אודאון

yardenj

New member
אודאון

אחרי הרבה זמן שלא הייתי שם(כבר 4 חודשים!) החלטתי במסגרת המסעדה השבועית ללכת לבדוק אם הכל עדיין במקום. באופן כללי המסעדה הייתה מאוד ריקה...אולי 6-7 שולחנות עם אנשים,די מוזר לעין,אבל לא נורא,יותר שקט ככה. לראשונות הזמנו סלט קיסר עם עוף שהיה טוב,קרפצ'יו בקר עם אגסים שהיה מצוין,הבשר היה רך ומתובלן היטב. עוד הזמנו כנפי עוף ברוטב קרמל,אחרי ששבוע לפני טחנתי 2 מנות כנפיים בדיקסי בתור פתיחה,היה לי חשק לעוד,לצערי-הכנפיים לא היו ברמה של דיקסי,היו נחמדות-אבל לא בהרבה יותר מזה. למנות עיקריות הוזמן אנטריקוט 400 גרם עם פירה,וספייריבס עם בטטות ותרד. הטבח פישל שהחליף את התוספות במנות אבל גם זה תוקן במהירות. הספייריבס היו מעולים,כל כך רכים שלהגיד שהם נפלו מעצם זה המעטה,הם קפצו מהעצם!אפילו הסחוסים היו רכים,והתוספת הייתה מצוינת. האטריקוט היה טוב,עסיסי והלך טוב עם הפירה. לקינוח הוזמן טארט אגסים,הגיע טארט נקטרינות-אבל הוא נאכל בלי בעיה והיה טעים. בנוסף הוזמנו אספרסו כפול,שתי בירות ומים מינרליים,מה שהביא את הסכום בחשבון ל 369 שקל לפני טיפ. משום מה,אודאון עדיין מציעים את המבצע של מעריב גורמה ב 79 שקל,לא ברור לי עד מתי זה אבל זאת נראית עיסקה מצוינת שתקפה גם בשבת בערב.

גידי42

New member
שמחתי לקרא שאחרי "נפילות"

וחוסר יציבות כתוצאה מחילופין גברי במטבח באודיאון התעשתו. אחת המסעדות החביבות על יוצאי חלצי (מה שמוכיח אגב שחלצים יש לי....)

rusty

New member
יופי של מסעדה...ואגב - שמעתי שבקרוב

בחודש הבא יותר נכון, יפתח גם סניף בהרצליה.

maya100

New member
79 ש"ח *2 = 369???? ../images/Emo2.gif

או שלא הבנתי...
בכל מקרה נשמע טעים ונעים

yardenj

New member
לא הזמנו מהעיסקית

אחת דפקה נפקדות בטענה שהיא רוצה רק סלט,אחד טען ש300 גרם אנטריקוט לא ממש לעניין,ולכן הלך על 400,ואני?אני רציתי קרפצ'יו שלא היה בתור פתיחה,אז למעשה-לא הלכתי על התפריט "גורמה".

אגסים אגסים בואו הביתה...

איזו מגמה מבורכת זו- פירות באוכל. גם זה תמיד עושה לי נחת
. וטרנדי פה לאחרונה ספייריבס. זה תמיד מבקר נמוך
? וח"ח לעיסקית שתקפה גם בשבת

naamutzi

New member
ספייריבס

אוי, הספייריבס שלהם... איך הבשר בכלל מחזיק על העצם, לא ברור לי....

yardenj

New member
כנראה יש להם טריק מיוחד

שהם מעבירים את הצלעות לצלחת,כי שאני ניסיתי להרים את הצלעות כדי להגיע לבטטה מתחת-נשארתי עם העצם ביד.

למעלה