אהוי ליכודניקים!

אהוי ליכודניקים!

בוא נגיד שיש מצב שמחר יש בחירות ל10 השנים הבאות. והליכוד מקבל 120 מנדטים (די, אין יותר אופוזיצה מעצבנת). בהנחה שממשיכים לפי המצע הנוכחי של הליכוד. -אין משא ומתן ללא הפסקת אש מוחלטת. -המשכת בניית ההתנחלויות. -לא מוותרים על שטחים ועל מזרח ירושלים. איך תראה לדעתכם המדינה ב2011? מה יהיו גבולותיה? מה יהיה עם האוכלוסיה הפלאשתינאית?

שאלה מצוינת- הנה תשובות

1.גבולות המדינה- צה"ל יושב ברצועה רחבה בבקעת הירדן, ברצועה לאורך קו התפר, ובכל נקודה אסטרטגית שימצא לנכון בין שתי הרצועות, אך לא בערים ובכפרים הערביות ביש"ע. 2. האוכלוסיה הפלשתינאית מנהלת את חייה כאוטונומיה, אך ללא אחריות כלשהי על הביטחון, להוציא כח שיטור שאחראי על מניעת פשעים פליליים וחמוש באקדחים בלבד.

small@ani

New member
והתשובה שלי אחרת:

כפי שבגיניסט מתאר, לו אני ובגיניסט היינו פלסטינאים הייינו ממשיכים במאבק הצודק בישראל. זכותנו למדינה! היינו בגיניסט ואני צועקים בכיכרות. והקיצוניים ימשיכו להתאבד כמו שבעצם עושים מאז ימי הםדאיון, לפניהם ואחריהם... ככה ש- 2011 לא תיראה שונה, הרבה הלוויות. אלא אם יקום בגיניסט אמיתי ויקצה לפלסטינים את הטריטוריה והשילטון הראויים להם. טוב זה גם מחייב ערפאת אחר... הכל פתוח, חביירים...

דבר בשימך בלבד

האם אני דיברתי כאן אי פעם בשימך? האם אין גבול לחוצפה שלך? כתבתי כאן כבר עשר פעמים שאם הייתי פלשתינאי לא הייתי נלחם בישראל כי המוסר שלי לא היה מאפשר לי זאת, ושוב אתה עם השקרים שלך, מכניס לי לפה דברים שלא אמרתי. בגיניסט אמיתי? אולי אחד כזה שיבנה עוד 150 התנחלויות כפי שעשה בגין? מתאים לך?

small@ani

New member
לא מאמין לך שהיית מוותר

כפלסטיני לא היית מוותר על עצמאות. אין לך מה להתבייש בזה, אפילו אני לא הייתי מוותר. כרגע אתה פשוט לא מסוגל להיכנס לנעליים של האחר.

אביסון

New member
או.קיי, אז בואו נצדיק את הנאצים

תראו, חברים חמודים מהשמאל. זה שמנהיגכם הכביר, אודי חמודי ברק, אמר פעם את המשפט המהולל ש"אם הייתי צעיר פלשתינאי הייתי מצטרף לאחד מארגוני הטרור", זה לא אומר שאתם צריכים לחזור על דבריו. תחשבו טיפה לפני שאתם מצטטים מישהו, בפרט כשמדובר על הזיגזגיונר בעל הפלולה החנאן עשרווית. בואו נצדיק, לשיטתכם, כל מי שנלחם למען דגלו : הנאצים למשל. כי "אם הייתי נולד נאצי, אז מן הסתם הייתי מצטרף לSS, ואם הייתי נולד בעיראק הייתי יוצא להפגין בעד סדאם. במקום לחשוב כל הזמן מה הייתם עושים אם הייתם נולדים ככה וככה, הנה לכם פתרון קל: נולדתם יהודיםף ישראלים, אתם בעד קידום האינטרסים של המדינה ושל העם שלכם, וחוץ מזה: גיבורי העם שלכם, אנשי הלח"י והאצ"ל, אשר נלחמו פה רק לפני 50 שנה, לא השתמשו בטרור הנורא כפי שעושים זאצ הנאצים של עראפאת. הם נלחמו בגבורה כנגד צבא, הם לא הרגו ילדים ונשים במאבקם. כן, ומאבקם היה צודק, כי אנחנו ישראלים, וככה אנחנו אמורים לראות את זה.

אד

New member
משכתב את ההיסטוריה

מה מניע אותך ליקרוא להם הנאצים של ערפאת. אתה חוטא לעצמך. השואה היא פרי שינאת תאומית שטנית והסתה מתוחכמת. אגב הערבים קוראים לנו נאצים,כך ששני צדדים למטבע. הפלשתינאים נילחמים על מדינה עצמאית,על חופש. חנן עשראווי היא דוגמא למה ששינאה והסתה עושה. בעיני היא ניפלאה בדיוק כמו נתניהו. אתה יודע מה אומרים על היהודים???? כניראה שלא למדנו כלום מההיסטוריה. רק שלום יביא ביטחון

אביסון

New member
ההשוואה מוצדקת בהחלט, אחי

ההשוואה בין הרשות ומנהיגיה להין הנאצים בהחלט במקום. אתה יודע למה? פשוט מפני שאם להם היתה היכולת לעשות את מה שעשו הנאצים, תאמין לי, הם לא היו חושבים פעמיים. הג´יהאד הרי כתוב בקוראן, הם מצווים למלחמת קודש ביהודים. אבל אתה, אד, תמשיך לעצום את העיניים שלך, כהרגלך. רק תדע: כשהיו להם אבנים ןרוגדקות - הם השתמשו בהם. אח"כ נתתם להם, בשיא חוצפתכם - רובים - אז הם השתמשו בהם. אח"כ הם צברו מרגמות - השתמשו. פצצות חיות- השתמשו. מחר, כשיגיעו לידיהם כלי נשק חדישים - הם לא יהססו להשתמש.

אביסון

New member
חוכמה גדולה

איך אני אוהב אנשים, שאחרי הם מכניסים מישהו אחר לבוץ, הם אומרים לו:"נו, תחלץ, כי אם לא - אתה כשלון!". כבר אמרו פעם שההבדל בין חכם לפיקח זה שהחכם מצליח לפתור בעייה קשה, אבל הפיקח בכלל לא מגיע למצב שבו יצטרך לעמוד מולה. הבעייה עם השמאל שהם רחוקים מלהיות גם פיקחים וגם חכמים, אבל הם לעולם לא יפספסו הזדמנות לעקוץ. אז יונתן, תודה רבה לך על ה- 120 מנדטים ועל ה - 10 שנים. הייתי צריך אותם ב- 1992, בתקופת ועידת מדריד, כשהערבים, כולל סוריה והפלשתינאים באו ללא שום דרישות ותנאים מוקדמים, כשעראפאת וחבר מרצחיו היו רחוקים רחוקים מפה (טוניס). היום, לאחר שרבין@פרס החליטו במה שנראית כהחלטה האומללה בתולדות הציונות, לאחר שהארץ מלאה במחבלים, כשתוכנית השלבים נמצאת בעיצומה, כשאין אופק לא בטחוני ולא מדיני כי השמאל דאג להעמיד אותנו במצב בלתי אפשרי זה- אני מודה לך מאוד על המנדטים.

למעלה