אוהבת
לא אוהבת

kessem

New member
אוהבת../images/Emo142.gifלא אוהבת../images/Emo142.gif

קטפתי חרצית לבנה עטורה עלי כותרת אוהבת לא אוהבת ...אני תולשת ונשמרת אוהבת לאהוב ושונאת את השנאה אוהבת מחמאות ושונאת את הקנאה אוהבת דיונים, שונאת להתווכח אוהבת לציין תאריכים,שונאת כשאתה שוכח אוהבת חיבוקים, שונאת מהלומות אוהבת נשיקות, שונאת חלום בלהות אוהבת את הזכויות, שונאת את החובות אוהבת את הפתעות, שונאת את האכזבות אוהבת זיכויים, שונאת תשלומים אוהבת רוחב לב, שונאת את הקמצנים אוהבת את הבאים, שונאת את ההולכים אוהבת את היופי,שונאת את אלה שמלכלכים אוהבת קצת פירגון , שונאת צרות עין אוהבת את התורמים,שונאת את מי שלא שם זין אוהבת גם בריאות, שונאת בתי חולים אוהבת בעלי חיים,שונאת את אלה שמתעללים אוהבת גיוונים, שונאת את השיגרה אוהבת את הכנות,שונאת סודות במגירה אוהבת להתרגש, שונאת את האדישות אוהבת סקס טוב,שונאת חיי פרישות אוהבת תינוקות, שונאת את היללות אוהבת לישון טוב, שונאת לקום בלילות אוהבת ילדים, שונאת את גיל ההתבגרות אוהבת תמיד ללמוד, שונאת את הבערות אוהבת להתפשר, שונאת את העקשנות אוהבת להתגבר, שונאת את הותרנות אוהבת מילים פשוטות, שונאת קללות ועלבונות אוהבת להגיד תודה, שונאת לסגור חשבונות אוהבת את הסתיו, שונאת את הקיץ החם אוהבת את מליחות הגלים,שונאת מערבולות בים אוהבת את הצחוק, שונאת את המועקה אוהבת את החיוך, שונאת את היריקה אוהבת בני אדם עם חסרונות ויתרונות שונאת את העולם כשהוא מלא בטענות אוהבת שתגיד לי: אותך אני אוהב שונאת אם תעשה שלום, ולא מכל הלב אוהבת את החיים,המוות הוא לא לי אוהבת שבחרתם להיות כאן בשבילי. אוהבת את כולכם, וגם את מי שחסר נשאר עלה אחד לקטוף...עליו – אני אוותר

אוהבת../images/Emo142.gifוכן אוהבת../images/Emo142.gif אותך

לא מוותרת על העלה הנוסף

kessem

New member
פסססס......../images/Emo25.gifהאחרון יאמר באוזן

בשקט בשקט....שאפחד לא ישמע

גמני אוהתו'תח ../images/Emo23.gif

תגידי לא לימדו אותך שאסור לקטוף? בוקר טוב ותקווה לקסם של יום

kessem

New member
פלג,חונה../images/Emo23.gifאלון אוליארצ'יק בשבילכן

בואי נגיד שאני שלך שאני אוהב אותך נשחק מעט לי זה לא אכפת אם נגיד שאני שלך לרגע ונגיד שאת שלי וגם את אוהב אותי לא אחליף אותך רק אטריף אותך אם נגיד שאת שלי ימים יגידו אם זה רציני אולי אפילו ייתכן משחק שני אז כל עוד אנחנו כאן ובינינו השולחן אם במונופול אפשרי הכל אז בואי נגיד שאני שלך ימי יגידו מה יש פה לדבר אולי אפילו נעשה משחק חוזר

ישRאל

New member
כמה יפה כתבת קסם,,נהנתי מהתוכן,,

ומצורת הכתיבה,,את באמת קסם של אישה,,, ומרגישים את האהבה באוויר מתוך הכתיבה שלך,,, LOVE IS IN THE AIR

N i c e M a n

New member
יפה כתבת, קוסמת. אבל זכרי את אשר

אמר החכם באדם: " לכל דבר זמן, ועת לכל חפץ ". לטוב ולרע....

קסםםםםםם ../images/Emo24.gif

חתיכת אהבה על הבוקר.. אהבתי אהבתי ואהבתי.... והעיקר שברגעים הנככככסססססיייים יש פה מישהו שאוהב
. גם אני אוהבת את האוהבת
.

N i c e M a n

New member
קסם, לא תאמיני, אבל לשיר הרלוונתי

לתגובתי הגעתי רק בסוף...(TURN TURN TURN) מה זה אומר לדעתך?

למעלה