אההה ערן

וסל

New member
אההה ערן

רציתי להגיד שאני מעריץ ממש של מאריה ולדעתי בניגוד למה שהרוב פה חושבים היא דווקא השתפרה עם השנים והאלבום האחרון הוא אחד הטובים שלה למרות שאני יותר התחברתי ל"ריינבול". ובקשר לערן-מגיע לו הפורום לאחר שהוא שקד שעות על גבי שעות בפורום האמריקאי של סלין דיון ופירסם ללא הרף שם את מאריה! הוא נתקל בי שם וששמע שאני ישראלי כינה אותי "הומו".בדיעבד הסתבר שזה נכון......אז שיהיה לך בהצלחה בכל מקרה אם כי לא נראה לי שיש למאריה הרבה מעריצים רציניים בארץ. וסל

eranmc

New member
אמממ

קודם הדיסק הראשון ש*קניתי* היה רינבו. בקשר לפורום של סלין אתה מתכוון ל DIVAS BOARD? ולמה כינתי אותך "הומו"? אני דווקא תומך של
אם זה רן - אז אין צורך להסתתר אתה עדיין חבר שלי.

וסל

New member
www.celineonline.com

ואני בטוח במיליארד אחוז שזה אתה כיוון שאני זוכר את הניק ונראה לי שזה יותר מידי מקרי שיהיה עוד ישראלי עם אותו הניק בדיוק בן 16(אז היית בן 15 או אולי אפילו 14 כי זה היה מזמן) וגם מעריץ של מאריה קארי! אבל אתה יכול בקשה להסביר לי האם מאריה עברה ניתוח אף מזמן כי לפי מה ששמעתי היא עברה?אבל רציתי לוודא. תודה וסל

וסל

New member
אההה

יכול מאוד ליהות שהגעת לצאט באתר שציינתי למעלה דרך אתר אחר המוביל אליו כמו אתר הדיוות שציינת בכל מקרה בהצלחה יקירי אם כי אני חושש שאין למאריה הרבה מעריצים בעולם בכלל ובא"י בפרט

eranmc

New member
למה אין?

למראיה יש מלא מעריצים, אומנם לא אותו כמות של פעם. אך המעירצים היום יותר מסורים. הקרירה של מראיה ירדה מהרבה סיבות: יש המון אומנים, אנשים במוזיקה, אנשים בחיי הזוהר ואפילו אחותה אליסון, שמנסים להכשיל אותו. וקשה להכחיש שמראיה גם לא אשמה, היא שינתה את הסטיל המוזיקלי, הסטייל החיצוני... בקשר למעריצים שוב היום אנחנו יותר מסורים: בפורום הזה אני יכול לתת לך 5 שמות של מעריצים ובמיוחד אחד שמשוגעים על מראיה ונוסעים עד לחו"ל לפגוש אותה. דוגמא יגאל MCFANTIC הוא השומר הישראלי של מראיה. השנה או בסוף 2001 יגאל כתב למראיה שיר על המוזיקה של LOVERBOY שאפילו שרו אותו ופורסם. וגם הוא הציע רעיון התאגדות ב TRL שבאו לשמה איזה 100 מעריצים של מראיה מכל אמריקה. MCRULZ LIRON - היא כבר איזה 4-5 שנים פעילה בעניני מראיה, עוד ועוד מראיה בעצמה מכירה אותה ואפילו וזכרת מאיפה היא. הם דיברו בטלפון ב 1999 ושמו את זה אפילו באתר הרשמי. גל, רועי, מאיה, איילה ועוד כמה הם גם מעריצים גדולים שעובדים שעות בלהצביע למראיה, להשפיע על דעות של אנשים וכו´... אני גם מעריץ של סלין דיון, ויש לי כמה דיסקים שלה. אבל היא כמו זמרת פופ שכותבים לה את הכל, מנגנים לה את הכל, והיא הולכת באותו כיוון כבר שנים. אולי זה מה השפיע על המעריצים שלה. המעריצים של מראיה הרבה יותר פעילים ואמייתים נמצאים איתה גם בזמנים הקשים. חייה והקרירה של סלין יודעים רק בדברים טובים, אין לה את הפרשיות של מראיה ולדעתי הקרירה שלה משחקת מעולה. שלא נדבר על זה שהיום היא מקבלת את כל התמיכה מסוני. בכל אופן אני מסכים עם חלק מהדעה שלך אני מקווה שהמצב ישתפר ואם לא אז לא נורא עדיף מעריצים אמייתים מאשר מעריצים שמחכים רק לבשורות טובות.

eranmc

New member
אהה אז לא

אני לא נכנסתי לשמה בחיים. בקשר לאף של מראיה - לא, זה ככה זה אף אירי. ושלא תעז לשאול בקשר לחזה כי תיהיה כאן מלחמת עולם.

למעלה