אהלן חבר'ס

CoooooL

New member
אהלן חבר'ס../images/Emo13.gif

העלנו היום את גרסת ההרצה לאוויר. למי שסתם בא לראות
. CND.co.il

MasterCool

New member
ביקורת!

בכללי לא משהו אבל אני אנסה לפרט... קודם כל תסבירו על מה האתר יש שם דברים כמו 4u fun וradio שבכלל לא קשורים אחד לשני,תנסו לתמצת את מה שאתם רוצים להראות בכל אחד מהנושאים-חוץ מהרדיו שזה אפשר להבין. יש בסוף גם את הstudio שאין שום קשר לכל האתר,תחליטו על מה אתם בונים את האתר,תתמקדו בנושא אחד או שתיים. חוץ מזה שהעיצוב לא משהו,ונראה פשוט,צבעים די טובים... ציוןכללי 3 מתוך5

MasterCool

New member
שחכתי לציין אפילו שלא ביקשת ביקורת

רציתי להגיד את דעתי

CoooooL

New member
../images/Emo26.gif

הלכתי על קו נורא מגוון, לנסות להכיל כמה שיותר דברים מקוריים באתר. יש את הסטודיו שהוא החלק האבטיפוסי של האתר, ממנו התחיל כל העניין ומשם זה התפתח. כל הקטע באגפים זה שכל אחד זה משהו אחר לגמרי. וזו הייתה גם הכוונה. 4U - כשמו כן הוא, ננסה לפתח את זה. FUN - רוב הפינה תהיה מתכבי שרשרת ומכתבי העברה, כאילו ניתן חסות לדברים שמצאנו ונשים אותם באתר. והרדיו, לא בטוח שישאר פעיל, אבל נבדוק. בתכל'ס אני רוצה שיהיה ייחוד ל CND, ושישאר קצת מקום לדמיון. בגלל הלימודים, מה לעשות
, קצת חסר לי זמן לפתח חזק את האתר. בכל מקרה, תודה שהבעת את דעתך (ואכן, לא ביקשתי
), אבל אני מעריך את זה מאוד ואני אשתדל לעשות כמה דברים שיקשרו את הדברים.

amirbilu

New member
חחחח, פבל..., אני חייב להודות שיש

שם כמה טקסטים שנשמעים פשוט מצוצים מהאצבע...

MasterCool

New member
אני יכול לנחש שזה נמצא באגף

האודות... זה נראה כאילו אתם נתתם את השאלות לעצמכם ועניתם עליהם!

CoooooL

New member
זה דווקא לא למה שאמיר התכוון../images/Emo13.gif

ותתפלא, אבל השאלות באגף האודות הגיעו אלי במהלך הזמן(בחודש וחצי האחרונים) שאנשים נכנסו לבדוק את האתר...

guyyy

New member
אני לא אוהב את הסגנון שלך..

לא יודע למה.. לא מוצא חן בעיני בכלל הכפתורים
ובכללי האתר קטן יותר מדי. את הסטודיו אני דיי אוהב אבל הייתי עושה את זה ב"אווירה" שונה לגמרה...

zom

New member
לא אהבתי- בכלל! סורי..

אבל יותר מידי צבעים שלא לטעמי, לא אהבתי את הסגינון. והכפתורים לא יפים. מזל טוב. בהצלחה. טל.

guyyy

New member
עוד כמה דבריםן:

אהבתי ב"רדיו" את התמונה למעלה, לפי דעתי התמונה למטה [ההפוכה] לא מתאימה. בכפתורים למעלה: הייתי מציע לך לשנות את הרקע שלהם במעבר העכבר לרקע עם "מריחת צבעים" שכחתי איך קוראים לזה, צבע שיתחיל למטה בכחול כהה או כתום, וסתיים למעלה בתכלת של הרקע, הסיבה: כשהעכבר עובר על הכפתור הכתום נראה "תקום" מה שיש ב-4U נראה קצת.. אמ.. הומוריסטי, מוזר, "תקוע", אם זאת הכוונה אז סבבה.. זה סגנון אישי לא?
, בכל מקרה התמונה למעלה דיי נחמדה, למרות שהייתי מציע להשתמש בצל של בחורה ולא שלך.. חחחחחח

simpson

New member
מקורי ומרענן....

היי זה ניר עברתי למשתמש הישן
ממ....אז נחמד...אבל לא הכי נוח לגלוש בו... ד"א.. מי זה העלנו?
צוות CND? פבל, פבל טובולסקי וטובולסקי פבל?

MasterCool

New member
הייתי מציע שתשנו עיצוב

ת'אמת זה עיצוב די מעצבן! והוא לא ימשוך אנשים..... הוא מלא צבעים וכאילו אין באתר כלום,זה נראה כאילו תוך יום בניתם אותו,ותקעתם כל מיני נושאים, חבל,תעבדו על משהו אחר,מצטער.

למעלה