אב שמתעלל בבתו

JeeChan

New member
אב שמתעלל בבתו

לא מצאתי לזה פורום ספציפי, אז אני אפרסם בכמה פורומים, בתקווה למענה. יש לי ידידה בגיל 14, שכבר כמה שנים טובות שאביה מתעלל בה מילולית, משפיל אותו, מקלל אותה ועוד. זה קרה בעבר ונעלם והיום זה חזר, שהוא מכה אותה גם. ועוד על דבר פעוט כמו אי הסכמה להעביר ערוץ בטלוויזיה. היא שוקלת להתקשר למשטרה, ואשמח לדעת אם אתם יודעים אם יש אפשרות כלשהי לעזור לה (אני בן 19). האם יש אפשרות לפעול כנגד האב ? איך המשטרה תפעל בנושא לאחר שיוודע לה על זה ? אם מישהו יודע משהו, אשמח לעצות כלשהם.

ידידתך זקוקה לעזרה ומאד חשובה

נעזרה והתמיכה שלך בה. כל אזרח במדינה , כאשר הוא יודע על התעללות שנעשית בקטין, חייב לדווח על כך. אפשר לדווח או למשטרה או לפקיד סעד בעריה. למשטרה הולכים באופן ישיר ומגישים תלונה, ולפקידת סעד, מתקשרים למוקד העירוני ומבקשים את פקיד הסעד התורן. הרשויות יפעלו בהתאם. בדרך כלל מזמינים את האב למשטרה ובודקים את המקרה. במידה ויש צורך מוציאים אותו מהבית והוא אמור להענש ולעבור טיפול. זה תהליך שאינו קל וחשוב מאד שתהיה שם בשבילה בתהליך. אסור לפגוע בילדים , להכות , לקלל, זאת עברה על החוק וכאשר מתלוננים על כך, יש אפשרות לטפל בעבריין ולמנוע ממנו להמשיך בתוקפנות. היא יכולה להגיש את התלונה ואתה יכול ביחד איתה. ושוב, אתה עושה מעשה טוב וחשוב, מזל שיש לה ידיד כמוך. בהצלחה לכם.

JeeChan

New member
תודה :] זה עוזר לי לדעת פרטים כאלה

אני אפעל בהתאם

למעלה