אהבת אתמול חלפה

• פותח הנושא or1
  • פורסם בתאריך

or1

New member
אהבת אתמול חלפה ../images/Emo79.gif

אהבת אתמול חלפה הותירה שובל פורח קָמַל לאור ירח טרם יעלם כוכב זורח עיניך פוקח. שער, יום חדש שחר רענן הגיח זרעי תקווה רכים יניח מעין, חיים בהם יפיח אהבה זכה יצמיח זיכרון אמש ישכיח. תודה ניקו. השיר נכתב בהשראת שירך "אתמול"

ניקו 45

New member
יום חדש ../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

יום חדש . אהבת האתמול בתוגה , בערפל הבוקר נמוגה . הותירה זיכרון עצוב , הלכה ומבלי שוב . קרן שמש צעירה , אהבתי מחדש העירה , פניה היפות אכירה , לה ניגונים אשירה . ספורים הן שנותיה , חמות מילותיה , נעימים ליטופיה , מתוקות נשיקותיה , וטובות הן עיניה . זהו בוקרו של יום חדש ,

ניקו 45

New member
נועם בת תתקרבי לרגע ....

המילים יוצאות מהבטן הרכה , מהבפנוכו של נפש בן האדם .... וכשיש אהבה חדשה בשער ... נפרץ הסכר (לא של דגניה ) והמילים פורצות בזרם אדיר . אלך להביא לך שיר ישן שלי רק למענך ....

ניקו 45

New member
לך נועם בהוקרה ../images/Emo79.gif../images/Emo141.gif

יש להקליק על המילה שר לשמיעת שיר : אבק ברוח זמר הבלוז שר הוא בקצב הבלוז , משורר הוא בחרוז . שר כשפילח רגב אדמה , שר כששתק בדממה . שר כשהרוח צלפה בפניו, שר כשהאש רדפה מאחוריו. שר כשאיבד חבר בדרך , שר כשלחיו לא היה שום ערך. שר בזעקה חרישית לשמיים , שר כשליבו נקרע לשניים . שר כשהברק הכה בו כרעם, שר כשמכותיו ניתכו בזעם. שר כשליבו הרנין מאהבה , שר הוא כשראה את התקווה . שר הוא כשצהל משמחה , שר כשמאושר דמעה מחה . שר כשהאדמה אותו ברכה , שר כשהשמש מעליו זרחה . שר כשהסופה מעליו חלפה , שר כשהאהבה בליבו פרחה . ועד היום שר בקצב הבלוז, ומשורר הוא בחרוז . ותמיד מצוי היה בינכם , לא תמיד בקיומו הבחנתם, אך תמיד מזומן הוא למענכם , ולעיתים מעשיר בינתכם . בעיניו התכולות מביט אליכם , בקולו העמוק שר הוא לכם . זהו זמר הבלוז שתמיד הכרתם, מתפלל ומקווה שאותו אהבתם. אני הוא זמר הבלוז , שאליכם כותב בחרוז

kessem

New member
../images/Emo25.gifאיזה ../images/Emo79.gif,ניקו../images/Emo70.gif

kessem

New member
אור../images/Emo23.gif../images/Emo45.gifאיזה יופי../images/Emo140.gifמזל שיש לך

השראה כזו. אתה להשכרה,ניקו?

ניקו 45

New member
ברוך שובך קסומה ../images/Emo25.gif

תרשי לי לקבל את פנייך בדרכי : ho capito tiamo . ולעצם שאלתך ...אממממ התשובה היא כן ובמחירי סוף העונה ...

ניקו 45

New member
מייייייה חביבתי , שמח לראותך |נשיקה

ולך אשמיע שיר שתמיד אהבת ... שירת הרוח . תודה לך חברה . נועם בת : תקשיבי גם את ליצירה הזאת ....

or1

New member
יום חדש ../images/Emo79.gif

קשת מרהיבה מעטרת רקיע מפזרת צבעי אושר בחייך נגן ניגון למענה פרוט על מיתרי ליבה מילה, ליטוף ונשיקה שזור לה כתר אהבתך לה היא ראויה.

ניקו 45

New member
נימפת הים ../images/Emo79.gif../images/Emo23.gif

נימפת הים . היא הופיע מתוך העלטה , צעירה ותוססת ואני בחירתה . צבעה הליל בצבעי הקשת , דלת ביתי שמעתיה נוקשת . פניה זורחות כאור הזוהר , עיניה טובות קורנות מטוהר . כנימפה העולה מן הים , למראה האצילי קולי נדם . מלכת חלומותי בשר ודם , אני לה והיא לי גם . מאז היכרתיה אינני נם , והלב , הלב כה חם , ובכליון ממתין לה שם ...

or1

New member
נימפת הים שלך

מתוך ים הכמיהה אליך חברה על חוף מבטחים יוקם ארמון האהבה היא שלך אתה שלה יפה כתיבתך ניקו

ניקו 45

New member
אורצ'וק האחת שאין בילתה ....../images/Emo24.gif

כל מילותייך , שמע תפילותייך , יתגשמו משאלותייך , לו יהי אמן . תודה לך על המילים .....

אוררר ../images/Emo140.gif וניקוו

בינתיים הספקתי לקרוא רק את השירים שלכם יופי של מילים יופי של השראה הדדית. צריך להביט ליום קדש,לא ליום שעבר איך נתקדם ליום חדש בלי להסיק מסקנות מיום שעבר?
לא בכדי צירפתי אותכם ניקו ואור לשבט החוטאים והחוטאות הולכת לשאר החטאים שלי ואחר כך אקרא את יתר השרשור

ניקו 45

New member
אורצ'וק חביבתי / תתקרבי רגע../images/Emo79.gif

חתונה לבנה ביצוע: שלום חנוך מילים ולחן: שלום חנוך פנים מוזמנים ואותות סכנה מסכות מחייכות חתונה לבנה ואת שבויה בידיים זרות אני רץ אלייך לאורך קירות אין לחזור לאחור "קח תחתום בפינה" צלי גדי על האש ופירות העונה ואת מחייכת שיניים צחורות ריקוד המוות לאור הנרות בוקר חדש פוסעת מולי בוקר חדש שלי כלה, כלה באמצע הערב בוקר חדש עלה אנחנו זקנים תסתכלי בתמונה ילדים אבודים חתונה לבנה לוקחים פרחים ושמים בעציץ חלמתי חלום לא יכול להקיץ בוקר חדש... © זכויות היוצרים שמורות למחברים ולאקו"ם

למעלה