אהמ

uriya1

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo36.gif

האם יש קשר בין ההודעה הזאת לבין מה שגיליתי בפורום ניסויים לגולשים?
מה בדיוק ניסית שם?
כאן. אוריה

recycle girl

New member
כמובן שיש קשר ../images/Emo139.gif

אולביוס זה הבית שלי ושל עילי בית לעצלנים מוזרים ששוכחים לקחת את התרופות
אז הכנסו אותו לחתימה

אני מתאימה...

לסלז'דור(סלזירין וגריפינדור)לאלה שלא הבינו...אני ביניהם... יש בי את הצד האפל הזה של לעשות דווקא לאנשים ולפעמים להתנשאה...אבל רק לפעמים... ואני חושבת שיש לי קמצוץ של אומץ...כשאני רבה עם כולם ואומרת את כל מה שיש לי על הלב...... לא ולא אני לא טובת לב...אני חושבת וגם לא תמימה...עם חוכמה...זה שאני במופת...לא אומר שאני חכמה...כי אני שונאת לימודים...!!!

rds15

New member
../images/Emo129.gif|כותרת|מתי אנשים יבינו כבר

שסליתרין זה לא בית לצד האפל או לאנשים ציניים? רק בגלל שרוב קוסמי האופל באו מבית סליתרין זה לא אומר שכל הבית משתייך לצד הזה. בדיוק כמו שלא כל גריפינדור הם טובים וטהורים רק בגלל שהארי שם. התכונות של סליתרין זה ערמומיות ושאיפה לכוח. הדרישה לבית היא לא להיות רשע/אפל/לתמוך בקוסם האופל הגדול ביותר בתקופה מסויימת. זאת סתם סטיגמה שנובעת מזה שהספר מוצג מנקודת הראות של הארי, שמהרגע שהוא מגלה שהוא קוסם שומע מהאגריד שהבית הזה מקולקל ומגלה שהאדם שרצח את ההורים שלו בא מהבית הזה. אנחנו לא מכירים את כל תלמידי סליתרין לדורותיהם, אנחנו לא יכולים לדעת אם כל תלמיד בסליתרין הולך אוטומטי לצד האפל.

Ivy Riddle

New member
אם היה אפשר

לעשות שילוב של הפלפאף סלתרין וגריפינדור אז הייתי שם. איפיוני הבית- יודעים לעמוד מל הסכנה, צינים בטירוף, נחמדים לאנשים שנחמדים עליהם חזרה...

בית צ'אצ'וניס/מוגלניס ../images/Emo168.gif

צ'אצ'וניס: מייסד הבית הוא אחד מאבותיה הקדומים של צ'ו צ'אנג.
מוגלניס: מייסדת הבית היא בת להורים מוגלגים, ומכאן שמה...
ג'ואי פוטר

תכונות אופי: ../images/Emo168.gif

שכחתי להוסיף קודם- תכונות אופי של תלמידי בית צ'אצ'וניס: (מאחר ונוסד ע"י אב-קדום של צ'ו) רגישות, פסימיות, עדינות וחוסר-החלטיות. תכונות אופי של תלמידי בית מוגלניס: (מאחר ונוסד ע"י בת להורים מוגלגים) מעורבות חברתית, מוטיבציה ודיסקרטיות
כדי שישמרו בסוד את קיומה של קהילת הקוסמים... ג'ואי פוטר

FullMoonGirl

New member
חזרתי מלונדון!!!../images/Emo24.gif

איזה באסה לא הצלחתי להגיע למפגש
...חבל דווקא רציתי אהה...בקשר לתמונות של ה"פ מלונדון מצאתי רק דבר אחד שקשור אליו... רציף 9 ושלושה רבעים שנמצא בקינגס קרוס. הצטלמתי שם
...הם עשו שם אתר כזה קטן, הם שמו על קיר בין רציף 9 ל-10 שלט שכתוב עליו פלטפורם (רציף) 9 ושלושה רבעים ומתחת הם חתכו עגלה לחצי ומסמרו אותה לקיר (כאילו מי שמחזיק בעגלה עומד לעבור לצד השני)... אז הצטלמתי מחזיקה בעגלה, יש רק בעיה אחת
... מי שצילם אותי צילם עם פלאש, ועם פילים רגיש של 400 וזה היה בחושך (למי שלא הבין, יש סיכוי שהתמונות לא יצאו טוב)
אני מקווה שכן...אם כן אני יעביר אותן למחשב ויתן לכם
בינתיים אני מקווה שיצא טוב ביי

FullMoonGirl

New member
איזה אידיוטית אני

מה אני רומשת שחזרתי מלונדון בדיון?! טוב נו אם כבר הבכתי את עצמי... לדעתי אני הייתי צריכה להיות גם בגריפינדור, גם בהפלפאף, גם בסלית'רין וגם ברייבנקלו... אני ילדה מורכבת

FullMoonGirl

New member
חחחחחחחחחח../images/Emo12.gif

רשמתי "פילים" במקום פילם... יש לי תכונה להביך את עצמי...אל תנסו בבית

תותי 14

New member
../images/Emo41.gifנמ.. אני חושבת ש..

גריפינדור או רייבנקלו... למרות שלשניהם אני לא ממש מתאימה..

אני אהיה...........

בבית השימוש (הבית של מירטל המייללת). לא, סתם, כעת ברצינות: *אהמ* |התחלהקולשלבינס|בית נונסנסבלום נוסד ע"י העלמה (היא נקראה העלמה גם לעת זיקנה משום שנסיונותיה הפתטיים להשיג בעל שיאהב אותה כמו שהיא העלו חרס) נטשה נונסנסבלום, חצי פרעונית-שיערונית מטורללת. היא גורשה מהטירה לאחר שסלית'רין לא הסכים לקבל את מתנת האירוסים שלה (ממחטה מוקפת בגבישיי נוזלת קרושה) והיא, בתגובה, זרקה אותו... *שיעול בינסי להחריד* חבל מאוד שזה היה דרך החלון... תכונות הבית הן טרלליות, אמירת שטויות לעיתים קרובות, חיוכים קריפיים, שנאה למרי-סואיות וג'רי-סטיואים, הומור טמטומי (חניכיי בית נונסנסבלום ידועים בכך שאם רק ירביצו לדמות שנראית מספיק מנגאית עם מניפה ענקית מנייר הם יצחקו) ולמדנות רק ברגע האחרון. האם יש עוד שאלות, העלמה גרניט?|סוףקולשלבינס| אה, ועקב התלהבות יתר, המצאתי שמות לעוד בתים המיוחסים לתופעות נוער: קריפינדור - בית הפריקים, הגות'ים, וכל אלו שסתם חותכים בשביל צומי. הפאקאץ - בית הפאקצות והבנים האלו שאוהבים ללבוש בגדים אופנתיים, למרוח ג'ל על השיער, ולהגיד: "חזרתי מלונדון והבאתי אתי כמה חולצות נורמליות משם..." אערסלית'רין - בית האערסים. זייבלקלו - לשם מתמיינים האנשים שמחטטים באף בזמן השיעור ומתעסקים בכל מיניי גושים ריריים ירוקים ונוטפים באמצע השיעור. אפשר להתחיל לשכתב את תולדות הוגוורטס! ולא, אני לא ילדה שטחית ומעצבנת שנוהגת למיין אנשים לקבוצות אלו ולרדת עליהם בשל השתייכותם או בשל כך שהחברה שייכה אותם לשם. אני נונסנסבלומית.

graghic kid

New member
ובכן, אם כבר הצטרפתי../images/Emo13.gif

אני אהיה בבית זונקלואו- כי אני זונת צמרת
ואני מבקש להוסיך להודעה שמעלי מעלי (חחחח) בית מיוחד לאדשיוט שלומד בבצפר שלי: סוטימרין: הבית לאלו שהאמ.....עושים מעשים...אמ...מגונים, בזמן שיעור ערבית. ולא- תודה לאל אני לא לומד ערבית. ברוך השם שבשמיים.

למעלה