אוהבים להתפתות?

אוהבים להתפתות?

זמן מה לא ביקרתי כאן,עומס עבודה והתכנסות עצמית. הרבה חפירות אל הנפש,המון מחשבות.הקיץ באויר מלא בתקוות ותשוקות.אז שלום לכולכם בעיקבות מחשבות שעלו לי...
האם אתם אוהבים להתפתות?
למה אתם מתפתים? למי אתם מתפתים?
מה אתם מרגישים כשקיים הפיתוי?
מה מרגישים אחרי שכבר התפתתם?
אוהבים לפתות? את מי? אבישג אוהבת להתפתות לסקס, גברים,ספרים,סיגריות,קפה,שוקולד,שנת צהריים.....יש עוד .... שבת שלווה ושקטה

פיתוי../images/Emo3.gif

האם אתם אוהבים להתפתות?
בטח........
למה אתם מתפתים? למי אתם מתפתים?
לאוכל טוב, לבילויים, לסקס, לשיחות נפש, נעליים ותיקים
שהנה אוטוטו ואני לא עומדת בפיתוי
מה מרגישים אחרי שכבר התפתתם?
סוג של התרוקנות, שלווה ורוגע........ויש את החיוך הדבילי הזה שמרוח לי על הפנים ורק אני יודעת למה
אוהבים לפתות? את מי?
אוהבת לפתות אבל יש רק יחידי סגולה שנותנים לי לעשות את זה בלי להפריע עם המצ'ואיזם שלהם.

פיתוי../images/Emo99.gif

האם אתם אוהבים להתפתות?
מאוד למה אתם מתפתים? ולמי אתם מתפתים?
מתפתה תמיד כשחברה טובה אומרת לי: יאללה בואי לקפה ושיחה טובה,מתפתה לאוכל טעים, מתפתה הישאר ערה עד שעה מאוחרת, תמיד אבל תמיד מתפתה לעיסוי טוב.
מתפתה לגבר שאני אוהבת, במיוחד כשהוא לא ממש יודע איך עושים את זה
סחרחורת, כל הגוף מגיב, חוסר סובלנות משווע, הציפיה מחשמלת לי את הורידים מה אתם מרגישים אחרי שכבר התפתתם?
רצון חזק יותר להתפתות שוב אוהבים לפתות? את מי?
טבע שני אצלי..לפתות.
לפתות אותו הכי הכי...ולראות איך הוא מאבד שליטה.

בואי נראה..

האם אתם אוהבים להתפתות? ...זה נכון לפי הגדרה. אם מישהו לא רוצה להגיב לחיזור כזה או אחר, הוא לא יתפתה. התפתתי? סימן שרציתי. למה אתם מתפתים? למי אתם מתפתים? ...לבחורות שאיתן מתפתחת הדדיות בנושא. מה אתם מרגישים כשקיים הפיתוי? ...פלונטר בבטן. נקודה. מה מרגישים אחרי שכבר התפתתם? ...מן שלווה. רוגע שמכין לפעם הבאה. אוהבים לפתות? את מי? ...כן, אוהב. אולי זה מן קטע של שליטה. אולי של אובדן שליטה. את מי? את מי שמוכנה לכך, רוצה בכך ומחפשת את ההזדמנות כמוני. עד כאן פיטפוטי התפתות...

../images/Emo194.gifבטח ../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif../images/Emo203.gif

האם אתם אוהבים להתפתות? ברור
למה אתם מתפתים? למי אתם מתפתים? סקקקקקס
אוכל טוב
שיחות מלב אל לב
וילדים שמסתכלים עלי בעיניי עגל ומבקשים משהו מיוחד שאקנה-בעצם זה הדבר החומרני היחיד שיכולה להתפתות לו לקנות להם :) מה אתם מרגישים כשקיים הפיתוי? שיקרה כבר..שיגיע...טוב אין לי סבלנות עכשיו
מה מרגישים אחרי שכבר התפתתם? שלווה סיפוק הנאה.ובעיקר אושר. אוהבים לפתות? את מי? מיוחדים, האגוזים הקשים לפיצוח בעיקר :) אני אוהבת מאתגרים במיוחד
אלו שמקשים עלי וכמה שיותר.

איפה רכונת../images/Emo6.gif מצאתי משהו

לדוגמא לאוכל מגרה :) זה מגרה אותך למשל? דגים שעטפו אותם בשקדים בתוספת פירה עם בצל ותרד מעל עם שמן זית. יאמיייייייי זה היה טעים

אני מתפתה בקלות

ואוהבת להתפתות לדברים הקטנים שעושים לי חיוך ואושר. תמיד אני אגיד כן - לעוגות, לאוכל, לחיבוקים ונישוקים של הבנים שלי, לקניות (נעליים בעיקר) וכמובן לסקס. אין כמו תחושת סיפוק של אחרי התפתות לטוב הזה.

מתפתה לענות

האם אתם אוהבים להתפתות? אוהבת להתפתות..אם מסץבר שהיה משתלם להוריד את ההתנגדויות לאור תוצאות הפיתוי למה אתם מתפתים? למי אתם מתפתים? מתפתה בקלות מדאיגה לאוכל טוב, מתפתה לשיחה טובה ולחברה טובה, מתפתה מידי לישון במקום לעסוק באוםן בוגר ואחראי בענייני הגבית, מתפתה לסקס מה אתם מרגישים כשקיים הפיתוי? חוסר סבלנות משווע והתלבטויות מטריפות (מזל תאומים..קשה להחליט) מה מרגישים אחרי שכבר התפתתם? אם היה שווה - מרגישה פורקן אדיר אם היה מאכזב - מצטערת ומנסה לשכוח מזה אוהבים לפתות? את מי? אוהבת לפתות את האיש שלי למיליון דברים אוהבת להשחית חברות ולשכנע אותן לשבת איתי לקפה במקום ללמוד/לנקות/לגהץ/לעשות כושר עדיין לא למדתי היטב את אומנות הפיתוי כלפי גברים אחרים (שלא לדבר על נשים..אללי איזה תחום מורכב וחדש מצאתי לי ב"גילי")

SDK10

New member
מה פיתה אותך לחזור אלינו ?!

תקראי את החתימה שלי.. זה בערך עונה על הרב
כל השאר תלוי בנסיבות "אבישג, אבישג אני רואה לך הכל אבישג, אבישג אני פשוט כבר לא יכול מה את מחייכת ועושה לי סימנים" עד העונג הבא...

למעלה