אובססיה לאגרופים-מכירים?

אובססיה לאגרופים-מכירים?

אז לא, חו"ח, הקטנצ'יק, עוד מעט בן 5 ח', הוא לא אלים! אלא שמאז שהוא גילה את אגרופיו, בסביבות גיל 3 ח', הם פשוט לא יוצאים לו מהפה!!!! הבעיה התחילה לאחרונה, כאשר הוא לא מוכן להוציא אותם גם במיטה. זה בעייתי כיוון שהוא ישן רק עם מוצץ. אז מה שקורה זה שהוא מוכנס למיטה, ואחרי זמן מה (אלא אם קרה נס חנוכה והוא נרדם לבד), הוא מתחיל לייבב. בעבר הייתי מכניסה לו את המוצץ והוא השתתק ונרדם כמעט מיד. כעת, נגיעה קטנה עם המוצץ בפיו שווה ללחיצה על כפתור בו כתוב "אגרופים הכנס מיד". הוא מתעקש שגם המוצץ וגם האגרופים (שניהם!) יהיו בתוך הפה. כמובן שתוך מס' שניות המוצץ נופל, ואז הוא בוכה. אז מחזירים לו את המוצץ ואז שוב ON על כפתור האגרופים וחוזר חלילה. ניסיתי להחזיק לו את הידיים אבל הוא רק מתעצבן עוד יותר, וגם עיטוף לא עזר (אני משערת שהוא גדול מידי בשביל זה, על אף ששמעתי שיש כאלו שעושות זאת עד גיל חצי שנה). מה עושים חוץ מלאזוק את ידיו לסורגי המיטה??
(לכל חסרות ההומור: אני צוחקת כמובן, בגלל זה שמתי אייקון של צוחקת!)

פיתרון של אמא שלי

לשים לו מוצץ בכל יד (שהוא יחזיק אותו) ואז הוא לא דוחף את המוצץ שיש לו בפה החוצה. אם עובד, אז תגידי לי. אנחנו לא ממש היינו צריכים

פיגלג

New member
ןתקשיבי לאמא שלה../images/Emo13.gif זה כדאי

מה נשמע יקירתי?מה שלום איתי המתוק?

ימדיא

New member
איי הבטן ../images/Emo6.gif כמה צחקתי

לא עלייך רק מהזדהות
. עכשיו התפקיד הרשמי שלי הוא "מחזירת-מחזיקת מוצץ" . ועוד אבא שלו מתפלא שאותי הוא הכי אוהב
. אבל ברצינות עכשיו, שמתי לב לנפיחות ואודם קל בחניכיים אז כנראה שזה קרוב... השיניים כמובן (עוד שבוע בן חצי שנה). השיטה שבינתיים הכי עובדת היא "לשים חוצץ" בין האגרוף למוצץ/פה. אני עושה זאת ע"י הציפה של השמיכה שמכסה אותו. מושכת אותה טיפה'לה למעלה בין האגרוף לפנים. ותתכונני נפשית אוטוטו הוא מתחיל ללעוס את המוצץ בטירוף מכל הכיוונים - ועוד להתעצבן שזה לא יושב לו בפה כמו שצריך
.
מיכל

למעלה