אהלן

דראק

New member
אהלן

אני חדש ואני רוצה להירשם לסקנד לייף,אבל אין לי מושג... איזה חשבון בנק אני צריך לעשות ואם יש עוד דברים לעשות לפני הרשמה... אתם יכולים לעזור לי ולומר לי מה לעשות?

SpinZ

New member
או-הו-הו

אחד ההבדלים בין חשבון בחינם לבין חשבון בתשלום זה הנדל"ן: בתשלום (או במילים אחרות: חשבון פרימיום) אפשר לקנות אדמה, כאילו שטחים ולבנות עליהם, אפשר לעשות אי משלך. ואז אפשר לעשות מהאדמה הזאת קניון, מועדון לילה, בית פרטי, והאפשרויות ממשיכות עד להודעה חדשה. אני חושב שיש עוד כמה וכמה הבדלים, אבל הנדל"ן זה באמת ההבדל המשמעותי והגדול ביותר. אפשר גם בחשבון פרימיום לקבל גישה לפורומים הרשמיים של Second Life וLinden Lab, ששם אפשר לקבל תמיכה נרחבת ואני בטוח שעוד הרבה דברים
. חוץ מזה, המשחק ודרך הפעולה די אותו הדבר, עדיין אפשר להסתובב בכל העולם הענקי הזה וכ'ו. מקווה שעזרתי
.

DragonChan

New member
עיניין האדמה לא כל כך רלוונטי

אם יש לך המון כסף משחק. יש שחקנים עם חשבון פרימיום הקונים אדמה בכסף אמיתי ומוכרים אותה לשחקנים בכסף משחק כמובן לזמן מסויים, וכל שבוע/חודש אם רוצים להשאר עם האדמה משלמים שוב.

דראק

New member
איזה חשבון בנק?

מה השם של חשבון הבנק שצריך לפתוח בשביל שיעבור הכסף של סקנד לייף לכסף אמיתי? אני מקווה שיש שם לחשבון בנק הזה כי אני לא מבין בזה בגרוש...

DragonChan

New member
ממלאים באתר פרטי visa

אחרי שממלאים יש אפשרות באתר עצמו של SL להמיר כסף אמיתי לוירטואלי וההפך.

דראק

New member
../images/Emo3.gifיש לכם טיפ בשבילי לפני ההרשמה?

ודרך אגב תודה על העזרה ומצטער שאני משגע אתכם.
חחח

למעלה