אהלן חבר'ה

אהלן חבר'ה

רוצה לעדכן אתכם על הופעה של סיון יחיה ב3.10 בלבונטין 7 ב22:30 למי שלא יודע אודי קראוס (המעבד והמתופף של אריק) הוא המפיק המוזיקלי וגם המתופף בהרכב שלה השבוע היא חיממה את ירמי קפלן בברבי והיה ממש מגניב שווה לבוא לשמוע.. אגב משה לוי אמור להתארח בהופעה שנה טובה! טל

Crurifragium

New member
תודה על העדכון

שמעתי את סיון פעם אחת בהופעה בתמונע, ומאוד אהבתי. הדיסק של השירים מההופעה שחולק אז היה רעיון מוצלח, ויצא לי לשמוע אותו די הרבה מאז. שירים ממש טובים (ביחוד לטעמי "נצחונות" ו"להתלונן"). אם יסתדר לי אני בהחלט מתכוון להגיע. ובפינת ההערה הטכנית, כרגע השילוב של הפרופיל שלך בתפוז (נראה כאילו את טוענת ש"מצגת חוגגת" שלך), יחד עם האתר של "מצגת חוגגת" (שדי רשום בו שזה פרויקט אישי של סיון בלבד), יוצר רושם שאו שאת בעצם סיון, או שאת איזו מעריצה שרופה שלא מסוגלת להפריד את עצמה. אם זה לא הרושם שאת מחפשת (שותפה, אבל כבר כמעט שנה ולא טרחתן לעדכן את האתר?) אז כדאי שאו שתשני את הפרופיל שלך בתפוז שלא יצור רושם שהאתר של "מצגת חוגגת" הוא גם שלך, או שתעדכני את האתר של "מצגת חוגגת" עם המידע שזה כבר לא פרויקט אישי עצמאי רק של סיון לבד.

טולי135

New member
גם אני הייתי בבארבי

והיה מעולה, גם סיוון וגם ירמי, ראיתי את סיוון בתמונע ובלבונטין וההופעה טובה, משה לוי מקסים, משהו שבהחלט שווה צפיה.

I מ י ר ב I

New member
תודה על העדכון...

גם אני הייתי בתמונע והתרשמתי מאוד לטובה. נראה באמת איך יסתדר ואולי נגיע ללבונטין.

למעלה