אגב חופשי...

אגב חופשי...

אני שמחה שאהבת את התמונה... כפי שאתה רואה, לכל אחד יש מישהו אי שם בעולם... ובסוף הוא ימצא... ולא אמרתי שלא מצאתי מישהו שרוצה קשר רציני אלא שלא מצאתי מישהו שבקטע של רומנטיקה כמו שאתה תיארת את זה... 8-p

חופשי

New member
פוקית....

בשרשור הגדול רשמתי שתספרי על עצמך אז אם בא לך תעשי את זה שם? טוב? בבקשה.....?? תודה! ידעתי שתסכימי!

חופשי...

כעקרון הכינוי שלי זה מפונקת ולא פוקית... אם אתה רוצה שאני ארשום לך על עצמי, אז שלח לי אי מייל ותספר שם על עצמך כי לא היינו רוצים שאני אפחיד את כל אנשי הפורום בפרטים על עצמי... עוד בסוף הם יחליטו שאני מפחידה ולא יגידו לי יותר שלום... ;-) מסכנים... שלא ירדמו עוד מהפרטים המשעממים כמו הכלבלב הזה... 8-p

חופשי...

כעקרון הכינוי שלי זה מפונקת ולא פוקית... אם אתה רוצה שאני ארשום לך על עצמי, אז שלח לי אי מייל ותספר שם על עצמך כי לא היינו רוצים שאני אפחיד את כל אנשי הפורום בפרטים על עצמי... עוד בסוף הם יחליטו שאני מפחידה ולא יגידו לי יותר שלום... ;-) מסכנים... שלא ירדמו עוד מהפרטים המשעממים כמו הכלבלב הזה... 8-p

על האש

New member
יאללה איזה חמודדדדדדדדדד!!!

איזה כלב מתוקקקקקקקקקקקקקקקקק... גם אני רוצה אחד כזה מאיפה משיגים??? הוא הכלבלב הכי מתוק בעולם איזה יפה הוא... אתם חייבים אבל חייבים להשיג לי אחד כזה .. בשיא הרצינות..

חופשי

New member
פוקית, מהיום את לא מפונקת יותר.

את פוקית. בכל אופן תלחצי על השם שלי ויהיה כתובת האיי.מייל שלי, אז תשלחי את קורות חייך ואני אחזיר תשובה. נשבע.

למעלה