אגו, פוזה,

elana5554

Member
הי
אגו , טוב, אולם יכול להביא עליי צרות רבות, עם השנים הבנתי , שאני חייבת לרדת מהעץ שעליתי עליו, אחרת אהיה בבעיה ענקית, בעקבות המעגל החברתי שלי, שהיה מורכב, רובו , מאנשים על פוזה לא פשוטה, ואגו ענק,
ידעתי שמיכאן התחלה חדשה תהיה עבורי הדבר הטוב ביותר, ולא טעיתי, היה קשה אמנם לשנות אורח חיים שכזה, הרבה זמן, הצלחתי, ואני שמחה על כך,
כשגלשתי היום, קראתי כתבה, על בחורים שעובדים בלווי אסירים, (יחידת שמשון), ואני קצת התאכזבתי, כי אני חושבת שאנשים כאלה צריכים, אופי מסוים, לא כל אחד יכול לעבוד עם אסירים, וטוב שכך,מסתבר שמאחד הליוויים, בחור שעומד להשפט על 3 רציחות, ואחר שמואשם עימו, נפגשו להגע לבית משפט, וכפי הנראה אחד המלווים, רצה להראות, מי בעל הבית כאן, והתוצאה עוד תחק או שניים, מה אתה הולך להכביד על אסיר, שאתה מלווה לבית משפט וחזרה??
הבן אדם במתח, מצפה לדעת מה יקרה איתו, והצד השני , סתם מבורות, מאגו, מלהראות לחדש, כיצד לעבוד, שזה הכי גרוע, ומה גם שלאסיר מה יש כאן להפסיד? מאסר עולם סגור עליו אם לא יותר, הכי גרוע זה כשאדם לא חושב, לפעול על פי דחף , אין אסון גדול מכך,
ולכל דבר יש השלכות, במיוחד אוכלוסיה של יושבים בבית סוהר, למאסר ממושך, טחפה חמלה ומעט כבוד מעולם לא היווה בעיה, להיפך, רק עזר ביחס
י אנוש, אנני טוענת שצריכה להבנות חברות, חלילה , אולם מעט יחס, לא הרג אף אחד, אנושיות, זו המילה,
אני יודעת כמה קשה, היה לי לחיות עם אגו נפוח, ולא פעם זה יכול היה להסתיים במחיר עצום,
אני שמחה שירדתי מהעץ, ושהצלחתי להמשיך עד הלום, עם ענווה, צניעות, ושקט,
אילנה פונטיאק

למעלה