אודליה ושירן מוסרות לכם ד"ש

MissCunningham

New member
אודליה ושירן מוסרות לכם ד"ש

מסקוטלנד הקפואה

קבלו בחזרה!

המעבורת לא איחרה או נתקעה הפעם? גם לא האוטובוס? המשפחה שלי ירדו עלי בגלל זה לנצח...

MissCunningham

New member
Well, it was your fault!

Who takes Molly for a walk and 'to show Shiran around' half an hour before her check-in closed? The funny part was when my family actually believed me when I said I missed my flight because the ferry left really late! Hahahaha But it was fun! I got to watch 'Mivtza Savta' and to spend another day in Norway so I can't complain

כן אני יודע...

אמרתי שהם עוד יורדים עלי, זאת ההודעה שלי באשמה! אני ראיתי מבצע סבתא לפני כמעט חודש עם אמא שלי ואחותי הישראליות, ועם חברה שלי ועוד חבר נורווגים. מצאתי תרגום לאנגלית באינטרנט. כמה שהם צחקו ואמרו מצחיק מצחיק, _אין_בכלל_סיכוי!!!_ שהם הבינו חצי מההומור שם! זה כל כך ישראלי! אגב, אחותי לפני קצת יותר משבוע עשתה עליה, ניתקה את עצמה מנורווגיה וחזרה לארץ. איך אני גאה בה! גדולה גדולה! יונתן (המנומס)

MissCunningham

New member
ישו, מה קרה לעברית שלך?

הודאה. איזה יופי! מתי היא מתגייסת? אוף בא לי לחזור לגיל 18 ולעשות צבא.

חח, לה לא בא לעשות צבא...

יש לה מספיק בעיות רפואיות. באמת אם היית עכשיו מתעוררת בבוקר, בת שמונה-עשר והשנים האחרונות מתבררות כחלום - היית רוצה להתגייס?

MissCunningham

New member
ממ שאלה קשה

כי אם הייתי בת 18 שחוזרת לארץ ומתגייסת לצבא אז בטוח לא הייתי מי שאני היום. מצד שני, אני ממש לא להיט, אז אולי כן!
אם לא היתה לי את האפשרות לדעת איך אני ארגיש היום, כשיש בי קצת חרטות (זאת אומרת, הייתי מניחה ש'אולי אני אצטער על זה בעתיד' כמו שהנחתי אז אבל לא יותר מזה) אז הייתי עושה את אותה הבחירה שעשיתי. שאלה קצת קשה, ג'ונה.

ציקהלה

New member
שירן את כזאת מוזרה.

למה צבעת את הפנים שלך בתמונה למטה אם פה לא עשית את זה.

מה?

סתם חשבתי שזה צ'יק, שהוא מתנגד מוצהר לאיפור, יקרא לאודם "לצבוע את הפנים". מסתבר שלא הבנתי נכון...

MissCunningham

New member
אז אני נאלצת להסכים עם ערן (רגע היסטורי!)

עניין של מייקאפ ובחירה בין להיראות כמו גוויה או פשוט למחוק את הפנים לגמרי (מה שהרבה יותר מחמיא, אגב).

MissCunningham

New member
נדמה לי שכבר דיברנו על זה...

שאומרים שאני ממש דומה לדודה שלי. ולי קרן מור תמיד הזכירה את דודה שלי (ושתיהן מזכירות לי קצת את מדונה, אבל זה לא ממש קשור). בכל זאת, זה משעשע. בייחוד כשאני לא רואה שום דימיון ביני לבין קרן מור. אבל בלי שום קשר, היא מלכה

למעלה