אהבה נכזבת

gilanit

New member
אהבה נכזבת

אהי מאוד אוהב ילדה אחת , שקוראים לה חן , אבל הבעייה היא שהיא לא אוהבת אותי בחזרה. מה לעשות?

goldy

New member
די! חלאס!

אתה יודע כמה אנשים שואלים את השאלה הזאת? תהיה בטוח שגם ההורים שלך שאלו אותה. אני יודע שזה מאוד רציני בשבילך, אבל לי פשוט נמאס משאלות כאלה. אני לא מתכוון להעליב, אבל אני בטוח שיש לתפוז פורום פסיכולוגיה או עצות.

נעל

New member
ישנם ימים...

שנעל משחקת בראשה עם שמות חדשים לפורום, כמו ``פורום לא לאהבה``, ``תיכוניסטים שמדברים על הכל מלבד על אהבה``, או ``אהבה זה בפורום למעלה``. נעל ;-)

goldy

New member
Love is in the air...

הגבתי כך משום שהשאלה הזאת נפוצה מידיי, וכבר נמאס לענות עליה. (לפחות לי). סליחה אם פגעתי. אני מזמין את כולם לכתוב על האהבה, הרגש הטוב יותר בעולם!

חתולית

New member
גולדי, אני מציעה

שתלמד להיות יותר רגיש ומתחשב. אני מניחה שנמאס לך לשמוע את השאלה הזאת כי אתה לא מבין אותה. אתה לא מבין מהי אהבה. כנראה שלא חווית את הרגש הזה בכל מאודו, כשזה משתלט עליך ולא נותן לך מנוח. אז אולי מבחינתך, מבחינת איך שאתה מגדיר את העולם, חווית אהבה, אבל מבחינת אנשים כמוני ואני מניחה שגם כמו גילנית מה שהיה לך זה רק קצה החוט של הרגש האדיר והמתפרץ שעבר עליי. אני חוויתי אהבה, אמנם נכזבת לא פעמים רבות, אך האהבה הגדולה שהייתה לי עזבה כלא הייתה (לחו``ל). חשבתי עליו בכל רגע מזדמן, עשיתי איתו כל פעילות אפשרית [מלבד _____ [תשלימו בעצמכם]] וכשנאלצנו להיפרד בכיתי כמו אני לא יודעת מה. חבל שלא עמדתי על יד הכנרת, הייתי מעלה את המפלס. אז גולדי, אל תתימר להיות מבין גדול באהבה ואל תענה בשם כולם ש``נמאס`` כי אם היית מבין מה עובר על גילנית (ואני לא מתימרת להבין, אני פשוט חושבת שזה דומה למה שהיה לי) בוודאי היית מגיב אחרת. הוא בסך הכול ביקש עצה, והוא לא היחיד! חתולית.

בלאונט

New member
הסם הזה הורג

היי אני בחור די פשוט, מטייל לי בעולם החברתי עם תיק גב שמכיל כמה תאוריות משעשעות על החיים, דעות פוליטיות שדי ידועות כאן לרוב, ואי שם - עמוק עמוק בתחת, תקוע לי משהו שאולי יעזור לך: כן, גם אני הייתי שם. אותה בעיה. אז תרגע, כי פתרון אין לי, אבל יש לי הצעה. תוותר. היא הייתה שם די הרבה. ``שלום-שלום``, קצת יותר אולי. הפנים הכי יפות בעולם (כי זה מה שבאמת חשוב), וגוף מעודן ויפה (חשוב לא פחות). ואז שמתי לב לדבר הזה, הדגדוג הזה, התחושה. ברוב טיפשותי, רק מההתלהבות, רצתי. מיהרתי. רציתי. והיא לא. אז מה? אני יכול להיות עצמי ושהיא תאהב אותי, אני יכול להיות מישהו אחר ושהיא תאהב אותי, ואני יכול להיות עצמי ושהיא לא תאהב אותי. ככל שתבין יותר מהר, יוקל לך. טוב, אני בטוח שכל אחד מאיתנו עובר את זה מתישהו, ואני באמת לא האפיפיור שיכול לומר לך בדיוק מה יקרה ומתי. בכול מקרה, אני מאחל לך את המזל שלי לא היה.

חתולית

New member
גילנית, משום מה

אתה מזכיר לי את אביב (``אביבוש``). אולי... אתם אותו אחד? בכל מקרה, אם ההודעה הזאת הייתה מקורית היא הייתה הרבה יותר ארוכה ומפורטת על הרגשות העמוקים והאהבה הנכזבת כלפי אותה חן. אם היית טורח לספר לנו מעט יותר פרטים היינו מסוגלים להבין את הבעיה ולנסות לעזור. היינו יכולים להציע לך הצעות ואתה מצידך היית יכול לקבל אותם או לדחות אותם - ממש כמו ``מועצת העם`` בספרטה העתיקה שהייתה אז עיר מדינה. מה ששיעורי הסטוריה בכיתה ו` יכולים לעשות... המורה הזאת הותירה עליי רושם! בכל מקרה, גילנית, אשמח לעזור וגם אעשה זאת אם תתן לי יותר פרטים. נכון לעכשיו ההצעה היחידה שלי בשביל האהבה הנכזבת - אל תהיה כמו הבנים הגאוותנים האלה שלא מסוגלים להראות את אהבתם, אל תסתיר, אל תתביש. תוכיח לאותה חן שאתה אוהב אותה, אם תתן לי פרטים אני מבטיחה יותר לעזור! חתולית, שידעה אהבות רבות, מהם נכזבות.

למעלה