אהבה עיוורת

anat-y

New member
אהבה עיוורת

הכרתי מישהו דרך הצאט ו.... אנחנו מדברים בטלפון ואני יודעת שהוא נשוי שנינו רוצים לראות אחד את השני אבל..........העובדה שהוא נשוי....... מה עושים???

קרני

New member
לענתי המתחבטת באיכות הראיה... :)

לדבר עם המין השני, גם כשלא מכירים, בטלפון זה אחד הדברים המרתקים ביותר שיש... זה מעניין, זה מסקרן, זה מפתה ומרגש ומלא בהפתעות בדרך... מממממ..... במיוחד כשיש כימיה באויר שלוקחת למקומות קסומים... כן, בהחלט מבינה את ההתרגשות וההמולה והרצון להיפגש. כייף, חוויה, לא כל יום זה קורה... :)) אני גם מבינה למה קראת לזה עיוורת... לא ראית אותו ואת בטח גם לא רוצה לראות את המציאות כפי שהיא, כי כל כך כייף לך. לי, אישית, יש נטייה לחשוב ששיחות טלפון ארוכות מדי עם אנשים שאנחנו לא מכירים מאוד קרובות לפנטזיות... לא ממש יודעים איך זה ילך במציאות, אם יהיה אותו הקליק או ש...?!?! אבל זה לא באמת ה - issue כאן... והנה אני מקשקשת ומקשקשת...:)) חלק מהרצון שלך אולי לראות את זה כבעיה ב``ראיה`` היא בגלל שאת לא ממש רוצה לזכור שהוא נשוי. טוב לך עם הרגע הזה של הטלפון, של הריגוש, זאת המציאות שלך. נשוי? אולי עם ילדים? מי רוצה לדעת על זה בכלל? אנשים יכולים להרצות לך שעות על מוסר ומצפון ולהגיד לך כמה זה נורא ואיום להיות עם גבר נשוי, שלא יצא מזה כלום, שהוא יכול לדבר על עזיבה ועל פירוק משפחה וזוגיות, ולא יעשה כלום, על... אלף ואחת סיבות למה לא ללכת על זה (אני מאלה שיביאו את הסיבה המאה ושתיים...:)) אבל למעשה, אף אחד לא יכול להחליט בשבילך איך את רוצה לחיות את החיים שלך, ואיך את רוצה להרגיש עם המעשים שלך. מה שלא תעשי, אל תשכחי שלכל מעשה יש תוצאה שצריך להמשיך לחיות איתה ורק את תצטרכי לחיות עם המעשים שלך, ולא אף אחד אחר שימליץ לך וינסה להשפיע ולייעץ... אני אישית לא ממש חושבת שזה בריא להכניס ראש בריא למיטה חולה... ובכלל להכנס לכל התסבוכת הזאת. מאוד תומכת במה שיערית אמרה. הוא גבר של אישה אחרת, היא יכולה להיות את בעוד כמה חודשים. יש עוד המון גברים בחוץ שלא רק שהם פנויים, הם גם עלולים להצליח להזיז אצלך כמה מיתרים אבודים...?!@#$%$^ כן, זה לא יהיה ממש נעים בהתחלה לנתק את הקשר, ויהיה חסר לך לכמה ימים שיחות טלפון ארוכות, אבל... פשוט תפתחי את הדלת וצאי החוצה לעולם הפתוח (או לפתוח את האייקון של הצ`ט שוב ולצוד בחור אחר...) בכל מקרה תצאי מורווחת - גם לא פירקת משפחה (אם הם צריכים להפרד, הם צריכים לעשות את זה לבד, בלי גורמים נוספים, את לא רוצה להיות הסיבה נכון?) וגם מצאת מישהו אחר שירטיט את מחשבתך (ואולי אף דברים אחרים... ;-)) ענתי יקירה, החלטה שמערבת אמוציה וקוגניציה - מלחמת קיום שכזאת. ממממ... לא קל, אבל תנסי לעשות את המיטב על מנת לא לפגוע בעצמך ובסובבים אותך. ו... המון אושר ואהבה, כי זה מגיע לכל בן-אדם! כך אני מאמינה לפחות... :)) אשמח לשמוע ממך שוב ומאחלת לך בהצלחה רבה!!! @ @ J U

1איב

New member
לענת

אני מאוד תומכת ביערית. במשך החיים עשיתי לי כלל ברזל - פוגשים גבר - מחפשים טבעת נישואים. וזאת מכמה סיבות: א. יש לך מישהו אבל בעצם אין לך מישהו - הוא יהיה איתך כשאישתו תתנן לו (כשהוא יוכל לשקר לה). ב. את בשבילו סתם זיון כי בסוף הוא חוזר לאישתו. ג. את תמיד תישני לבד. ד. את תיהי לבד בחגים. ה. לא תוכלו לצאת לכול מקום כי אולי מישהו יראה. ו. הסיבה הכי חשובה, כמו שיערית אמרה, יום יגיע וגם את תתחתני ואני בטוחה שלא תרצי להיות האשה הנבגדת. אבל כאמור ההחלטה היא שלך. מאחלת בהצלחה איב

enjoy_life

New member
לא להפגש

אל תעשי!!!! אני מציע לא להפגש!!!!! מנסיון שלי מערכת יחסים שניהלתי עם אישה נשואה היה אחלה הלואי והייתי פוגש לפני שהתחתנה אולי היום היינו נשואים מתחילה מערכת כזו ואת לא יודעת לאן התפתח תארי לך שתתאהבו איך תבלו איך תהנו ביחד בלי שהוא יצטרך להסתתר ללחשוש שמא יצגלה הדבר ונגיד שזה יתפתח האם יש סיכוי לאהבה או למערכת יחסים כשהוא עם שתי נשים האם הוא יתגרש ויהרוס משפחה ואם לא לכמה זמן זה יכול להחזיק מעמד אני מציע בכל הלב תחשבי לפני שאת עושה משהו גם אני נפגשתי בגלל הסקרנות. שלח בידידות שלומי

למעלה