אוהב אותך

אוהב אותך

יש לי חברה שפגעתי בה במילים בקשתי סליחה אוהב אותה מאוד הימים עוברים ואני יותר מתגעגע אוהב את מיכלוש האחת האחת חברה שלי גרנו ביחד שנתיים גם בטוב וגם ברע היא רצתה לחזור אלי אבל אמא שלה לא מרשה לה לא נותנת לי לדבר איתה בטלפון מיכל אני אוהב אותך רוצה להיות בעלך הורים רק מזיקים לנו אם אוהבים אז באים יש לך בית בכרמיאל מיכלוש לא יפגע בך לעולם מבטיח עזרו לי אני כל יום בוכה מתגעגע אליך,עזרו עזרו לי בבקשה

../images/Emo140.gifלבי קרוע מיכלוש האחת האחת

אני אם בתי אורטל חושבים אליך אוהבים אותך מיכלוש אני רוצה שתחזרי אלינו הימים חולפים ואני יותר מתגעגע , לא ישן בלילה חושב מה עובר לך ואני יודע שקשה לך שם מיכל תעזבי ובואי חברה תנסו לדבר איתה אני אוהב אותך מיכלוש האחת האחת אוהב אותך כל יום אני בוכה מיכל אני מתגעגע מיכלללללללללללללללללללללללללללל

א ב ד ו ן

New member
../images/Emo26.gif

תקשיב - קודם כל זה טוב שהבנת שפגעת בה ויופי שאתה מבין את זה. רוב האנשים לא אוהבים לקחת את האחריות אפילו שהם אחראים לה.. תקשיב, אמרת שאתם אוהבים נורא אחד את השני ואתה פגעת בה נכון? לדעתי יש רק משהו אחד לעשות במצב הזה: כבר עשית הכל! דיברת, התחננת, הסברת, אין מה לעשות - אין מה לעשות חוץ מלתת לה את הזמן שלה לבד! היא כבר תבין לבד כמה היא אוהבת אותך וכמה היא רוצה להיות איתך - ואתה תראה אתם תהיו ביחד - אבל בלי לחץ! תתן לה את הספייס שלה עכשיו - היא צריכה קצת זמן לבד, לחשוב, והיא תחזור אליך מהר! אין הרבה מה לעשות. שלך, שי

עזרה

אני ממש שבור זרקתי הכל למענה זרקתי את המשפחה שלי בשבילה לכל אדם יש את הטוב ואת הרע אתה יודע מזה לא שמעתי ממנה שבוע לא נותנים לי לדברררררר איתה אני לא פושע אני בן אדם עם לב אתה יודע כל היום בכיתי ללא שליטה היא חסרה לי מיכלוש האחת האחת אני מאוד מתגעגע אם אוהבים זורקים הכל ליבי ממש קרוע אני נכנס הבית והכל ריק ואין יותר עינין בחיים מיכל תחזרי כמו השיר של אייל גולן בבקשה אוהב אותך

א ב ד ו ן

New member
אני מבינה אותך - אני מרגישה את הכאב

שלך.. אתה מקרין אותו כל כך - אני מצטערת על מה שקרה.. אני מצטערת.. באמת.. אבל תבין! אין לך הרבה מה לעשות - אתה חייב לשבת ולחכות עד שהיא תבין שאתם נועדתם להיות ביחד - ועד שהיא תבין כמה אתה אוהב אותה וכמה היא אוהבת אותך! אין מה לעשות.. נכון,אנחנו לא מושלמים - אבל כאשר פוגעים בבן אדם הוא לא ממש שם לב (לצערינו) לדברים אחרים חוץ מהפגיעה - היא צריכה קצת זמן לבד - להתאושש - תתן לה את זה! היא תבין! אתה תראה! היא תבין שאתם נועדתם להיות ביחד.. אל תתיסר.. הכל יהיה בסדר!

אני ישמור אליך

בתי מתגעגעת אליך מיכלוש האחת האחת שואלת אותי בואו נתקשר למיכל ואני אומר אמא שלה לא תתן לי לדבר איתה,בתי בוכה רוצה את מיכלוש אני יודע שאת סובלת שם למיכל , אני מבקש סליחה אל שפגעתי בך אני לא רציתי לפגוע בך אני כל הזמן חשבתי איך שיהיה לנו טוב, אני יודע שאורטל ילדה לא קלה כל יום שואלת אותי אבא מה אם מיכל , מיכל כולם שואלים איפה את , תחזרי תחשבי כי כולם אוהבים אותך באמת את אמרת לי שאת לא שיכת שם אצל ההורים , מיכל בואי נפתח דף חדש. מיכל אני לא יודע מה את עושה , רק תדאי שאני לא בוגד בך אוהב אותך לנצח עד יום מותי דורון אוהב מיכל יש לך גם בית בכרמיאל הדלת פתוחה

מה לעשות ,אני מתגעגע למיכלוש

למיכל . הימים חולפים ואני יותר מתגעגע , רוצה לשמוע אותך לראות אותך ולחבק אותך חזק , את עכשיו רחוקה ממני ,יושב אני ובוכה וחושב אליך , בלילות לא ישן את תמונתך שמתי ליד ראשי , חוזר לאחר העבודה לבית ריק ניזכר אני בכל התקופה שאינו יחד הבית ריק וקר אין יותר עינין בחיים , לבי קרוע , היה לי פרח בבית ואני זרקתי אותו לא יסלח לעצמי בחיים. את היחידה שנתנה לי אהבה אמיתית אוהב אותך

מתגעגע למיכלוש

חברה שלי אתה איתי והלכה להחראי שלה בלי שידעתי איתה שתיי שבתות אצלו אבל הוא לא היה בבית חושבת אליו יותר שהיא חושבת אלי אתה יודע למה פגעתי בגלל אימון של בני זוג למרות זה אני מאוד אוהב אותה מאוד מיכלוש האחת האחת אני לא יודע מה את עושה רק תדעי שאני ממש לאאאאאאאא בוגד בך חושב אליך הרבה , מיכל איך עפשר לשכוח שנתיים אני מחכה לטלפון אבל אין כלום אני חושב שעם אוהבים באמת בתקשרים אלי כי אני נמצא בלחץ נוראי לפחות סימן חיים אני מנסה לחיות בנתיים החיים מאוד קשים ואין לי עזרה מאף אחד מיכלוש צדק בקשר למשפחה שלי ממש לא עוזרים לי. מיכל לפחות אימל בבקשה בבקשה בבקשה לא לשמור אל כעס , אני לא ישן טוב לא אוכל טוב מיכלוש רק טלפון אחת ואני יהיה רגוע תתקשרי אלי בבקשה לא לפחד מאף אחד,, אני איתך ממני דורון אוהב אותך

שטיה

New member
דורון.....

אפשר להגיד שאני שמחה על זה שאתה מצטער.. אתה לא התייחסת אליה כל כך טוב והיא עזבה... עכשיו אתה מבין שהפסדת..... אני שמחה שאתה מצטער ומבין את הטעות... זה באמת לקח חשוב בחיים!!! בקשר לסליחה.... זה כבר תלוי במיכלוש...

למעלה