אוווףףף:(

Daniel44862

New member
אוווףףף:(

אני דניאל עבדו, כתבתי כאן מספר פעמים בעבר.. אני גר כרגע בצור יגאל, ואני היום בן 14. אני לא יודע מה לעשות:( ההורים שלי רוצים לעבור מצור יגאל בטענה שאין עוד מקומות לגור בצור יגאל (גם בגלל שהם רוצים להיפרד אולי...אין לי מושג) אני לא מבין למה אי אפשר להישאר פה??? אני לא רוצה לעזוב! עד שהשגתי חברים! עד שיש לי חבר'ה לבלות איתם אני צריך לעזוב? אני לא יודע מה לעשות
ובבקשה, אל תגידו לי שאני צריך להתמודד...אני לא רוצה להתמודד ולא רוצה לעזוב!!!!!

Pancreas1

New member
שלום../images/Emo13.gif

מה לעשות שדברים משתנים. נסה להסתכל על חצי הכוס המלאה - יהיו לך עוד חברים... במידה ותעזוב את מקום המגורים שלך ישארו לך החברים משם ותיצור מערכות יחסים חדשות בישוב החדש. במידה והם ממש רציניים לגבי זה, אתה יכול לנסות ולשכנע אותם לגבי מקום מגורים שקרוב לצור יגאל - כך תוכל לשמור על קשר קרוב.

אם אתה לא רוצה לנסות להתמודד עם המעבר אז...

צר לי יקירי אבל אין לך ברירה אחרת מלבד לעבור יחד איתם. לצערך, או לשמחתך(אני לא יודעת), אתה נחשב עדיין קטין ותחת ההורים שלך. אם הם עוברים אתה נאלצץ לעבור גם, אלא אם כן יש שם איזו שהיא פנימיה שאתה והם מוכנים שתשאר בה. בהצלחה :)

יש לי נקודת מבט טובה בשבילך..

כרגע אתה עובר למקום חדש ואתה מבואס, אבל בטוח שאתה תמצא שם חברים חדשים.. אבל תחשוב על זה ככה שכרגע אתה גר במקום שההורים שלך רוצים לעבור אליו, ועכשיו הם רוצים לעבור לצור יגאל, איפה שאתה גר עכשיו. תחשוב שבמקרה כזה גם הייתה מתבאס כי במקום שאתה גר יש לך חברים שלא תרצה להפרד מהם, מה שאני בא להגיד זה, שלכל מקום שתלך כנראה תמצא חברים..

deep wish

New member
אל תדאג

כמעט בכל מקום חדש שתגיע אליו בחיים אתה תמצא לפחות חבר אחד להתיידד איתו. האמת שאני קצת מקנאה בך. אני דוגמה לאחת שגרה כל חייה באותו הבית. ואני מאוד זקוקה לשינויים. ): לא נראה לי שבא לך להתחלף איתי תאמין לי
כנראה שיש עוד כמה שיקולים מסביב שבגללם ההורים שלך רוצים לעבור (חוץ ממך). תנסה להסתכל על הצד החיובי. :) מקום חדש,התחלה חדשה....

למעלה