אהבה נואשת

גידי פ

New member
אהבה נואשת

שלום, רציתי לשתף אתכם במשהו שעובר עליי, וזה לא פעם ראשונה. באחת ממסגרות החיים שלי, אני נאלץ להיפגש מספר פעמים בשבוע עם בחור (סטרייט, יש לו חברה) שבהדרגה הגעתי למצב שאני ממש מאוהב בו. אנחנו אמורים לעבוד על כל מיני דברים ביחד, לרוב עם אנשים אחרים אך לפעמים רק שנינו, ואני כל הזמן מוצא את עצמי מפנטז על שנינו שוכבים מחובקים במיטה, מתנשקים, וכולי. היום היה מצב שעבדתי איתו בלי אנשים נוספים, ובסוף היום יצאתי ממש מדוכא. מה לדעתכם אפשר לעשות? זה כבר קרה לי בעבר עם מישהו אחר.
 

afiloo

New member
להמשיך הלאה

קורה שמתאהבים בסטרייטים או באנשים אחרים שלא מתאימים לקשר. צריך לדעת להתנתק מהם ולהמשיך הלאה, כי שום דבר טוב במילא לא יצא מזה. לך תבלה, תצא, תכיר בחורים אחרים, ובסוף תמצא מישהו שתהיה לך איתו מערכת יחסים הדדית. דרך אגב, הרבה פעמים התאהבות בסטרייטים נובעת מחוסר רצון ליצור קשר אמיתי, ולכן מתאהבים בבלתי מושג. כדאי שתבדוק עם עצמך אם זו הסיבה שאתה מתאהב בסטרייטים (כתבת שזה קרה לך כבר בעבר) ואולי תנסה לפתור את הבעיה הזו, שההתאהבות בסטרייטים היא רק הסימפטום שלה. בהצלחה בכל מקרה.
 
מה שאתה מתאר

זו אינה אהבה נואשת, זו משיכה מינית. אינך מאוהב בבחור. אתה רוצה להשכיב אותו וכפי הנראה כך היה גם עם הקודמים. יש בשורה בפי. זה קורה לכולנו, אפילו לסטרייטים ועוד עם בחורות, רחמנא ליצלן. כמה סטוצים לעניין יזכירו לך שהוא אינו הגבר היחיד בשטח.
 

גידי פ

New member
ממש לא. זו אהבה.

אני מאוהב באישיות שלו. כמובן שזה כרוך גם במשיכה מינית.
 

ItsikH

Member
אתה מאוהב (זו דעתי, מנסיוני האישי, ואתה יכול לעשות איתה מה שאתה מוצא לנכון) אתה מכיר רק צדדים מסוימים שלו ואתה מוקסם מהם. אתה מאוהב כי אתה רוצה להתאהב ומצאת מישהו שעונה על הפנטזיה הזו שלך, מאוד יתכן שאם תכיר אותו, או מישהו אחר שתתאהב בו, קצת יותר מקרוב, הקסם יתפוגג - ואולי לא, ואז זו תהיה אהבה. סבלנות, היא עוד תגיע../images/Emo140.gif... וגם תלך../images/Emo7.gif... ואולי תגיע שוב...
 

ItsikH

Member
ציניקן חסר תקנה...../images/Emo190.gif אתה לא יודע מה הוא מרגיש.
 

ItsikH

Member
יש גם מרכיב של בחירה בנסיון איך אתה בוחר לראות אותו ואילו מסקנות אתה מעדיף להסיק. אתה יכול להיות רומנטיקן (חסר תקנה?) גם בגיל 40, מסתבר (על גיל 60 אני כבר לא מתחייב כי עוד לא הייתי שם).
 

ItsikH

Member
ובכן... ואם הוא היה הומו ולא היה מעונין - זה לא אותו דבר? ואהבה שנגמרת? מה עושים באהבה נכזבת בכלל? נתחיל מזה שזה לא עובר עם הגיל. מי שרוצה ואוהב להרגיש יכול למצוא את עצמו שוב ושוב במקום הזה. במקום להיות בדיכי ולאכול את הלב, אני משתדל להנות מהחוויה ולדעת שאולי בפעם הבאה... אבל אתה צריך להמשיך לעבוד ולהפגש איתו, וזה קצת יותר מסובך. גם בסרט הזה הייתי. אם לא תצליח להעביר את הרגשות שלך כלפיו לפסים אחרים, של חברות, עלולה להיות לך בעיה.
 

James Hammerton

New member
אני דווקא מסכים עם חתייאר

אני לא חושב שזו אהבה אמיתית, אלא יותר משיכה מידית או "קראש". לרוב דברים כאלה עוברים עם הזמן, בעיקר אם אתה יודע שהוא סטרייט ויש לו חברה. אנחנו פשוט מבינים בסופו של דבר שלא יכול לצאת מזה כלום, ועוברים הלאה. כמובן שלהכיר מישהו יכול לזרז את התהליך, ועדיין נמשך אליו מינית, אבל נחשוב עליו הרבה פחות. מנסיון מר...
 

גידי פ

New member
אני מסכים

אני לא מכיר את הבנאדם לעומק, אם כי בהחלט לא מדובר במשיכה מינית גרידא. אני מפנטז על אינטימיות ולא על סקס.
 

James Hammerton

New member
עדיין, אני לא חושב שזו אהבה

כי פשוט אי אפשר לדעתי להרגיש אהבה אמיתית למישהו שלא מכירים יותר מדי. כי במה אתה בעצם מאוהב? במראה החיצוני שלו? בחיוך? זו לא ממש אהבה, וגם תחושת אינטימיות זו לא בדיוק אהבה. זה יותר קראש, וזה קורה הרבה...
 

ItsikH

Member
לאהוב ולהתאהב מה שאתה קורא לו "קראש" זה בדיוק להתאהב. אתה יכול להתאהב גם בתכונות אופי, דווקא המראה לא תמיד משחק כאן, אלא אם כן אתה ממש ילדותי ו"מתאהב" במישהו שראית ברחוב. לפעמים זו התחלה של קשר, ולפעמים לא. הגדרות לאהבה, לעומת זאת, יש כמספר בני האדם. אינטימיות, לדעתי, היא מרכיב עיקרי באהבה.
 

afiloo

New member
זו התאהבות בפנטזיה

יש באותו בחור משהו שמוצא חן, שמגרה את המקומות הנכונים (ולא בהכרח מינית) וגורם לחשוב שמדובר ב"גבר החלומות". מדובר בפנטזיה ולא יותר, שבסופו של דבר מתנפצת, כי פנטזיות יש רק באגדות...
 

James Hammerton

New member
אני לא חושב שאפשר להתאהב

בפנטזיה. להתאהב, או באנגלית to fall in love, זה להרגיש או להתחיל להרגיש אהבה כלפי משהו. ואני מצטער, אבל אי אפשר להרגיש אהבה כלפי פנטזיה או כלפי דבר שהוא לא ממשי-חי. אתה יכול לרצות פנטזיה, יכול להיות שיהיה לך קראש על מישהו (ואני לא חושב שקראש זו התאהבות, קראש, כמו שאני רואה את זה, זה יותר עניין של משיכה) אבל זו לא תהיה אהבה.
 
למעלה