אגב שבת "חיי שרה"...

• פותח הנושא MS6
  • פורסם בתאריך

MS6

New member
אגב שבת "חיי שרה"...

אני ככל הנראה אגיע.. ומתארגנת קבוצה של בית"רים מכל הארץ. ככה שמין הסתם צריכים להביא כמות מקסימלית, זו שבת חשובה ואנחנו צריכים ייצוג של בית"ר. ואגב אני גם מביא גיטרה!

שרה אחת

New member
כן כן- ה- שבת!

חברים וחברות, אני שמחה להודיע כי תנועת בית"ר לקחה את חסותה על האירוע, והתחילה לגייס אנשים! יוני עושה שיחות עם רכזי מעו"זים כדי שיעניינו את החברה' הרציניים שלהם. מצורף פלאייר עם כ-ל הפרטים לגבי השבת- הכל בתיאום עם התנועה כמובן. מעו"ז בית"ר קרית ארבע- חברון מזמין אתכם לבלות שבת עם עוד עשרות אלפים (באמת!) יהודים בחברון (- תאמינו לי- קשה להאמין שיש שם ערבים בכלל עם כל היהודים בשבת הזאת..) ובתקווה- גם עם הרבה חברה' טובים בית"רים! שימו לב-השבת היא שבת הבאה- אז מי שרוצה כדאי להזדרז.. עוד פרטים ושאלות- אתם יכולים לפנות אלי בשמחה- 054-7776380. שיהיה סופ"ש מצוין! בברכת תל- חי, שרה העצני רכזת מעו"ז קרית 4

MS6

New member
כן אבל זה לא מפריע לי..

מקסימום נמצא מקום רגוע ושקט...

../images/Emo6.gif

חחחח אמרתי לך

ככה...

את צודקת צופיה שאסור לנגן בשבת, אבל מה שמשה עושה זה לא נקרא לנגן, זה אולי לחבר כמה אקורים ביחד, וגם סביר להניח שהוא ישכח אותם בכיס שלו ואז יעצור הכל...

MS6

New member
אאוצ' אאוצ' אאוצ'...

מה אמרת? חוברות תרגילים בשנה א'? לא שמעתי שום דבר על זה... דיברתי על זה עם איתי הוא אמר שאפשר למצוא מקומות נחמדים בקרית ארבע ששם לא נפריע לאף אחד...

ממממממממ מעניין באמת...

מה שיעור נגינה?! לא משנה תכליס רק מאוד חשוב לי כי בדודה שלי שהצטרפה לבית"ר גם תהיה ולא ממש בא לי שהיא תרגיש לא נעים(- ועוד בגלל מי) אני מקסימום הולכת החוצה... אאאה אגב הייתי השבת בשבת של נח"ת ואם מישהו מעוניין להצטרף לזה אז בכיף... ומישהי אמרה לי שהיא עשתה ש"ש בבית שמש והיא מכירה את משה...

JaboGirl

New member
אמרו לך שנמצא מקום נחמד

שלא נפריע בו לאף אחד. מה הבעיה?

MS6

New member
אנחנו לא הולכים לנגן במעו"ז...

נלך ונמצא מקום בקרית ארבע.. גם חברים שלי בית"רים ותיקים מהמעו"ז מגיעים.. מי אמרה לך שהיא מכירה אותי?

תודה רבה!

אממ נראה לי שקוראיןם לה רות או רותי והיא היתה קומונרית באחד הסניפים בבית שמש...

למעלה