אווווף!!!! אני כ"כ עצבני עכשיו

• פותח הנושא DDN
  • פורסם בתאריך

DDN

New member
אווווף!!!! אני כ"כ עצבני עכשיו

עד שאני עוזר (עוזר או אוזר?) אומץ להתקשר למישהי שהשאירה לי את הטלפון בקופידון, אני נכנס לאתר, כדי לראות את הפרטים שלה שוב, עומד להתקשר (והיות ואני ביישן נורא זה לקח לי 4 ימים לצבור את האומץ לעשות את זה) ופתאום, קול מאחורי הגב שלי, ממש ממש צמוד לגב שלי: "מה אתה עושה? מה זה האתר הזה? מי זאת?" אמא שלי (הבהרה צדדית: אמא ואבא שלי הם כנראה מהזן הערפדי, הם לא עושים שום רעש שהם זזים ויש להם את הנטייה פשוט לצוץ משום מקום) מאחורי הכתף שלי, החליטה שמשעמם לה והיא רוצה סתם לראות "מה נשמע" (מלכת העיתוי הגרוע). מאז שהחתולה אצלנו בבית, אני לא יכול לסגור את הדלת (אם הדלת סגורה היא רוצה לצאת, ואם היא סגורה אז היא רוצה להיכנס), אז הדלת הייתה כמעט סגורה. אני שונא שהם מתגנבים מאחורי (במיוחד כי אין לי מושג כמה זמן היא עמדה מאחורי בלי שאני אדע) כמובן שאת הרמזים הדקים של: "החוצה, אני רוצה פרטיות כרגע" הם לא מבינים, ואז נעלבים כשאני אומר בבוטות: תעזבו אותי עכשיו, אני רוצה להיות לבד, ועכשיו אני עצבני. מיותר לציין שלבחורה מקופידון לא התקשרתי, אני לא יכול להכיר מישהי חדשה כשאני עצבני ככה. יוווווו. . . . הידיים רועדות לי, הווריד מתנפח. זה מעצבן שזה קורה. טוב. סתם רציתי לקטר.

DDN

New member
פעמיים עצבן.

ותפוז גם קיצרו את כמות התווים שאפשר להכניס בשורת הכותרת. או שאני סתם מחפש עכשיו את הרע בעולם. אל תגידו לי עצבן!!!

shrob

New member
על זה נאמר

צער גידול הורים, תמיד נכנסים הלא מתאים, וגם כשעורבים דירה הם מתקשרים בדיוק כש....

DDN

New member
וכמו תמיד, לאחר העצבים מגיע הדיכאון

התחושה ה"אבודה". שאני לבד, "תקוע", מחובר למסגרת שאין לי ממנה דרך יציאה. לא יוצא לי להכיר בנות, בחוגים שאני מסתובב הסיכוי הוא נמוך עד אפסי. אני לא יוצא לפאבים ומועדונים, מהסיבה הפשוטה שאני לא מוצא מה "כיף" בזה. החברים נוטים להיעלם. ופשוט תחושת לבד וריקנות. וגם מישהי שהתכתבתי איתה, וחשבתי שאולי יגיע לכיוון ההוא (התכתבות דרך קופידון) התגלתה (כנראה, ב90%) כילד/ה קטן ומשועמם. לפי השפה שהיא מתנסחת. זה מבאס. מה אני אגיד לכם. ברגעים כאלה אני מרגיש מאוד מחובר למוסיקה מזרחית ולמה שהיא מייצגת (כן כן, אותם אנשים בכייניים. אני שמח שבצבא גיליתי את פינק פלויד, וזו הייתה הנחמה שלי). אני מוצא את עצמי מתרפק על תקופה של לפני שלוש + שנים: תקופת הצבא. אז תמיד הייתי מוקף חברים, היו לי הרבה חברים, והרבה ידידות. מגע עם כל המינים. אפילו היו עליי הרבה שמועות בבסיס (לפי שמועות כאלה ואחרות היה לי רומן עם לא פחות מ5 בנות, הלוואי שאי אלו מהשמועות הייתה נכונה). וככל שאני מתרחק מהצבא, אני מוצא את עצמי מוקף בפחות ופחות אנשים. אוף. . . . . גם עצבים, גם דיכאון, גם ריב עם חברים. הכל באותם יומיים. צרות באות בצרורות, הה?

shrob

New member
קבל ../images/Emo24.gif

ו... אפשר להציע לך חברות??

shrob

New member
לילה טוב אנשים ../images/Emo29.gif

הולכת למיטה לבד (לצערי) לצלילי הגשם...

DDN

New member
לילה טוב.

אפילו את הגשם אני לא שומע! חלומות פז.

עד לפני יומיים...

הרגשתי בדיוק כמוך (אין סיכוי לפגוש מישהי , לא יוצא למועדונים, חלק מהחברים מתרחקים וגו') ואז משהי התחילה אתי (כן כן הייתי בשוק...) סתם ישבתי לי בטכניון שבוז מיום ארוך והיא נגשה אלי והתחלנו לדבר (לא הכרתי אותה קודם) , ונראה לי שמתפתח מזה משהו טוב ... למה אני מספר את זה? בשביל להגיד שלפעמים דברים נוחתים עליך בלי שאתה מוכן בכלל.... בהצלחה...

DDN

New member
הלוואי.

אבל לי לא קורים דברים כאלה. וכשכן, אני דפוק מדי בשביל לשים לב אליהם. ותודה.

The Reaper

New member
כשהחלב במקרר

יש אלף סיבות למה לא לעזוב את הבית. יש גם אלף כן. הערב מנית אחת. בהצלחה And may the schwartz be with youuuuuuuuuuuuu

roee

New member
בטח גם תפסו אותך מביא ביד כמה פעמים

חחח
מעניין איך הגבת אז...

DDN

New member
כן כן,

חברה טובה שלי מהצבא תמיד טענה שאני מזכיר לה את ג'ורג' קוסטנזה. (הייתי עושה חיקויים בני סטפני שלו). אבל יש גבול.

ליאן.

New member
מעצבן בטירוף.. אין ספק!

אבל.. תסתכל על זה בפורפורציה. כל תקופה בחיים שלך, זה מצב זמני. החיים בכלל הם זמניים. מה שאומר שעכשיו אתה עם אבאמא.. מתישהו תהיה לבד, או עם חברה/אישה/כלב/עציץ/משובטת, ובהמשך יהיו לך כמה זאטוטים שתקח לביקור אצל סבא סבתא שלהם.. ואז, כשתספור את השיערות שנשרו לך הפעם ושיערות חדשות שמתחילות לצמוח לך באוזניים, תיזכר בהודעה הזו בפורום, תרוץ לספר לבן שלך ותראה אותו יושב על המחשב שלו ומתעצבן שאתה לא נותן לו פרטיות בזמן שהוא גולש בקופידון.. אני לא בטוחה אם בשלב זה תצחק או תבכה.. אבל אני מקווה שלפחות עכשיו אתה קצת יותר משועשע..

איש23

New member
מבין אותך

גם אני גר עם ההורים שלי(יותר נכון עם אבא),וגם לי אין טיפת פרטיות. בדרך כלל זה לא כל כך מפריע כי לומדים להסתדר עם זה אבל דווקא כשהכי צריכים\רוצים את הפרטיות-הם שם... הפתרון היחידי לדעתי זה לעבור לגור לבד ובשביל זה צריך כסף,וגם אחרי שעוברים לאתמיד מקבלים את הפרטיות כמו שאמרו כאן כבר.. אז פשוט תאמץ את הגישה האופטימית של "יהיה טוב" ותתנחם בזה שמתישהוא יהיה לך את המקום שלך עם הרבה יותר שליטה על הפרטיות שלך...

dudusch

New member
לא נורא, כמו שנאמר...../images/Emo8.gif

זה יעבור... לי קרה מקרה אחר... יום אחד ההורים שלי חוזרים מחברים שלהם, אמא שלי באה ומספרת לי שהחבר שלהם גלש עם חברה אחרת (פנוייה) לאתר קופידון, ואת מי ראו מתנוסס שם לראווה? נכון, את סחבק...
ולפעמים גם אני צריך להפסיק התכתבויות במסנג'ר או באיציק כי לאחד ההורים שלי חשוב לבלות איתי זמן איכות בחדר, ליד המחשב... אז קח את זה בקלות, אם אתה רוצה להוריד אותם מהגב שלך, אתה יכול להראות לה כרטיס מזעזע שלי מישהי (נכון רשעות?) ולאמר לה שאתה עובד על כך שזו תהיה כלתה לעתיד... לפחות דבר אחד בטוח... יותר לא יטרידו אותך עם האתר הזה..

למעלה