אההה :|

איבגי1

New member
גיי באר ?

מה קשור ? סאונות ? איך הגעת לזה ? לפחות למפגשים תכיר שם אנשים

MadEquation

New member
זה לא מגיע בקלות...

זה גם לא משהו שמגיע בחיפושים מאומצים, אני בטוח שגם בלי אטרף או יציאות [לתהיות השונות שכאן] אפשר למצוא אנשים וקשרים, עם זאת, אני מאמין שאין כמו החוויה הבין אישית כדי להתקשר בצורה הטובה ביותר. אז לא מצאת משהו טוב תוך שנה, אז מה? יש לך לו"ז צפוף? אתה עדיין צעיר מאוד, ויש הרבה אנשים מבוגרים ממך שלא מצאו את זה. אם אתה רוצה סקס, בבקשה, יש המון דרכים להשיג אותו, אבל כאן מתעוררת השאלה, איך מחליפים בין הדברים, קשר רציני וסקס הם לא תחליפים, הם ממלאים צרכים אחרים ושונים, וזה משהו שכדי לחשוב עליו. אני לא רוצה להגיד שכל המחשבה הזו מטופשת, כי היא נובעת ממקום כואב, כל מה שיש לי להגיד זה לא להרים ידיים, דרך המחשבה צריכה להשתנות, זה הכל.

Xboy123

New member
מממ..

וכמו שאיבגי אמר.... אני צריך לצאת יותר... ולאן אצא שאכיר הומואים? גם לאגודות אני לא יכול ללכת... אני בקושי יודע אם אני מסוגל לבוא למפגש פורום... יש לי בעיה עם זה שאני גם ערבי נוצרי וגם הומו... ההורים האלה והחקירות שלהם... זה פשוט בלתי אפשרי...... ואין לי כבר סבלנות לחכות לגיל שבו אהיה עצמאי וכו'.. כשאני יודע שיש דווקא אחרים בגילי שיש להם כבר משהו... :/. דווקא אצלי.. למרות שאני לא מנוסה.. אני חושב שאפשר להחליף בין הדברים -/. כלומר מקשר רציני לסטוץ..

MadEquation

New member
עצמאות היא ממש לא פקטור של גיל

הבעיות שלך לא יפתרו במטה קסם יום לאחר יום הולדתך ה- 18 או ה-21 או איזה שלא תחליט... בעיות יש תמיד, החוכמה היא לדעת להתמודד איתן, ותמיד יש אפשרות, ועם רצון, אפשר לעשות כן. וסתם קושיה, איך תסביר להורים שלך שאתה יוצא מהבית כדי לשכב עם בחור? או לחילופין איך תסביר היקי, או קושי מסוים בישיבה (דברים שבאמת עלולים לקרות) אני לא מנסה לדכא אותך או משהו, אני מנסה להעביר לך מסר שבריחה זו לא הדרך.

Xboy123

New member
אממ

אני לא יודע אני אחשוב משהו לגבי מה להסביר לאמא שלי כשאלך לסטוצים .. אם בכלל. ובקשר לגיל שלי.. תקרא את התגובה שלי לIMAGE ..

Image of me

New member
לדעתי אתה לא נוהג נכון בכך שאתה

משווה את עצמך מול אחרים. כל אחד חי בקצב שלו. יש לך מזל ואומץ גדול שבגיל צעיר אתה כבר מודע לעצמך, יודע שאתה הומו ואפילו מדבר עם הומואים אחרים באינטרנט. יש כאלה שמתחילים לקיים יחסי מין בגיל 14 ויש כאלה שמתחילים בגיל 30. לי לא היה כלום עד גיל 21 (זה היה לפני פחות משנתיים) ואני לא מצטער על זה לרגע, למרות שבזמנו הרגשתי מדוכדך, וחשבתי שאני כשלון ושאף גבר לא ירצה אותי לעולם.

Xboy123

New member
אני מנסה להגיד..

שזה לא עניין של קצב.... במקרה שלי בעצם כן כן בגלל ההורים האלה... אני מאמין שכשאגיע לגיל "החוקי" אמא שלי תדע שהגיע הזמן להפסיק לשאול אותי לאן אני יוצא וכו' ותתן לי חירות..... ואז אני אוכל לצאת .. אצא הרבה.. ואז אכיר אנשים חדשים ומגוונים ... ואז הסיכוי שאמצא מישהו יגדל.. לא משנה איזו מטרה.... :).

MadEquation

New member
בזזזזזזזזזזזזז

worng answer אמא שלך היא לא זו שתיתן לך חרות
אתה הוא זה שצריך לרכוש אותה וללמד את הוריך לכבד את החירות שלך ואת הזכות שלך לחיים שהם רק שלך. זה יכול להתחיל מדברים קטנים, כמו שלא תספר להם את שמות החברים שלך, שלא תגיד להם תמיד לאן אתה הולך. אתה צריך להרגיל אותם. אם אתה באמת חושב שגיל 18 מעיד על משהו שגיל 17 לא מעיד עליו ומשהו קסום יקרה לאמא המגוננת יותר מדי שלך אז אתה הולך להתעורר למציאות מאוד שונה. סליחה על האגרסיביות, אבל אמא שלך לא תשתנה רק בגלל שאתה בן 18, ובקצב הזה סביר להניח שאתה תהיה נעול גם בגיל 23. המפתח לשינוי נמצא אצלך ביד
אל תתלה את האשם באנשים אחרים.

Xboy123

New member
מממ אבל מה אני אעשה שאמא שלי קושרת

אותי ......? אמא שלי עשתה המון דברים משוגעים בגלל שדרשתי ממנה פרטיות וכל מיני מקרים.. אני לא מתכוון לסכן את החיים שלי בשביל לזכות בחירות כרגע...
ואני לא יכול לפרט פה מה היא אמרה ועשתה כי זה קצת אישי...

MadEquation

New member
:|

מה שחשוב לי לומר בכל זה, להבהיר, לבהר, לפקס אותך לנקודה בה תבין שהעובדה שתהיה בן 18 לא תהפוך את אמא שלך בן רגע לחסרת כל קשר לחייך הפרטיים, אתה עדיין תהיה תלוי בה, ואתה עדיין תגור בבית. אני לא אומר לדרוש, ואני לא אומר שיש לנקוט בצעדים רדיקליים, יש לנקוט בצעדים קטנים קטנים, אט אט, ולהרגיל אותה למצב החדש.

Xboy123

New member
ממ..

זה באמת לא יהפוך אותה לאחת שלא תתערב לי בפרטיות אבל זה הגיל שבו כבר אי אפשר לתת לאמא להתערב לי בחיים והיא לא תוכל למנוע פרטיות.. אני אוכל להיות חופשי! היא לא תוכ ללהגיד לי "אב לאתה עוד קטין " או משהו כזה... יש לך המלצות לצעד ראשון?

MadEquation

New member
רק עוד שורה אחת

היא כן תוכל להגיד "אתה חי על חשבוני, אתה גר תחת קורת הגג שלי, וזה מקנה לי זכות להתערב" ואז מה תגיד? ולגבי צעד ראשון, אני לא מכיר את דינמיקת היחסים ביניכם, אבל אם אתה מספר לה *כל* דבר, אני מציע להפסיק בהדרגה, להפסיק לשתף בכל חבריך והפרטים לגביהם, לצאת סתם לחברים מבית הספר בלי לדווח לה כל פרט ופרט. אולי אנשים אחרים כאן יוכלו להאיר את עינינו בצעדים אחרים.

fef24

New member
נופ, אתה מושלם../images/Emo11.gif

לנו אין מה להוסיף עליך... רק לרצות להיות אתה, או לידך... We all adore the mithy ZIV
זיו, תעשה לי טובה

SHaDoW Boy

New member
../images/Emo29.gif ממממ...

אם אתה בטוח שאתה רוצה סטוצים אז לך על זה... העיקר שתשמור על עצמך. אבל אני אישית חושב שכדאי לחכות... מה אתה ממהר?! קצת סבלנות... בסוף אתה תמצא מישהו שתרצה, וגם הוא ירצה אותך... זה לא שאתה כבר בן 38, ועדיין לא היה לך שום קשר... אתה בן 16... עוד צעיר
יש לך עוד מלא זמן לפני שאתה מתייאש מהחיפוש... להיות לבד זה לא כ"כ נורא... אני גם מחכה לקשר רציני, ואין לי שום בעיה להיות לבד בינתיים... זה אפילו נחמד

לירונר

New member
אני אגלה לך סוד../images/Emo35.gif

דווקא כשלא מחפשים זוגיות היא מגיעה. מניסיון.

למעלה