אדריכלות נוף...

מצב
הנושא נעול.

cסופסופ

New member
אדריכלות נוף...

אדריכלות נוף...
מה דרוש ע"מ להתקבל ללמודי אדריכלות נוף? האם ניתן ללמוד רק בטכניון או שקיימת אוניברסיטה/ מכללה אחרת שנותנת תואר אקדמי בתחום? ובאופן כללי האם יש ביקוש למקצוע בארץ? תודה מראש..

doram44

New member
נוף..

אדריכלות נוף...
מה דרוש ע"מ להתקבל ללמודי אדריכלות נוף? האם ניתן ללמוד רק בטכניון או שקיימת אוניברסיטה/ מכללה אחרת שנותנת תואר אקדמי בתחום? ובאופן כללי האם יש ביקוש למקצוע בארץ? תודה מראש..
נוף..
יש אדריכלות נוף בטכניון ואולי גם בשנקר.. בכלל לא בטוח. יש הנדסאי אדריכלי נוף - ברופין, בהרצליה ..

KaNiJa

New member
בשנקר אין אדריכלות נוף

אתה אולי יודע גם מה דרישות הסף?
בשנקר אין אדריכלות נוף
לא תואר ראשון בכל אופן... ולא זכור לי שבהנדסאים שלהם יש. אם הייתי בגילך, הייתי הולך לעבוד באיזה משרד של אדריכלי נוף לחודש-חודשיים. לא בשביל הכסף, רק בשביל להבין בצורה הכי טובה - מה זה בדיוק. אני לא יודע איפה עוד יש תואר ראשון באדריכלות נוף מלבד בטכניון, אבל אם את רוצה לראות מה זה ללמוד את המקצוע הזה, אני ממליץ לך לברר מול הפקולטה שלהם מתי יש הגשות בקרוב ולבוא לראות. (הגשות - הכוונה להגשות של פרויקטים של הסטודנטים) בהצלחה!

באמת יש אופציה כזו?

בשנקר אין אדריכלות נוף
לא תואר ראשון בכל אופן... ולא זכור לי שבהנדסאים שלהם יש. אם הייתי בגילך, הייתי הולך לעבוד באיזה משרד של אדריכלי נוף לחודש-חודשיים. לא בשביל הכסף, רק בשביל להבין בצורה הכי טובה - מה זה בדיוק. אני לא יודע איפה עוד יש תואר ראשון באדריכלות נוף מלבד בטכניון, אבל אם את רוצה לראות מה זה ללמוד את המקצוע הזה, אני ממליץ לך לברר מול הפקולטה שלהם מתי יש הגשות בקרוב ולבוא לראות. (הגשות - הכוונה להגשות של פרויקטים של הסטודנטים) בהצלחה!
באמת יש אופציה כזו?
למה שהמשרדים האדריכליים ירצו להעסיק מישהו שבכלל לא מתמצא במקצוע?

KaNiJa

New member
לא התכוונתי שיעסיקו כבעל מקצוע....

באמת יש אופציה כזו?
למה שהמשרדים האדריכליים ירצו להעסיק מישהו שבכלל לא מתמצא במקצוע?
אלא שיעסיקו באיזה תפקיד שהם צריכים כרגע... מזכירה או whatever. רק להיות נוכח במשרד אדריכלות / אדריכלות נוף נראה לי יכול לתרום הרבה. גם מבחינת ידע מקצועי, אבל בעיקר לראות מה אנשי המקצוע סביבך עושים ולראות אם זה משהו שהיית רוצה לעשות בעצמך אח"כ. אם יש כזו אופציה?.. אני משער שהכל תלוי ביחסי אנוש ויכולות שכנוע
תנסי. מה כבר יכול לקרות?

../images/Emo8.gif

אלא שיעסיקו באיזה תפקיד שהם צריכים כרגע... מזכירה או whatever. רק להיות נוכח במשרד אדריכלות / אדריכלות נוף נראה לי יכול לתרום הרבה. גם מבחינת ידע מקצועי, אבל בעיקר לראות מה אנשי המקצוע סביבך עושים ולראות אם זה משהו שהיית רוצה לעשות בעצמך אח"כ. אם יש כזו אופציה?.. אני משער שהכל תלוי ביחסי אנוש ויכולות שכנוע
תנסי. מה כבר יכול לקרות?

צודק
אני באמת מחפשת עבודה לאחרי שירות.. זה יכול להיות מעניין

cסופסופ

New member
תודה!

בשנקר אין אדריכלות נוף
תודה!
באמת רעיון טוב... אולי ננסה... למרות שאני די מכירה את המקצוע הזה. אבל בעיקר מחו"ל.

פיטנגו4

New member
נעשה סדר

אדריכלות נוף...
נעשה סדר
לתואר אדריכל-נוף : 4 שנים - בטכניון בלבד. יש מבחני קבלה, ודרוש תיק עבודות, ציון סכם ופסיכומטרי. לתואר הנדסאי אדריכלות נוף : שנתיים+פרוייקט גמר -בביס" להנדסאים ברופין, אורט כפ"ס ובירושלים. יש ביקוש יותר מאשר לאדריכלים. במשרדים יש אותו שכר (מזעזע...)

KaNiJa

New member
מה מזעזע?

נעשה סדר
לתואר אדריכל-נוף : 4 שנים - בטכניון בלבד. יש מבחני קבלה, ודרוש תיק עבודות, ציון סכם ופסיכומטרי. לתואר הנדסאי אדריכלות נוף : שנתיים+פרוייקט גמר -בביס" להנדסאים ברופין, אורט כפ"ס ובירושלים. יש ביקוש יותר מאשר לאדריכלים. במשרדים יש אותו שכר (מזעזע...)
מה מזעזע?
זה שיש יותר ביקוש לאדריכלי נוף מאשר לאדריכלים? או זה שבמשרדים יש אותו שכר להנדסאיי ולאדרכיליי נוף?

doram44

New member
תודה פיטנגו..

נעשה סדר
תודה פיטנגו..
סמכתי עליך שתגיעי לסדר דברים.

מצב
הנושא נעול.
למעלה