אבל חובה חובה לענות!

Blue fairry

New member
אבל חובה חובה לענות! ../images/Emo123.gif

מי שלא עונה על השאלון זומבי!
1. שם: 2. גיל: 3. תאריך לידה: 4. כינוי: 5. תכונה טובה: 6. תכונה רעה: 7. חולשה: 8. אובססיות: 9. פאדיחה: 10. כאב: 11. משאלה: 12. זיכרון רע
: 13. זיכרון טוב
: 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך
: 15. געגוע
: 16. פחד
: 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: 18. קמיע [אם יש]: 19. החג האהוב עליך: 20. אוכל מועדף: 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: 22. שתיה מועדפת: 23. קינוח מועדף|גלידה|: 24. ממתק מועדף
: 25. עוגה מועדפת: 26. צבע מועדף: 27. חיה מועדפת
: 28. חיית מחמד [אם יש]: 29. ספורט מועדף: 30. מספר מזל: 31. ספר|ספס|: 32. סרט דיסני מועדף: 33. סרט: 34. שחקנ\ית: 35. זמר\ ת: 36. סדרה מעודפת: 37. מקצוע אהוב: 38. מקצוע שנוא: 39. מקום בעולם: 40. המעשה הכי נועז שעשית: 41. המעשה הכי טיפשי שעשית
: 42. פריט לבוש מועדף: 43. ההמצאה של כל הזמנים: 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? 47. גלידה- בכוס או בוופל? 48. שקיעה או זריחה? 49. בליינד דייט- בעד או נגד? 50. ג'ינס או סתם מכנס? 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? 52. מלפפון או עגבניה? 53. קור או חום? 54. לישון או לקום? 55. חוף או הרים? 56. קרמבו- וניל או שוקו? 57. תות או בננה? 58. חולצה מכופתרת או רגילה? 59. שיר שגורם לך לצחוק
: 60. שיר שגורם לך לבכות
: 61. השיר של כל הזמנים
: 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת
: 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך
: 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך
: 65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? 67. שמות החברים הכי טובים שלך
: 68. הגלידה הכי טעימה? 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? 71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? 72. באילו פורומים את\ה קורא באופן קבוע? 74. אהבה ממבט ראשון
- יש חיה כזו? 75. באיזה פורומים אתה? 76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? 78. יש לך חבר\ה? 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר
? 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון
? 83. מה התחביבים שלך? 84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? 87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך? 97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? 98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?

SofyTofy

New member
תשובות../images/Emo9.gif../images/Emo103.gif

1. שם: ירדן
2. גיל: 14 3. תאריך לידה: 15.3.90 4. כינוי: וואי יש לי מלא.. 5. תכונה טובה: נחמדה[?] 6. תכונה רעה: קנאית
7. חולשה: קרייג
8. אובססיות: קרייג
, חברים
ויש עוד מלא שאין לי כוח לפרט.. 9. פאדיחה: חחח אוי זה משהו מצחיק שקרה לי בטיול השנתי אבל לא משנה אני לא אספר.. אני אספר פאדיחה אחרת מהטיול.. במסלול כולם החליקו או נפלו ורק אני לא אז כולם כזה "מה זה רק היא לא נופלת" אז אמרתי "חה חה ואני גם לא אפול" ואז החלקתי
10. כאב: אה? 11. משאלה: וואי יש הרבה.. 12. זיכרון רע: אישי ביותר
13. זיכרון טוב: יש מלא נו מה.. 14. זיכרון הילדות הכי חזק שלך: הכלב שלי.. מייקי, שמסרנו.. אבל עכשיו יש לי כלבה יותר חמודה
15. געגוע: הכלב הקודם שלי, מייקי. 16. פחד: זה לא לכאן 17. את\ה לעולם לא רוצה לשמוע שוב: אמ? 18. קמיע [אם יש]: מחזיק מפתחות של קרייג שהיה לי פעם ונהרס
19. החג האהוב עליך: פסח! 20. אוכל מועדף: גלידה, אוריאו 21. המאכל שאת\ה שונא\ת ובחיים לא תסכימ\י לאכול: חציל/בצל/פפטריות/מלא דברים 22. שתיה מועדפת: קולה 23. קינוח מועדף|גלידה|: גלידה 24. ממתק מועדף: אוריאו 25. עוגה מועדפת: לא מתה על עוגות אבל בעיקרון גבינה או שוקולד 26. צבע מועדף: כחול, אדום וסגול בהיר 27. חיה מועדפת: כלבים 28. חיית מחמד [אם יש]: כלבה בשם ברנדי
29. ספורט מועדף: כדורגל, גלישה, סנובורד 30. מספר מזל: 3 31. ספר
: אהבת איתמר 32. סרט דיסני מועדף: יש כמה 33. סרט: ברוס הגדול מכולם 34. שחקנ\ית: יש כמה נו 35. זמר\ ת: קריייייג
36. סדרה מעודפת: חברים 37. מקצוע אהוב: אין ממש
38. מקצוע שנוא: ספורט 39. מקום בעולם: ארה"ב 40. המעשה הכי נועז שעשית: לא יודעת 41. המעשה הכי טיפשי שעשית: חחח אסור לי לספר
42. פריט לבוש מועדף: יש כמה חולצות שלי שאני נורא אוהבת 43. ההמצאה של כל הזמנים: הטלוויזיה!! 44. עונה [חורף, סתיו, אביב, קיץ]: קיץ 45. את\ה מאמינ\ה בגורל? כן 46. את\ה מאמינ\ה באלוהים? כן 47. גלידה- בכוס או בוופל? בכוס 48. שקיעה או זריחה? שקיעה 49. בליינד דייט- בעד או נגד? נגד 50. ג'ינס או סתם מכנס? ג'ינס 51. בזבזנ\ית או חסכנ\ית? בזבזנית בטירוף 52. מלפפון או עגבניה? עגבניה 53. קור או חום? קור כי אף פעם לא קר לי במילא
54. לישון או לקום? לישון
55. חוף או הרים? חוף 56. קרמבו- וניל או שוקו? וניל 57. תות או בננה? תות בננה
58. חולצה מכופתרת או רגילה? רגילה 59. שיר שגורם לך לצחוק: ציצים גדולים מהאקדמיה לצחוק 60. שיר שגורם לך לבכות: זה משהו שקשור לסיפור אישי שאני לא רוצה להיזכר בו
61. השיר של כל הזמנים: קרייג דיוויד - walking away 62. שיר שמזכיר לך את האדם שאת\ה אוהב\ת: כל השירים של קרייג מזכירים לי אותו
ויש את השיר האישי שמעציב אותי.. 63. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בחתונה שלך: יש לי זמן לחשוב על זה 64. שיר שאת\ה רוצה שיושמע בהלוויה שלך:
65. שיר שאת\ה אוהב\ת היום, אבל לא היית מכיר\ה אותו אילולא חבר: אמממממ לא יודעת 66. איך היית מתאר\ת את עצמך [חיצנית, התנהגותית וכו'..]? בסדר
67. שמות החברים הכי טובים שלך: דניאל, נעה (הן הכי טובות) 68. הגלידה הכי טעימה? קרם עוגיות של בן אנד ג'ריס 69. מהן התכונות שאת\ה הכי מעריכ\ה בחבר\ה הכי טוב\ה שלך? כנות 70. מתי התחברת לראשונה לרשת? מזמן
71. לאילו אתרים את\ה גולש\ת כשמשעמם לך? תפוז
72. באילו פורומים את\ה קורא באופן קבוע? קרייג דיוויד, מיכאלה, אקזיט, כוכב נולד, בלוגים, ביפ, מיץ תפוזים ושייגעצ. 74. אהבה ממבט ראשון- יש חיה כזו? כן 75. באיזה פורומים אתה? ראה שאלה 72
76. כשמישו\מישי מאוהב\ת בך, ואת\ה לא אוהב\ת אותו\אותה, איך זה משפיע עליך? לא יודעת.. רע? 77. מה הדבר הכי מושך לדעתך אצל בני המין השני [ממבט ראשון כמובן]? גוף 78. יש לך חבר\ה? לא 79. כמה אחים ואחיות יש לך? 2 אחים 80. אם אחיך\אחותך לא היו קרובי משפחה שלך, אלא סתם אנשים בגילך, היית מתחבר\ת איתו\איתה? למה? כן, כי הם נראים טובים וחמודים 81. מה הדבר הראשון שאת\ה עושה ברגע שאת\ה קמ\ה בבוקר? מצחצחת שיניים 82. מה הדבר האחרון שאת\ה עושה לפני שאת\ה הולכ\ת לישון? לא יודעת, כל יום משהו אחר 83. מה התחביבים שלך? טלוויזיה, מחשב, מוזיקה, להנות
84. את מי היית לוקח\ת לאי בודד? את קרייג 85. כשאת\ה נוסע\ת למספר ימים, מהם הפריטים שלעולם לא תשכח\י בבית? וואי לא יודעת 86. אם היית חיה, איזו חיה היית בוחר\ת להיות? כלב.. החיים טובים, לא עושים בהם כלום
87. מה את/ה הכי אוהב את הבוקר את הצהריים או את הערב? ערב 88. מה הדבר שאת\ה הכי רוצה לקבל? לא יודעת 89. מהי הארוחה המועדפת עליך ביום? [בוקר, צהרים, ערב, שאר ארוחות בשמות לא ידועים] צהריים 90. אם היית מוצא\ת להורג, מה הייתה הסעודה האחרונה שהיית מבקש\ת? לא יודעת.. 91. מהו החפץ הכי חשוב לך? אישי 93. מתי הייתה הפעם האחרונה שתרמת מזמנך לקהילה? וואי שאלה טובה.. כנראה שלא עשיתי את זה כבר הרבה זמן 94. מתי הייתה הפעם האחרונה שעזרת לזר? לא מזמן האמת 95. מתי הייתה הפעם האחרונה שאמרת למישו קרוב אליך, שאת\ה אוהב\ת אותו\אותה, סתם.. בשביל שידע? לפני שבוע 96. מה את\ה רוצה שיכתבו על המצבה שלך?
97. ברגע זה ממש, עם מי את\ה רוצה להיות ואיפה? אוף סורי כרגע הודיעו לי משהו מעצבן אז אני כבר מפסיקה לענות פה.. מצטערת
98. אם היית יכול\ה להחזיר את הגלגל אחורה, איזו נקודה היית משנה בהיסטוריה הכללית והאישית שלך? 99. אם היית לך אפשרות לגור במקום אחר בעולם, איזה מקום זה היה? 100. ואחרון חביב- את\ה והאדם היקר לך בעולם עומדים בפני מוות בטוח, ורק אחד מכם יכול להישאר בחיים,האם תהיי\ה מוכנ\ה שהוא\היא ימות למענך?

L i r a n L

New member
טוב, גם אני עונה...

(וואו, זה ארוך...) 1.שם: לירן לוי. 2.גיל: 19. 3.תאריך לידה: 21.10.85 4.כינוי: אירית (אבא...). 5.תכונה טובה: פרפקציוניסטית (באמת טובה?
) ומסודרת. 6.תכונה רעה: דאגנית בטירוף... משהו מפחיד. 7.חולשה: הממ... צריכה לחשוב על זה. 8.אובססיה: בובות וסרטים מצוירים (כן, כן, בת 19 אבל חסרה לי שנה בגן)
9.פאדיחה: לפני 5 שנים בערך הסתובבתי עם חברים שלי ברחוב, ולא שמתי לב לתא טלפון שהיה בדרך, לא אשמתי! משם ההמשך ברור- חטפתי ממנו מכה רצינית...
10.כאב: בטן...
11.משאלה: אני אחסוך את התשובות הקיטשיות... 12.זיכרון רע: בכיתה ו' התכתבתי בשעור עם חברה שלי וכתבתי לה בפתק משהו מלוכלך על המורה שלי... נחשו מה? המורה לקחה וקראה את זה בסופו של דבר. לא היה נעים בכלל. 13.זיכרון טוב: יש המון! אני חושבת שזה היום שאני וחבר שלי הפכנו לזוג (ומאז ועד עכשיו יש כל כך הרבה זכרונות טובים). 14.זיכרון הילדות הכי חזק: היום שבו פתחתי את הסנטר. 15.געגוע: בת-ים... 16.פחד: כשאנשים שקרובים אליי לא חוזרים הביתה או לא מגיעים בזמן... מי שיודע מה זה מחשבות קטסטרופליות בטח ידע על מה אני מדברת...
17.לעולם לא רוצה לשמוע שוב: "יש לי משהו לספר לך". "מה?" "טוב, לא משנה". שונאת את זה! 18.קמע: אין. 19.החג האהוב עליי: פסח, איך לא? אוכל של סבתא, אוירת חג מושלמת, כל המשפחה ביחד
20.אוכל מועדף: שווארמה\ ארטישוק ממולא (חחח, כרגע אכלתי) יאמי... 21.אוכל שנוא ולא אסכים לעולם לאכול: חומוס\ טחינה. 22.שתיה מועדפת: תפוזים, כמובן. 23.קינוח: לא מתה על קינוחים. סלט פירות אולי. 24.ממתק מועדף: שוקולד עם אגוזים. 25.עוגה מועדפת: עוגת יומולדת של אמא
26.צבע מועדף: תכלת. החדר שלי יעיד על כך. 27.חיה מועדפת: אני חייבת? טוב, נו, שיהיה חתול. 28.חיית מחמד: אין. 29.ספורט מועדף: שחייה. 30.מספר מזל: לא מאמינה בדברעם האלה, אבל אוהבת את המספר 2. 31.ספר: "בת יפתח" של נעמי רגן. מומלץ! 32.סרט דיסני מועדף: אמממ... יש הרבה, לא עולה לי משהו ספציפי לראש. 33.סרט: "צריך שלושה לטנגו", "המספריים של אדוארד", "אבא גנוב"... 34.שחקן: אית'ן הוק. 35.זמר: נו, באמת... קרייג דיויד. 36.סדרה מועדפת: "חברים", "משמרת שלישית". 37.מקצוע אהוב: להזכר בימי הלימודים?
ערבית. 38.מקצוע שנוא: הסטוריה, גיאוגרפיה. 39.מקום בעולם: הטיילת של בת-ים (כמו שהבנתם, אני בת-ימית לשעבר). 40.המעשה הכי נועז שעשיתי: נדלג. 41.המעשה הכי טיפשי שעשיתי: לא עולה לי שום דבר לראש. 42.פריט לבוש מועדף: חצאית 4\3. 43.ההמצאה של כל הזמנים: המייק-אפ. סתם,יש המצאות הרבה יותר גאוניות
44.עונה: אביב, הכי כיף. 45.לא מאמינה בגורל. 46.מאמינה באלוהים, מאוד. 47.גלידה בוופל, איך לא? 48.שקיעה. 49.בליינד דייט? לא יודעת, לא ניסיתי, וגם לא רוצה לנסות. 50.ג'ינס או סתם מכנס: תלוי במצב הרוח. 51.לא בזבזנית ולא חסכנית, באמצע. 52.שניהם... לא, עגבניה יותר (עדיף שרי). 53.חום! שונאת קור. 54.ברור שלישון
55.אמממ.. חוף. 56.קרמבו וניל. 57.בננה. 58.מכופתרת יותר אלגנטית... 59.שיר שגורם לי לצחוק: "רוצי שמוליק" של אריאל זילבר. לא יודעת למה, זה מזכיר לי תמיד שאבא שלי שר לי את זה כשהייתי ילדה
60.שיר שגורם לי לבכות: "אמרי לי" של אייל גולן. 61.השיר של כל הזמנים: "I can't live" של מריה קארי. 62.שיר שמזכיר לי את האדם שאני אוהבת: "Here without you" של 3 Doors Down. 63.שיר שהייתי רוצה שיושמע בחתונה שלי: צריכה לחשוב על זה, אחזיר לכם תשובה... 64.שיר שהייתי רוצה שיושמע בהלוויה שלי?! שאלה מיותרת... 65.שיר שאני אוהבת היום אבל לא הייתי מכירה לולא (ה)חבר: כל השירים של הלהקה Three Doors Down. 66.איך הייתי מתארת את עצמי? אני משאירה את העבודה הזו לאנשים אחרים. 67.שמות החברים הכי טובים: אינה, יעל, ויקי ויש עוד...
68.הגלידה הכי טעימה: הכי רגילה שיכולה להיות, שוקו-וניל. 69.התכונות שאני מעריכה בחברה טובה: אכפתיות ויכולת להבין אותי גם כשלפעמים זה נראה בלתי אפשרי. 70.התחברתי לראשונה לרשת לא מזמן, לפני כשנה. 71.כשמשעמם לי אני גולשת לפורומים, קוראת בלוגים, חדשות, ואפילו אתרים בערבית (לא להבהל
) 72.הפורומים הקבועים שלי: מתגייסים, שאלה קטנה, לימודי נהיגה ותיאוריה, חלומות, ולאחרונה גם קרייג דיויד. 73.(חחח, אין 73, פספסת
) 74.אם יש חיה כזו אהבה ממבט ראשון? לא יודעת, לא הייתה לי... אבל אני מאמינה שיש. 75.ראה שאלה 72 (זו לא אותה גברת בשינוי אדרת?) 76.אני מניחה שיש חוסר נוחות ומתח באויר, וזה לא קל. 77.הדבר הכי מושך לדעתי אצל בן המין השני... עיניים. 78.כן, יש לי חבר... כבר שנה וחצי, ואם הייתה כאן שאלה "מה הדבר הכי טוב שאי פעם קרה לך?" הייתי עונה שהוא...
79.יש לי שני אחים. 80.אם הם לא היו קרובי משפחה שלי? אין לי מושג אם הייתי מתחברת איתם או לא, ולמה! 81.הדבר הראשון שאני עושה בבוקר הוא מצחצחת שיניים, כמובן. 82.הדבר האחרון שאני עושה לפני השינה: פעם הייתי קוראת קריאת שמע שעל המיטה, היום פחות, משום מה. 83.תחביבים? שונאת את השאלה הזו. יש הרבה. 84.לאי בודד הייתי לוקחת את חבר שלי, ללא ספק. 85.הפריטים שלעולם לא אשכח בבית בנסיעות למספר ימים: כל הפריטים החשובים והקבועים שבדרך כלל לוקחים+ סיכות לשיער, מסרק (באסה לשכוח כשיש שיער ארוך...) ותהילים. 86.אם הייתי חיה, הייתי רוצה להיות דג, אין שכל- אין דאגות (לא שלשאר החיות יש שכל...)
87.הכי אוהבת את הערב. 88.הדבר שאני הכי רוצה לקבל: לא משנה, העיקר שיהיה מכל הלב ולא כדי להגיד "הנה, קניתי מתנה". 89.הארוחה המועדפת עליי: צהריים! 90.שוב פעם שאלות על מוות? בשביל מה?
91.החפץ הכי חשוב לי: טבעות שקיבלתי במתנה מאנשים שאני אוהבת. 92.(חחח, גם 92 אין) 93.הפעם האחרונה שתרמתי מזמני לקהילה הייתה בכיתה י'-יא', כשהייתי הולכת באופן קבוע לבית ספר לילדים עם פיגור שכלי ועוזרת להם. אהבתי את זה ועד היום אני מתחרטת שהפסקתי עם זה (בגלל לחץ של לימודים...) 94.הפעם האחרונה שעזרתי לזר... האמת היא שלא יצא לי לאחרונה... 95.אני כל הזמן אומרת לאנשים שקרובים אליי שאני אוהבת אותם, סתם בלי סיבה! לא משנה אם זה הורים, אחים, וכמובן החבר...
96.די עם שאלות מוות
97.ברגע זה ממש הייתי רוצה להיות עם חבר שלי, באיזה חוף נידח... 98.אם הייתי יכולה להחזיר את הגלגל אחורה, הייתי ממשיכה ללכת לאותו בית ספר שדיברתי עליו (שאלה 93). 99.אם הייתה לי אפשרות לגור במקום אחר, הייתי גרה בבת-ים, כבר אמרתי את זה. 100 ואחרון! אני חושבת שלא הייתי מוכנה שהוא ימות למעני, נראה לי שלא הייתי סולחת לעצמי על זה לעולם. איזה מן חיים יהיו לי אם אני יודעת שמישהו מת כדי שאני אחיה? (ולמרות שזו שאלת מוות- עניתי
)
זה היה ארוך! מקווה שיהיה לכם סבלנות לקרוא!

למעלה