אהההההההההההההה

Loves Bitch

New member
יו תודה

משעמם לי טילים
שאלות כלליות:
שם: רורי גיל: עוד חודשיים בערך, 18 יומולדת: 31.10.89 גובה: 1.58. שקט. צבע שיער: חום כהה צבע עיניים: כחול דברים אהובים: הרבה להקה: אוו, ניקלבאק, סינרגיה, היהודים זמר/ת: מישל בראנץ', שרה מקלאכלן שחקן/ית: .ג'וליה רוברטס, ג'וליה סטיילס, אנג'לינה ג'ולי, ג'וני דפ אוכל: פסטה ברוטב שמנת ופטריות בגד: .ג'ינסים, חצאיות, גופיות סתם חפץ בחדר: מיטה? דיסק: כרגע, החדש של היהודים סרט: 10 דברים שאני שונאת אצלך, שודדי הקאריביים וכאלה בנאדם: חדר בבית: שלי?
מתי בפעם האחרונה...
דיברת עם מישהו: לפני כמה דקות שמעת מוזיקה: שומעת עכשיו נפגשת עם חברים: חבר שלי היה פה לסופשבוע אם זה נחשב הסרט האחרון שראית: סימפסון הריח האחרון שהרחת: ריח של סיגריות. משפחה מסביב לשולחן, כולם מעשנים. הרעש האחרון ששמעת: ארן במטבח נסגר הספר האחרון שקראת: וואע. נקמה אני חושבת, של שרה אנג'ל המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: בא לי סיגריה, משהו פחד הבנאדם האחרון שחשבת עליו: החבר תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? מסגרת של תמונה תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? ימין, מדפסת. שמאל אין כלום. קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? פורטה, של היהודים. קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך?וואע. אין לי כוח לקום. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? כל הספרים של הארי פוטר על המדף מעליי. מה אתה לובש כרגע? חצאית וגופיה מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לחזור למשפוחה.
איזה...
מסטיק אתה בד"כ לועס: מנטה מלבין קפה אתה שותה: ארומה
ואיזה תה: עם חלב? משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: משחק רשת. MapleStory יומן יש לך לבצפר (אם יש): פחח. בצפר. האחרון היה של דיסני. מחשב יש לך: עתיק כזה, לוידעת מצלמה יש לך: אנערף. אני נראית כמו מישהי שמבינה בזה? פלאפון יש לך: של פלאפון. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: סוכריות ברטי בוטס בכל הטעמים. באמת.
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אפחד. לא אוהבים אותי. עם מי אתה מדבר בטלפון? הוא רחוק >< אבל אני קמה להתקשר לעדי עכשיו. [כפרעליה] מה אתה שומע? היהודים - Somebody Else איזה חלונות פתוחים לך במחשב? זה ומדיה פלייר מה עשית לפני שענית על השאלון? ישבתי עם המשפחה. נהגת? הרישיון שלי מעלה אבק, אבל כן התנשקת? כע טסת לחו"ל? לא ביזבזת את כל הכסף שלך?עד אתמול, היה לי 0.31 אגורות בבנק. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? כע נשארת ער לילה שלם?כע עבדת במשהו והרווחת כסף? כע
או/או.
יס או הוט? הוט. משדרים באפי. מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו?הכל כשאין שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה?ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם בשר או חלב? פסטה זה פרווה >: פסטה או סלט?
פסטה וסלט. שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אנערף. ישראל או מקום אחר: ישראל רוק או פופ? תלוי מתי פוסטרים או קירות חלקים? עם ציורים דיסקמן או ? MP3MP לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב
סתם שאלות.
יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? רורי? יש לך חבר/ה? כע מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון
ושופינג יש לך חשבון פלאפון גבוה? לוידעת, אמא משלמת. אם היא לא צועקת עליי, אז לא. למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? SMS אתה עושה גבות? כע אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? אני נקבה. אתה מרגיש יפה? תלוי מתי למה?אוך שקט אתה ביישן או פתוח?פתוחה מה הצבע האהוב עליך? שחור, סגול, אדום ולאחרונה גם חום מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? הרבה מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אפילו יותר
היית פעם מאוהב? כע כיף? כע שיחקת פעם בסימס 2?כע מה אתה חושב על העם הבריטי? תה עם חלב? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס! מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אין דעה ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: הכל הכל הכל למה? כי זה טעים? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: בבבבבבטח
מאמין ב-
אלוהים? לא רוחות? לא חיים שלאחר המוות? לא גלגול נשמות? לא פיות? כן [רק בשביל ליאט] מלאכים?לא ערפדים? למרבה הפלא - לא אהבה ממבט ראשון? לא אהבה וירטואלית: כע אהבה בשלט רחוק? כע

נושבו

New member
עונה../images/Emo9.gif

שאלות כלליות: שם: נועה גיל: 16.7 יומולדת: 8.1.91 גובה: 1.63 וחצי:) צבע שיער: שחור צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: אוונסנס
זמר/ת: עברי לידר, נינט שחקן/ית: יעל שרוני, מיה דגן אוכל: אוכל של אמא ודגנים עם חלב בגד: ג'ינס וחולצה סתם חפץ בחדר: המיטה שלי דיסק: אממ אין משו מיוחד סרט: יעד סופי בנאדם: אמא שלי חדר בבית: שלי
מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: עכשיו.. במסן.. שמעת מוזיקה: לפני שעה בערך נפגשת עם חברים: אתמול הסרט האחרון שראית: לא זוכרת חח.. מלא זמן לא ראיתי סרט הריח האחרון שהרחת: קינמון הרעש האחרון ששמעת: דלת נטרקת הספר האחרון שקראת: אני באמצע.. משחק מכור.. המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: שצריך ללכת מחר לקנות ספרים לבצפר=\ בעעע הבנאדם האחרון שחשבת עליו: חברה שלי תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע
במסך של המחשב תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן
אחת כלום ואחת בקיר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה
ההופעה החיה של עברי לידר קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך
שיחה אחרונה שלי-אמא שיחה אחרונה שהתקשרו-אבא קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה
אין פה מה אתה לובש כרגע
פיג'מה מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון
לצחצח שיניים name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: סימה ושיר השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אני לא שונאת השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: נועם שם של קרוב משפחה אהוב: יובל השם של חבר-אינטרנט אחד: הדר השם של המורה השנוא/ה עליך: רינת השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא יודעת השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין

נושבו

New member
ממשיכה..

איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: MAST קפה אתה שותה: לא שותה קפה ואיזה תה: רגיל משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: אממ כשממש ממש משמעם-באבלס חח יומן יש לך לבצפר (אם יש): היה לי שנה שעברה של פו הדוב.. מחשב יש לך: רגיל.. מצלמה יש לך: דיגיטלית פלאפון יש לך: נוקיה 6100 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: צמיד של ניצנים מההופעות ביום חמישיXD כרגע עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים
אפחד עם מי אתה מדבר בטלפון
אפחד מה אתה שומע
כלום איזה חלונות פתוחים לך במחשב
YNET וחלון שיחה במסנג'ר מה עשית לפני שענית על השאלון
דיברתי במסן נהגת
לא התנשקת
לא טסת לחו"ל
לא ביזבזת את כל הכסף שלך
לא עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה
לא עד כדי כך.. אבל הזעתי.. נשארת ער לילה שלם
בטח עבדת במשהו והרווחת כסף
כן, עדיין.. או/או יס או הוט
HOT מסנג'ר או אייסיקיו
מסן קיץ/אביב או חורף/סתיו
אביב שחור או לבן
שחור מחשב או טלויזיה
שניהם ספה או כורסה
ספה ארנק או קופה
ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר
מבחינת העיר-איפה שאני עכשיו! מבחינת הבית-מקום אחר. כסא מסתובב או כסא רגיל
מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות
עם בשר או חלב
חלב פסטה או סלט
פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל
רגיל אמריקה או אנגליה
אמריקה ישראל או מקום אחר: ישראל
רוק או פופ
רוק פוסטרים או קירות חלקים
קירות חלקים דיסקמן או MP3
אמפי לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב
מחשב סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות
נוני, נושי, נושבו יש לך חבר/ה
לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי
מוזיקה, סרט, בילוי עם חברות, נגינה, קריאה יש לך חשבון פלאפון גבוה
בדר"כ לא ממש למה
כי אני משתדלת שלא יווצר מצב כזה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים
שיחות..אבל תלוי בנסיבות חח אתה עושה גבות
ברור אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף
כן אתה מרגיש יפה
לפעמים כן ולפעמים לא למה
תלוי במצב רוח אתה ביישן או פתוח
ביישנית מה הצבע האהוב עליך
ירוק מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי
להיות פחות ביישנית מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה
צבע עיניים אתה מאושר
כן היית פעם מאוהב
כן כיף
כן שיחקת פעם בסימס 2
לא מה אתה חושב על העם הבריטי
מנומס מאוד חח מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס
ברור שלהתגייס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות
לא היתה לי ממש דיעה ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת הכל מהכל! למה
למה לא?
ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: שאני מצליחה במשו שחשוב לי, שאני מבלה עם חברות או משפחה מאמין ב- אלוהים
כן רוחות
כן חיים שלאחר המוות
כן גלגול נשמות
כן פיות
לא מלאכים
כן ערפדים
לא אהבה ממבט ראשון
לא ממש.. אהבה וירטואלית: לא ממש אהבה בשלט רחוק
כנ"ל

ACTR

New member
שאלון :)

שאלות כלליות: שם: אביב גיל: 16 ו-3 יומולדת: 30.4 גובה: 164 צבע שיער: חום בהיר בהיר, יש אומרים בלונדיני צבע עיניים: דבש דברים אהובים: ממ.. להיות עם הדיפלומטים. להקה: אוונסנס & MCR זמר/ת: אביב גפן שחקן/ית: . אוכל: סושי בגד: .הג'ינס שלי מרוקסי סתם חפץ בחדר: פסל של סוס דיסק: RDHP- californiacation סרט: רטטוי!! בנאדם: ליאורה, קיפי,חורן, זמסקי, באב, קארין, וכל דיפלומטים. חדר בבית: החדר של אח שלי, איתמר מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: יעני ממש שיחה? ביום שישי בערב שמעת מוזיקה: שישי נפגשת עם חברים: אתמול בערב הסרט האחרון שראית: הייר ספריי! שלא תעיזו ללכת לראות את זה!! הריח האחרון שהרחת: ריזוטו הרעש האחרון ששמעת: מכונית נוסעת הספר האחרון שקראת: דושה המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: חורן הבנאדם האחרון שחשבת עליו: חורן תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך של המחשב תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? יד ימין: באוויר. יד שמאל: בחלון קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קופסא: החברים של נאטשה. דיסק בפנים: החברים של נטאשה קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? שיחה נכנסת: אמא. שיחה יוצאת: חורן קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? משו של שפים. של אח שלי. מה אתה לובש כרגע? טי שירט לבנה ומכנס קצר שחור. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? טלוויזיה name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: ליאורה וקיפי ופאטי השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: שקד הדר השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: וואו, לא זוכרת שם של קרוב משפחה אהוב: איתמר ועידן השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: מיסיס סלייטר השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אני לא מרחמת על אנשים השם של חיית המחמד שלך (אם יש): ואם אין? איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס:רק מנטה קפה אתה שותה: נס ואיזה תה: מה שבא ליד משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: ממ.. בקושי משחקת במחשב יומן יש לך לבצפר (אם יש): אין לי יומן מחשב יש לך: בדר"כ המחשב הנייד מצלמה יש לך: של סוני אני חושבת פלאפון יש לך: נוקיה 6151 סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: את החברים הכי טובים בעולם!! כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? לא מישהו מיוחד עם מי אתה מדבר בטלפון? דיברתי עד לפני 10 דקות. עם ליאורה מה אתה שומע? את אמא שלי ואח שלי מדברים איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מסנג'ר וזה מה עשית לפני שענית על השאלון? הייתי בבלוג נהגת? נהגתי? שנה הבאה התנשקת? יאפ טסת לחו"ל? כן ביזבזת את כל הכסף שלך? כן. לצערי עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? כןןן!! נשארת ער לילה שלם? הייתי ערה 3 לילות שלמים!!!! זה היה סיוט! בדיוק בגלל זה התעוררתי היום ב-4 אחרי צהריים! עבדת במשהו והרווחת כסף? כן. או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר, זה רק בגלל שאין לי מי עם לדבר באיסיקיו קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? גם וגם ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כרגע לבון, עוד כמה שעות ניגריה כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? תלוי איזה סלט ואיזה פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? טופו אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר: שאלה קשה. רוק או פופ? גם וגם פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים דיסקמן או ? MP3 MP3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת יותר מגניב. אבל אני שומעת לרוב במחשב. סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? יותר מידי כינויים. אבל הכי שימושיים זה טאפה וקוקי יש לך חבר/ה? אני במצב שאי אפשר מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? מחשב טלוויזיה, בריכה,חד"כ. כדורעף. והעיקר, חברים. יש לך חשבון פלאפון גבוה? החודש כן למה? כי התקשרתי לכל העולם ואחותו החודש הזה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? גם וגם אתה עושה גבות? כן אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כן אתה מרגיש יפה? לא למה? כי ככה אתה ביישן או פתוח? פתוח מה הצבע האהוב עליך? ירוק מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? להפסיק לתכנן דברים 8000 שנה לפני מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אני יודעת, ואתם לא. :p אתה מאושר? לפעמים היית פעם מאוהב? פעם אחת כיף? כואב שיחקת פעם בסימס 2? כן מה אתה חושב על העם הבריטי? שיש להם פאקינג מבטא מעצבן! מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? זה היה מעשה חכם ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימיני אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל חוץ ממאכלי ים מוזרים למה? כי אני לא יכולה להיות מצונית ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: יום חמישי האחרון. אצל ליאורה בבית מאמין ב- אלוהים? לפעמים רוחות? לא חיים שלאחר המוות? צריכה לחשוב עלזה גלגול נשמות? לא פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? לא אהבה וירטואלית: לא אהבה בשלט רחוק? לא מנסיון

Moreiro

New member
עט

שאלות כלליות: שם: מור גיל: 18 תכף יומולדת: 19.11.89 גובה: 1.62 צבע שיער: חום צבע עיניים: חום דברים אהובים: זיקוקים להקה: יותר מדי זמר/ת: גם שחקן/ית: גם אוכל: משמין בגד: ג'ינס סתם חפץ בחדר: גיטרה דיסק: Joni Mitchell - Blue סרט: בנאדם: חדר בבית: שירותים, דה מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: מקודם שמעת מוזיקה: בבוקר נפגשת עם חברים: יום חמישי הסרט האחרון שראית: מ לא יודעת הריח האחרון שהרחת: צ'יפס הרעש האחרון ששמעת: אמא מדברת בטלפון הספר האחרון שקראת: Harry Potter and the Deathly Hallows
המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: בא לי מים הבנאדם האחרון שחשבת עליו: תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך?O_O תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? באוויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? ממ Prison Break עונה 2 פרקים 1-13 קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? השיחה האחרונה היתה לג'ני והאחרונה שהתקשרה אליי היתה המנהלת סניף במקדונלדס קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? אין לי כוח מה אתה לובש כרגע? ג'ינס וגופיה מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לשתות מים איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: טיקטק>: קפה אתה שותה: איכס ואיזה תה: גם משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: שולה המוקשים יומן יש לך לבצפר (אם יש): נראה לי שאני אקנה אחד גם שנה הבאה אפילו שכבר אין ביצפר>: מחשב יש לך: לא יודעת מצלמה יש לך: מעצבנת פלאפון יש לך: מוטורולה, סלקום סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: עבודה?
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד מה אתה שומע? את הטלוויזיה מהחדר של ההורים איזה חלונות פתוחים לך במחשב? אקספלורר, אאוטלוק, אימיול מה עשית לפני שענית על השאלון? לא יודעת נהגת? כן התנשקת? כן טסת לחו"ל? כן ביזבזת את כל הכסף שלך? הו כן עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? כן נשארת ער לילה שלם? כן עבדת במשהו והרווחת כסף? כן או/או. יס או הוט? הוט מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? ממממממממממממממ ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? סלט שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אנגליה ישראל או מקום אחר: ישראל רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? עלק חלקים
דיסקמן או ? MP3 אצפי3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? מוריטש; מוריירו יש לך חבר/ה? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לבזבז אותו יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא יודעת למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? סמסים אתה עושה גבות? כן אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? כן אתה מרגיש יפה? לפעמים למה? כי בא לי אתה ביישן או פתוח? ביישנית מה הצבע האהוב עליך? כלמיני מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אתה מאושר? לא היית פעם מאוהב? כן כיף? לא שיחקת פעם בסימס 2? גאד לא מה אתה חושב על העם הבריטי? יאמ
מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? למהלא מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אין לי כזו ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: כותבת בשתי הידיים, אבל אפשר להבין רק את מה שכתבתי בימין אוכלכל/צמחוני/טבעוני: עקרונית הכל [אבל יש המון דברים שאני לא אוכלת
] למה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: ממ ההופעה של עברי בניצנים ביום חמישי, היתה מדהימה. מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? לא חיים שלאחר המוות? לא גלגול נשמות? לא פיות? לא מלאכים? לא ערפדים? לא אהבה ממבט ראשון? אולי אהבה וירטואלית: כן אהבה בשלט רחוק? מה הודגש באמצעות מדגישומטיק

y a m i girl

New member
אוף, זנות.../images/Emo181.gif../images/Emo82.gif

עניתי, שלחתי ואז זה לא שלח, אני שונאת את תפוז><

FireInsaid

New member
הולהולה

שאלות כלליות: שם: אוראל O: גיל: 16.4 ! יומולדת: 15.4 :} גובה: 163 צבע שיער: חום ם: צבע עיניים: חום >: דברים אהובים: גיטרות,מוסיקה, ובובספוג@#!! *_* להקה: אוונסנס דעא. ו30 שניות....וקין. זמר/ת: אעע..נרינה פאלוט
קטי רוז. אבריל ם: שחקן/ית: ג'ניפר בילס
! אוון רייצ'ל ווד
! טום וולינג
! כמה סקס בשאלה אחת XD אוכל: המפ פיצה בגד: חולצות עם הדפסים מגניבים ודגמחים ^^ סתם חפץ בחדר: שתי גיטרות שקסיות, איאי ^^ דיסק: בזמן האחרון keane - hopes and fears סרט: שלושעשרה, מלך האריות, הארי פוטר החדש, אבוזות והוזות , פרחים בעליית הגג
בנאדם: הממ.. חדר בבית: שלי
מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני שעה ככה. שמעת מוזיקה: אחר הצהריים. נפגשת עם חברים: אתמול ם: הסרט האחרון שראית: הארי פוטר :} הריח האחרון שהרחת: של הסבון במקלחת XD הרעש האחרון ששמעת: משהו מבחוץ. הספר האחרון שקראת: מיליון רסיסים קטנים \ ג'יימס פריי...בפעם השלישית בערך
המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: אני רוצה חיבוק מJB >: הבנאדם האחרון שחשבת עליו: איילה, שכתבה הודעה חמודה במקום שלי ועכשיו ראיתי D: תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? רמקול תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? קיר ואויר קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? סימס? XD קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? רויטל התקשרה אליי, ואני אליה P: קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? הארי פוטר הרביעי D: מה אתה לובש כרגע? מכנס וטישרט מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? לראות את הפרק האחרון של העונה השניה של TLW. איזו עונה מעולה
הכי טובה שיש. חוץ מהרביעית אולי ם: name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: יש לי הרבה חברים טובים, אבל אנלי הכי טובים P: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: בני גורן >> השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: חחח לא זוכרת שם של קרוב משפחה אהוב: אמא צביה :} השם של חבר-אינטרנט אחד: הילה
[שאליה אני מתגעגעת מאוד] השם של המורה השנוא/ה עליך: ציפי, אייככככ השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: לא עולה לי לראש ם: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): אין ]: איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מנטוס כנראה קפה אתה שותה: לפעמים נס קפה ואיזה תה: איכ תה משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: באבלס! XD יומן יש לך לבצפר (אם יש): ישלי אירגונית
מחשב יש לך: חחחח לא, מפתאום מצלמה יש לך: כע פלאפון יש לך: כע סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: נעליים חדשות ושקסיות ^^ כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? לא בתוכנה עם מי אתה מדבר בטלפון? כרגע אפחד מה אתה שומע? תרנגול :X איזה חלונות פתוחים לך במחשב? פורום אוונסנס ושל צפיה בפרק האחרון של TLW עונה 2. מה עשית לפני שענית על השאלון? חיכיתי שהפרק יעלה ם: נהגת? לא התנשקת? יאפ טסת לחו"ל? לא ביזבזת את כל הכסף שלך? יאפ XD עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? חחח ההופעה של אוונסנס נקראת פעילות? נשארת ער לילה שלם? כמובן :] עבדת במשהו והרווחת כסף? כן ^^ או/או. יס או הוט? יס, כי יש שם ישנן בנות, והוט, כי זה נחמד ]: לא יודעת. ישלי הוט מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר דעא קיץ/אביב או חורף/סתיו? קיץ. שחור או לבן? אפור :] מחשב או טלויזיה? מזה השאלה הזאת >: ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? הממ ל'דעת כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב, אני מתה על זה XD כסא עם ידיות או בלי ידיות? בלי, אי אפשר לנגן בגיטרה על כיסא עם ידיות >< בשר או חלב? שניהם פסטה או סלט? סלט שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל O_O אמריקה או אנגליה? אמריקה
JB ואוון!!!! ישראל או מקום אחר: מקום אחר רוק או פופ? רוק ;} פוסטרים או קירות חלקים? ישלי איזה 12, אז אני מניחה שפוסטרים XD דיסקמן או ? MP3 אמפי :} לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת P: סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? חח כן, דרופי יש לך חבר/ה? לא ]: מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון, לנגן, לקרוא :] לדמיין ^^ יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא :] למה? כי אמא לא מרשה XD וחסמה ת'סמסים סעמק >> מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? גם וגם אתה עושה גבות? יאפ אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? יאפ אתה מרגיש יפה? לא למה? כי אני לא >> אתה ביישן או פתוח? ביישנית :X מה הצבע האהוב עליך? כחול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? לא לפחד מנטישה. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? צבע עיניים :X אתה מאושר? לא כרגע היית פעם מאוהב? אהא כיף? מדהים שיחקת פעם בסימס 2? כן ם: מה אתה חושב על העם הבריטי? איזה חמודים ^________^ מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? שירות לאומי
מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אני נגד. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת כל למה? ככה? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: היו כמה ימים כאלה בשנה האחרונה :] אבל בעיקרון, ההופעה של אוונסנס. הכי. היום כי מדהים בחיי. מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? לא רוצה להאמין :X חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? לא יודעת פיות? נופ XD מלאכים? נופ ם: ערפדים? כע, זה קול, אני רוצה להיות עפרדית#!@!#! אהבה ממבט ראשון? הידלקות ממבט ראשון P: אהבה וירטואלית: תלוי :] אהבה בשלט רחוק? תלוי :]

EvAdorad

New member
באיחור.

שאלות כלליות: שם: חגי. גיל: 14 [וחצי!] יומולדת: 24.1.93 גובה: לאיודע. צבע שיער: בלונדיני/שטני. צבע עיניים: כחול. דברים אהובים: להקה: אוונסנס. זמר/ת: אבריל לאבין. שחקן/ית: לא בקטע. אוכל: כמעט הכל [צמחוני
] בגד: סווצ'רט. סתם חפץ בחדר: פלאפון. דיסק: TOD. סרט: טרזן [של וולט דיסני
]. בנאדם: לידוריר. חדר בבית: מטבח/סלון. מתי בפעם האחרונה... דיברת עם מישהו: לפני איזה שעה, עם אמא. שמעת מוזיקה: שומע. נפגשת עם חברים: אתמול בלילה. הסרט האחרון שראית: אמממ.. יום חמישי נראהלי. הריח האחרון שהרחת: עכשיו. [אבל אני לא יכול לתת לו שם.] הרעש האחרון ששמעת: הודעה במסן. הספר האחרון שקראת: הארי פוטר 7 [סיימתי!!!1. סוף כל סוף. ספר יפה, הפרולוג מיותר.] המחשבה האחרונה שעברה לך בראש: "הארי פוטר 7 זה ספר טוב!" הבנאדם האחרון שחשבת עליו: חסון. תושיט יד הכי קדימה שאתה יכול. במה אתה נוגע? במסך. תושיט ידיים לצדדים, במה אתה נוגע בשתיהן? צד ימין- כזה מדפים עם ספרים, צד שמאל- שולחן כתיבה. קח את הדיסק שהכי קרוב אליך. של איזה דיסק הקופסה ואיזה דיסק נמצא בתוכה? קופסא כזאת של כלום, שקונים, בפנים דיסק צרוב של הסרט "טרזן"
קח את הפלאפון שלך, לאן היתה השיחה האחרונה ומי האחרון שהתקשר אליך? אני התקשרתי- ללידוריר. התקשרו אליי- אבא, שלוש פעמים, ניסה להעיר אותי. קח את הספר שהכי קרוב אליך, איזה ספר זה? אין פה ספרים, ואינלי חשק לקום.. מה אתה לובש כרגע? מכנס, חולצה ובוקסר. מה אתה מתכנן לעשות כשתסיים את השאלון? להשתעמם מול המחשב. name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: אופיר/אורי/נועה. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לאיודע. השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: אמממ... יש לי זיכרון של דג, אז אני לא זוכר את החברים בגיל ההוא
שם של קרוב משפחה אהוב: תמר. השם של חבר-אינטרנט אחד: מאיה. השם של המורה השנוא/ה עליך: שוש. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: שוש. השם של חיית המחמד שלך (אם יש): קלאו
איזה... מסטיק אתה בד"כ לועס: מה שיש. קפה אתה שותה: אייס קפה. ואיזה תה: רגיל. משחק מחשב שאתה בד"כ משחק בו: לא משחק. יומן יש לך לבצפר (אם יש): בצפר נותן לי יומן, לא שאני משתמש בו. מחשב יש לך: נראה לי של מרצדס. מצלמה יש לך: כנון, הכי טובה שיש. פלאפון יש לך: טליט, חרא טלפון. סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: שלושה דיסקים של אוונסנס חתומים+2 תמונות עם כל הלהקה+חולצה שאיימי נגעה בה
כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? רוני. עם מי אתה מדבר בטלפון? אפח'ד. מה אתה שומע? מופע הארנבות של דוקטור קספר- כל שירי יום שני. איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מסנג'ר, הפורום ואייטונס. מה עשית לפני שענית על השאלון? נהגת? לא. התנשקת? כן. טסת לחו"ל? כן. ביזבזת את כל הכסף שלך? כן. עשית פעילות ספורט כלשהי עד שטבעת בזיעה? ההופעה נחשבת פעילות ספורט? נשארת ער לילה שלם? שש בבוקר נחשב כבר יום? עבדת במשהו והרווחת כסף? לא. או/או. יס או הוט? הוט. למרות שאין לי לא את זה, ולא את זה. [אני ילד של 11 ו22] מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר, כאילו דה. קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף. שחור או לבן? שחור. מחשב או טלויזיה? מחשב [כי אין ממש טלויזיה
] ספה או כורסה? תלוי. ארנק או קופה? ארנק. המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? פה. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב. כסא עם ידיות או בלי ידיות? ידיות. בשר או חלב? חלב, 'ני צמחוני. פסטה או סלט? פסטה
שניצל טופו או שניצל רגיל? טופו. אמריקה או אנגליה? לא היית באמריקה [זה יסתדר עוד פחות מחודש], מבחינת תרבות, אנגליה, מבחינת ארץ מגניבה, אמריקה. ישראל או מקום אחר: תלוי. רוק או פופ? רוק. פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים, למרות שאני אוהב עכשיו שהחדר שלי חלק. [אינלי כח לתלות ת'פוסטרים.] דיסקמן או ? MP3 אייפוד. לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מערכת. למרות שבמחשב יותר נוחץ סתם שאלות. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? חגיציץ. יש לך חבר/ה? לא. מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לישון. יש לך חשבון פלאפון גבוה? היה. למה? כי הייתי מדבר שעות בפלאפון. מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? תלוי. אתה עושה גבות? חחחחחחח לא. אתה מוריד שיערות באיזשהו איזור אחר בגוף? לא, למה מי מת? אתה מרגיש יפה? לא. למה? סיפור ארוך. אתה ביישן או פתוח? בדר"כ פתוח יותר מדי. מה הצבע האהוב עליך? שחור/כחול כהה. מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? לתת יותר אמון באנשים. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? חסוי. אתה מאושר? כרגע לא. היית פעם מאוהב? כה. כיף? לא יודע. שיחקת פעם בסימס 2? נראהלי. מה אתה חושב על העם הבריטי? מגניבים. מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? לאיודע, קודם נראה שהצבא לא יוותר עליי מההתחלה עם כל המחלות שלי. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? בהתחלה היה להתנתק, עכשיו כבר לא יודע. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימיני. אוכלכל/צמחוני/טבעוני: צמחוני. למה? הגיוני שמשהו ימות בשביל שאני יוכל אותו? ספר על יום מאושר בחייך/משהו אחד שגרם לך אושר: כשגיליתי שידידה שלי שחולה נפשית מבריאה. מאמין ב- אלוהים? לא. רוחות? לא. חיים שלאחר המוות? כן. גלגול נשמות? לא. פיות? לא. מלאכים? לא. ערפדים? לא. אהבה ממבט ראשון? אולי. אהבה וירטואלית: לא. אהבה בשלט רחוק? לא.

למעלה