אביעד אדמין

S m Il E

New member
אביעד אדמין

זה שינהל את הצ'אט החדש, הוא חייב להגיד " אני המחליף של חתולהה"?? כאילו כולם יודעים שחתולהה המנהלת שפרשה והוא בא להחליף אותה ? זה לא רציני מה שקורה, ומה ז"א לשאול את המנהלים בכללי של החדר את מיט אתה מעביר וכמה? .. דיי זה לא הולך ככה

Dj Sky

New member
בכלל צריך לשנות את השם שלו

מאביעד אדמין לאביעד סוכן מכירות
מנסה למכור לי לוקשים שהצ'ט החדש טוב יותר מהצ'ט הקיים

חחחחח אתם לא יודעים כמה קשה להעביר אנשים

ובכלל לעבור לשם..זה כמו הצאט של וואלה (שהוא מכוער לדעתי.............)

צריך פה תואר ראשון במחשבים חחחחחחחחחחח
יאללה תעלו שיטות להעביר אנשים ...
עשיתי שיא שם 8 אנשים חחחחח (פדיחה)

אני מנסה לקחת את זה בתור אתגר :)

כל הכבוד על השיא

שינויים הם לרוב דבר שיותר קשה לזרום איתו, ולהתרגל אליו ( גם בעיניים)

אני ממליצה לבצע את הפעולות הבאות:
1. לפתוח חדר בצ"אט החדש
2. להזמין במסר אישי גולשים קבועים (רשומים) מהחדר אליו ולבקש מהם עזרה בזה , שיפיצו את הבשורה
3. לספר בחדר בצ"אט הישן על השינוי - להתחיל שיחה עליו
4. לשים בהודעת הפתיחה של החדר הפניה לצאט החדש עם לינק עובד

מהכיוון שלנו אנחנו נפרסם הודעות ובאנרים שמפנות לצ"אט החדש החל משבוע הבא.
בנוסף חשבתי על האפשרות לערוך תחרות בחדרי הצ"אט החדשים - עם פרסים כמובן, מה דעתכם?

הנהלת הצאט..או מיטל סליחה

אבל בנינו הצאט החדש אכן מעפן!!!
חוץ מזה שיש בו תקלות שהוא איטי ולא ברור וכאלה..
ובאמת אני לוקחת אותו בתור אתגר והכל..

אבל אי אפשר להשוות אותו לצאט ה"ישן"
אני לא מבינה למה לא יכלת להשאיר את ה"עיצוב" אותו דבר ורק לתת גישה לכל הדפדפנים וכאלה ...

אני לא בטוחה שאנשים בחדר שלי יעברו לשם בכלל,
ודיברתי עם רוב הקבועים של החדר וכשהם שמעו שלא יהיה את הצאט הישן הם אמרו שיתלוננו על זה
כי הם לא רוצים את הצאט החדש..ובנינו גם ככה אין שם כבר כ"כ הרבה אנשים :(

אני לא חושבת שהצאט החדש מעפן

כן - זה חדש
כן - יקח זמן להתרגל (כמו לכל דבר חדש)
כן - רצוי לתת לו ניסיון אמיתי

אני יכולה לתת לך כדוגמא את הפורומים. עבורי מערכת הפורומים של תפוז היא מערכת הפורומים הכי נוחה שיש. עם זאת כל פעם גולש שנכנס אליה פעם ראשונה , לרוב, מאוד יתקשה להבין מה מו מי.

קשה לי להתמודד או להגיב ל"מעפן"
אני כן אשמח לקבל דיווחים על תקלות, והצעות לשינויים בעיצוב כדי שיהיה נעים בין.
הולך להיות שינוי עיצובי וההערות שלכם חשובות לטובת העניין.
בנוסף בקרוב מאוד תושק גירסה חדשה עם פיצ"רים ותוספות מלהיבות חדשות.

בנוגע לגולשים - עדיין לא פרסמנו את המהלך. שבוע הבא נתחיל לעשות זאת ולהשיב לפניות שלהם.

לדעתי - הקהילה היא הרבה יותר ממערכת טכנית ואני באמת מאמינה שבכוחות משותפים אנחנו והצ"אט ניצא מזה מחזוקים.
לאט לאט, צעד אחרי צעד.

אני יודעת שזה לא פשוט ואני נמצאת פה להתייעצויות ועזרה. תשתמשו בי.

Dj Sky

New member
את לא חושבת אבל 200 אחרים חושבים אחרת

הוא אכן איטי
לא נוח
אפילו האייקונים שם נראים כמו צ'ט שנבנה על ידי ילדים עם אייקונים מכל הסוגים והמינים וחיתוך גס ומגעיל

ChoColaTeA

New member
אולי כנראה

1. כל הגולשים רוצים להשאר בצאט המתקדם

2. הצאט נראה כמו וואלה

3. תפוז רוצים צאט כמו וואלה ולא צאט אכותי שגולשים יכולים להכנס בכיף ובלי כל התמיכות העריות ועוד

4. אם מישהו נכנס וכנראה זה האדמין של וואלה ומפרסם את וואלה ואומר בוואלה יש יותר גולשים בואו תעברו לשם ושומרים יושבים שם ולא מגיבים אז כנראה שזה מה שתפוז רוצה

5. לנסות להפיל על סקאי שהוא יודע מתי יסגר הצאט והם מפרסמים את זה זה חוצפה שלא תתואר סקאי כמוני וכמו הרבה שומרים הרבה שנים מתנדבים בצאט וזה לא אתי לעשות כדבר הזה

6. אם תפוז רוצה לסגור את הצאט ירשום בכותרות של כל החדרים שהצאט המתקדם יסגר וממליצים לעבור לטוטאל ולא להציף את החדרים

7. להבטיח לגולשים ניהול בצאט טוטאל בתמורה להעברת גולשים ולשכנע אותם זה נראה לי שבאמת חסר סוכני מכירות ואנשים מקצועיים

8. הצאט כמו דיברי סקאי צאט של ילדים קטנים רואים הכל קטן צריכים משקפיים וזה בפלאש ויש באגים

9. לדעתי צריך להשאיר את הצאט המתקדם ולהוסיף לו בדף של הצאט חיבור לפייסבוק וצאט פייסבוק ככה אנשים ישארו בצאט ויהיו גולשים והמון גולשים

10. זו דעתי האישית!!!!!!!!!!

וגילי סוגרים לך את הזקנים!!!!!!!!!!!!!!! הלוואי ילך לך המחשב

Dj Sky

New member
יותר מזה ....

בואו נפתח את זה כבר עד הסוף ....

בגלל שאני לא מסכים עם אביעד (שמשוחד ומקבל כסף עבור עבודתו בצ'ט החדש) שהצ'ט החדש יותר טוב מהצ'ט הנוכחי הוא מנסה לגרום לשומרים ומנהלי חדרים אחרים ללכת נגדי ומבקש מהם להתלונן עליי אצל מיטל ?
אם האביעד הזה היה מספיק גבר להתמודד מולי ולשוחח איתי במקום לדבר עליי מאוחרי גבי הייתי מסכים לנסות לעזור לו
נכון לעכשיו הבן אדם ירד לי מהעיניים
ואני אומר את זה מול כולם - ברגע שהצ'ט הנוכחי יורד אני מחזיר את המפתחות ובהצלחה לכם עם הצ'ט החדש !
אצל אדמין צעצוע כזה אני לא מוכן להתנדב

מה?

אין לי בעיה להתמודד עם ביקורת, אבל מה שכתבת בהודעה הזו בפירוש לא נכון.

ראשית - אביעד לא ביקש מאף אחד מהשומרים ללכת נגדך! או דיבר עליך עם שומרים אחרים.
זה לחלוטין מנוגד לצורת העבודה ול"אני מאמין" שלנו.
אם ידוע לך אחרת ויש לך הוכחות לעניין אנא העבר אליי את כל הפרטים ברמה האישית. אם לא - בבקשה אל תעלה האשמות כאלו מכוערות וחמורות על גבי הפורום.

שנית - אני לא נכנסת לויכוח איזה צ"אט יותר טוב. אני מאמינה שלכל אחת מהמערכות יש את הפלוסים והמינוסים שלה.
לכל אחד יש את המחשבות והתחושות שלו בנוגע לעניין וזה בסדר.
מעבר לזה, אני לא חושבת שזה הגיוני לשפוט בין המערכות כאשר אחת מכירים שנים על גבי שנים ואת השניה כמה ימים.
לכן ביקשתי ממך סבלנות ולתת לזה הזדמנות אמיתית.

הצ"אט, הקהילה, הולכים לעבור שינוי משמעותי
הייתי שמחה אם היית בוחר להיות שותף לעניין. אני מאמינה שהיינו יכולים להיתרם מהניסיון והידע שלך.
אבל זו כבר החלטה שלך.
כך או כך אני מבקשת ממך לשמור על כבוד בסיסי ודיאלוג.

shamrockh

New member
כמו שציינו מקודם..

הודעות מערכת נחוץ .
הפונקציה " מי זה" נחוץ
אפשרות מעבר לעולמות בלחיצה על הניקים בחלון הכללי נחוץ..

הפורומים והצ'אטים זה שונה

לפורומים לקח יותר משנתיים לעשות את המעבר, בצ'אטים מצפים שזה יהיה כמעט באופן מידי.

אני מקווה שהמעבר יהיה קל אבל אני כבר יודעת ושומעת מגולשים שהם לא יעברו לחדש.
צריך לחשוב לעומק על החשוב ביותר, לשמר את הגולשים ואויל אפילו בכל מחיר.

"יותר טוב" - זה עניין סובייקטיבי

לכל אחת ממערכות הצ"אט יש את הפלוסים והמינוסים שלה.

אביעד הוא מנהל הצאט החדש וככזה אחד התפקידים שלו הוא להעביר את הקהילה לצ"אט החדש. אני אשמח לסיוע שלך בעניין.

דלמטית

New member
עם כל הכבוד

מנהל צאט חדש שאטום למי שאמור לעבוד מולו זה דבר מצער.

1. אולי כדאי לפתוח לו תיבת תפוז ולא תיבת ג'ימייל? תשערו מה יכול לקרות אם גולש ישמע על דבר כזה וישלח לכולם מייל מזוייף עם בקשה להרשאות.
2. אדם שאמור לנהל וחותם בשמו הפרטי בלבד זו חוצפה וזלזול בי ובכולנו. אין שום טלפון ליצירת קשר ושום דבר שמהווה אפילו פרט אישי.

והדבר שהכי גרם לי לבקר כאן זה - אדם שלא מבין בעיה שיש לי ומציק סתם זה מכעיס וקטנוני. אדם שכותב לי בשטנצים של העתק הדבק למרות העמדתו על טעויותיו זה מציק.

איזה דרייב אמור להיות לנו לשכנע גולשים לעבור לצאט החדש אם היחס בצאט הרגיל היה טוב יותר ואם הצאט הישן הוא עדיין נוח מאוד לרובנו.

אולי כדאי לפתוח קצת את הראש וכן לקבל פידבקיפ מגולשים ותיקים אודות איכות הצאט? אולי כדאי לפתוח פורום לגולשים עצמם שידברו ויעלו דברים שלא נוחים להם בצאט?

נכון שלכל אחד יהיו הטענות שלו והפנטזיות שהוא רוצה, אבל אפשר לאתר דברים שחוזרים על עצמם מספר פעמים ולטפל בהם נקודתית.

בהצלחה!

את צודקת

ורוב הדברים שכתבת הולכים להתרחש בימים הקרובים. תזכרי שאנחנו רק בהתחלה.

מדובר בטעות - שלא תחזור על עצמה

זו מיטל מגיבה. אני לא מצליחה להגיב פה מהכינוי שלי.

למעלה