אההה... עכשיו אני יודעת ...

רות 2

New member
אההה... עכשיו אני יודעת ...

עם מי, ואיפוא, יערית ,ומעוף,ואביטל .., מפלרטטים.... בפורום החדש והנחמד הזה ! זה מרגיש טיבעי לכנס "למשפחה מורכבת.. אחרי גרושים וגרושות ,ופרק ב' אז....... מזלטוב לפורום החדש ... אני אציץ לכם אולי מדי פעם אשתתף ,אלמד מנסיונכם .....

בכיף. אבל תשתפי אותנו קצת במי את

ספרי לנו על עצמך ועל המורכבות הספציפית של המשפחה שלך. אולי גם על קשיים שנתקלת ועודך נתקלת בהם. ועל ההצלחות שלכם. את יודעת, כל מה שיעזור לכולם פה להכיר מי את ומה עובר עליך. ככה תהיי בת בית. אולי שתקנית - אבל בת בית. עדיף מאשר להיות זרה מציצנית, לא?

רות 2

New member
מואאא...?

טוב אני גרושה ואני לא עסוקה עדיין בפזל הרכבה חדש..... הפזל בו אתם עסוקים קצת מוכר לי מהעבר .. הרחוק רווקה נישאת לגרוש עם ילדה... שלמדה להיות לי לאחות קטנה... חברה כל עוד הם היו(אביה והיא) ביחסים טובים אבל עם לידת ילדי .. התרחקה התנקרה לאביה לאחיה.... הם יודעים שיש להם "חצי אחות ".... לפני כחצי שנה ביתי הבכורה ראתה את אחד מתוכניותיה של ריקי לייק.. הנושא איחוד משפחות ואחים שלא ראו ולא הכירו עד לתוכנית ..... כמה דמעות שהיו לה (בת 13) השגתי את הטלפון שלה ושל אימה ........ניסיתי... אבל היא לא רוצה שום קשר ובזה ניגמר

ברוכה הבאה רות../images/Emo140.gif

כמה עצוב שילדה בת 13 נדחת,ובכלל דחיה זה חוויה קשה ביותר לכל אחד. אני בטוחה שאת משמשת לה גב חזק ומעניקה לה מספיק ביטחון כדי להתמודד. רות את קוראת אותנו ואני בטוחה שיש לך המון טיפים מנסיונך,נשמח מאד להעזר בך. שבוע טוב

רות, שומעים הרבה מבין מילותיך.

שומעים שיש כל מיני קשיים ושהיו כל מיני דברים במשך השנים. אבל בעיקר מה ששומעים ממה שכתבת ומאיך שכתבת את זה, זו העוצמה שיש בך להתמודד עם זה בצורה נכונה כנראה. כי זה לא נשמע שהדברים האלה, שאובייקטיווית הם קשים ולא נעימים ומסבכים וכו, אז לא נשמע שהם מקשים עליך בצורה איומה. שומעים שלמדת לזרום עם המצב ולשמור על שפיותך ושפיות הסובבים אותך כנגד הסיכויים ולמרות הקשיים. כל הכבוד לך. ובאמת הלואי שתוכלי לשפוך פה קצת מנסיונך ולתרום מדי פעם עצה לנזקקים. כי ברור שיש מה ללמוד ממך. ואם אי פעם תצטרכי כתף תומכת או אוזן קשבת או לב פתוח - תדעי שיש פה את כל זה ויותר. ובשמחה יעניקו לך את מה שאת צריכה.

ח ד

New member
ברוכה הבאה רות!

הי רות, ברוכה הבאה לפורום שלנו.

*יערית

New member
את עוקבת אחרינו?../images/Emo12.gif../images/Emo25.gif

תמיד שמחה לראות אותך,לקרוא אותך ואם את כאן...אז יש דברים שלא ידועים לי כנראה
שבוע טוב לכולנו

blonda3

New member
אז שתדעו-שגם אני מציצה לכם......./images/Emo8.gif

ובינתיים שומרת על זכות השתיקה. מותר? בהצלחה לפורום החדש ולכל המשתתפים בו!

בטח מותר../images/Emo11.gif

אני מקווה שתרגישי מספיק נוח לשתף אותנו בנסיונך,ועד אז תלמדי אותנו... שבוע טוב,ובכל מקרה ברוכה המציצה

blonda3

New member
../images/Emo8.gifשלום לך יונה לבנה../images/Emo140.gif

אני אשתדל ללמוד מכם, להעשיר אתכם מנסיוני,ללמוד מנסיונכם,ואם אוכל גם לשתף אתכם בסיפורי. מקווה שתהיה הפרייה הדדית. יש לי פה כבר המון חומר להשלים-ורק התחלנו..... וגם ללמוד ולזכור מי זה מי-שזה לא קל בכלל (אור של קרן, עוד קרן אור, הילדים שלו, הילדים שלה-באמת מורכב ומסובך..... וכו'....בסוף אני אלמד.....)

yaeli4

New member
ברוכות הבאות , בלונדה ורות

תציצו כמה שתרצו וגם נשמח אם תשתפו אותנו ברשמים שלכן. שיהיה לכן יום נפלא,

ח ד

New member
תרגישי בבית

בוקר טוב ויום טוב לך בלונדה, תרגישי בבית

*יערית

New member
איך זה....

שבלונדה מציצה ושומרת על זכות השתיקה? וואלה לא הולך יחד
בלונדה...יש לך הרבה מה לומר..אז קדימה אל תתני לי לחכות הרבה

רות 2

New member
סבח אלנור.....בונג'ור.....גוטן טאג

צפרה טאבה..... תשובה חד משמעית לשאלתך החוזרת ונישנית... "האם יש חיים לפני המוות?.... אין חיים בלי מוות אין מוות בלי חיים... וכל סוף הוא התחלה של משהו חדש.. ומכיון שכל אחד חווה התחלה חדשה בגלל סוף של משהו... ברב המקרים סוף של מערכת יחסים זוגית אחת שהביאה , התחלה למערכת זוגית חדשה.. מסתבר כי אין ממש סוף ,למערכת הזוגית הראשונה וזה בגלל הילדים המשותפים אבל ....ויש כאן אבל.. כי לא כל אחד מאיתנו הסכיל לישמור על מערכת בריאה עם "הסוף"ההוא ...ומה זה עשה לילדים ? ומה זה עשה לנו לכל אחד ביחד ובנפרד?.... (רות שבא לה להתפלסף על הבוקר..)

ע י ן

New member
הי רות../images/Emo70.gif בוקר של פילוסופיה בזכותך.

ברוכה הבאה. אז מה קודם ?ביצה /תרנוגלת ? חיים/ממוות ? בעית הגירושין שהעלית כל כך כאובה... במקרה שלי לפחות למרות שהפירוד ארע לפני עשור ...הסיבות שהביאו לו מבחינתי ...רודפות אותנו עד היום. לכן אני כל כך נרתעת מנישואים שניים וודאי מהבאת ילדים נוספים לעולם. אתה חושב שאתה יודע עם מי אתה מביא ילדים.. אתה מגלה שזה לא מה שחשבת רק כשהם כבר קיימים ...ואז אתה "בורח" .. מתגרש ,מפריד גורלות... אבל בעצם מתגרשים מבן זוג ואילו הילדים נשארים ילדים לאותם הורים יחידים שיש להם ,הם נקלעים למקום שבו ההורות אינה מושג אחד ברור ויציב ... אלא סבך של קשיים , והאשמה ותיסכול. אני מדברת בקודים... אבל למעשה במילים פשוטות : הסיבות בגללן זוגות מתגרשים ממשיכות ללוות את ההורות ואת הילדים גם אחרי הגירושין... אני התגרשתי מאדם טוב, פשוט ורדוד. נגמר לי העיניין ,נגמר לי הרגש ... ברור היה לי שזהו זה ,קמתי והלכתי . היום 10 שנים אחרי אני מתמודדות בכאב בדיוק עם אותם סימפטומים של תיסכול כי הילדים נשארו משותפים לנו ובמעט קשר שיש בנינו ובמעט הורות שיש לו עם הילדים : הכל צף. הרדידות שלו האטימות...כל מה שבגללו הלכתי לי לחיי... למעשה ,ילדים משותפים ,מעצם קיומם "מאלצים" את שניי ההורים להשלים עם חסרונותיו של כל אחד מהם. לא הסכמתי להשלים עם מה שנראה לי כחסרונות האדם שאיתי ...והתגרשתי .ואז קיבלתי את אותם חסרונות בדלת האחורית כי מתגרשים רק מבעל לא מאבא... וזה מתסכל...לראות את כל מה שהתגרשת ממנו בא לך כל יום דרך הילדים ...עטוף בעלה תאנה עם אותיות בולטות :א ב א !!! רצית פילוסופיה יקירה ???? קיבלת לא ? אחלה בוקר , יופי של שבוע.....מחייך ואוהב.

רות 2

New member
עין.... חדה יש לך.....

וממה שכתבת אפשר רק לזכור כי אי אפשר לשנות אופיו,דרך תובנתו (הבאה לרב מנסיון חיים)של האדם התחתנת עם אדם טוב ורדוד פשוט, ואטום.. והתגשרת ,מאותו אדם ..שנישאר כזה.. ובעצם "היוצא פועל"..מאחורי הדברים שאמרת הוא - קבלה - והדברים שאמרת.."שני ההורים נאלצים להשלים עם חסרונותיו של כל אחד מהם".. היום את מקבלת ,מה שבשום פנים לא הסכמת לקבל בזמן הנישואין... כל מה שהתגרשת ממנו בא לך דרך הילדים... ...מממממ מענין - הפלספית שבי צריכה לחשוב על זה..

maof

New member
רות אני רוצה לישאול אותך ברשותך...

היתחתנת/היתגרשת מאדם רדוד ופשוט !!! אני מבין את הדברים ....משום שהם עובדות פשוטות וקרות !! אבל קשה לי להאמין שהיתחתנתם ויצרתם קשר ללא להכיר אחד את השני האם המגרעות שאת רואה אותם עכשיו לא היפריעו בתקפה קודמת?? אני פשוט אומר דבר אחר ...אני רוצה להכיר את המגרעות של בן הזוג ולדעת אם אני יכול לחיות איתם...... או בלעז
האם השריטה שלו מתאימה לשריטה שלי...... מעוף

רות 2

New member
יקירי...

בענין האדם הרדוד המוזכר ... לא אני התחתנתי ... זו היתה תשובתי לג'דרור למטה... ותשובתך וקושיותך בהחלט צרכים להישאל כחומר למחשבה לג'דרור ומכיון שהשאלה נישאלה ....היום וגם אז אני חייבת לציין שהאדם שהתחתנתי עימו היא בעל אינטליגציה גבוהה ,מענין ורחוק מלהיות רדוד .. לגבי האינטילגנציה הריגשית.... טוב פה כבר זה סיפור אחר.... יש סריטות שעימם אנו למדים לחיות ,/להתפשר לקבל ..ולו רק בגלל ההבנה שאנכנו בעצמנו לא מושלמים ולנו גם יש סריטות שהצד השני צריך לרצות להתפשר עימם..... אבל לפעמים בזמן הנישואים אנו משתנים ואולי אצל חלקנו אישיותנו מתפתחת ואז אז כבר הגישה לעינין הסריטה משתנה...ואז יש מדרון... או ללמטה או ללמעלה

למעלה