולים של פעמוני כבשים.... שרונה למה מאחורי בובע,בואי מותק,שבי לידי,יש קפה וספייס קוקיז... ייב ייב

חיפושיט

New member
אני מתגעגעת לימים בהן לשון הייתה

בפה של אנשים.
תחבק את הכר. רק תזכור שלפני חודש הכלב שלך פלט עליו כדור פרווה.

אני אבקש רק פעם אחת!!

שלושתיכן הגבתן לי <מוגלי בגלל שאתה מוגדר אצלי במחשב כאוחץ´ ...> לשלושתיכן יש שגיאות בהודעות... "כוסון שפותח קורס ללשון..."

למעלה