אהוד ברק יישר כח על הנאום

a-s-inv

New member
אהוד ברק יישר כח על הנאום

אמרתי כבר פעם שאולי אבחר בו בחירות הבאות הבן אדם מפתיע מפעם לפעם ולא פעם טענו שהוא בעצם איש ימין שהתבייש בדעותיו אתמול הוא אמר את המילים האלה בועידת האום ``כשישו היה ילד והסתובב בירושליים הוא לא ראה לא כנסיה ולא מסגד רק את בית המקדש הוא ראה`` אני לא יודע אם הוא הגה את הרעיון הזה בנאום אבל הוא אמר אותו והעולם שמע את זה ולא יכל להכחיש את ההיסטוריה הזו מה הוא יעשה איני יודע מילים לחוד ומעשים לחוד ובינתיים המעשים שלו אחוזי האמוק והפזיזים מסוכנים מאוד לעתיד מדינתינו , אפילו המכשפה הלאומית הגברת רבין אומרת היום בעיתון שהיא חוששת ממהלכיו של ברק בעיניין ירושליים ושבעלה מעולם לא חשב לדון על ירושליים עם הערבים רק בגלל שהעיר היתה מקודשת לו מבחינה היסטורית ולא דתית לא הבנתי למה התכוונה המכשפה היסטורית ולא דתית זו עוד בדיחה גרועה שלה מעבר לזה אין לי ספק שהיא דיברה שטויות ומעבר לכל הפדיחות שעשה בעלה עם פרס באוסלו אין לי ספק שגם את ירושליים הוא היה מחזיר לפחות בנאומים ברק מזכיר יותר את ביבי שהביא גאווה לעם אחרי ההשפלות של רבין ופרס ולא את האחרונים שהזכרתי שביזו את העם היהודי בכל אפשרות שהייתה להם ורק בשביל הכבוד האבוד שלהם מ-1977 להראות הנה גם אנחנו יכולים לעשות שלום לא רק בגין יחי ההבדל הענק

למעלה