אהלן!

ה מ ש י ח

New member
אהלן!

בא לי לפתוח שירשור. סתם כי אני יכולה. מקסימום תהפכו אותו לשירשור ה
השבועי. מי בא? מי???

the castroman

New member
מה? מה?? חלמנו חלום???

זה משיח הגיע???? ככה עם הטנדר בעל החמישים כוחות חמורים לבנים ...הוא חייב לסחוב איכשהו את כל המתנות שהוא יביא דרך הארובה וכידוע הקידמה פורצת גבולות והוא מצידו כבר לא כל כך צעיר כמו שהיה פעם כשהוא עשה עם אלוהים את הברית ורצה להקריב לו את בנו בכורו את יצחק...ואחרי מספר שנים שהוא כבר שלח את הילדים לקולג' והוא ואישתו נשארו לבד בוילה הוא אמר:"אני עדיין מרגיש צעיר מידי כדי לשבת ולחכות למותי" (וזה באמת היה כך, כי פעם חיו יותר שנים-עובדתית) אז הוא הקים להקת רוק - ZZ משהו... לא חשוב, מה שיותר חשוב זה שהגעת- מה הבאת לי??

the castroman

New member
וחוץ מזה בטח התכוונת ל..

שירשור ה
השבועי...למען האמת אני די מלא (הבהרה: לא במימדים רק בהרגשה) אבל תמיד את יכולה להזמין ל
ו

MAX D

New member
שוב משמרת לילה?

אני אתלונן לשלומי, עכשיו הוא מאוד קרוב

MAX D

New member
ואיפה את היית? פתק מההורים על

ההעדרות הזאת- הבאת?

משרדית

New member
טוב שהמשיח הגיע לחיפה...

למה לא, נחמדים החיפאים וכל הסובבים אותה. שבת אני הולכת לים, לקרוא ספר ולשבת מול הגלים / אם יהיו ולהנות מכל רגע משמים שכזה אוהבת את החיים אוהבת לאהוב אוהבת את בעלי החמוד שסובל אותי בשקט / 30 שנה החודש ועל זה יש אפילו ועדת חקירה / כי אחרי 25 כבר החליטו לבדוק למה למה יחד כל כך הרבה זמן והגעתי למסקה כי אני הקרציה, מצחיקה אותו כל יום מחדש ובגלל זה לא הולך. כי מי יצחיק אותו כל בוקר עם איזו שטות אחרת? אההההה? סופשבוע נפלא לכם מירי

the castroman

New member
אני בטוח שהוא..

הגיע רק כדי לאסוף את אליהו ולא בגלל שכ"כ נחמד פה...הם נוסעים לתפוס ראש בסיני (נבו) כל היום באנגים וקוקטלים עם מטריות שמוגשים ע"י בחורות חשופות חזה (מקרה נדיר נכון, אבל עם מעט ממון, שהם עשו ממכירת הזכויות יוצרים על התנ"ך, אפשר גם להחליף את המיצרי/סודני/כושי בבחורה חשופת חזה)...רק חבל שלא טילפן קודם, אולי יכולנו להתארגן על אוטובוס...אבל מה לעשות משיח לא מטלפן

למעלה