אביב הגיע וסידור ארונות בפתח

אמרלין

New member
אביב הגיע וסידור ארונות בפתח

סדר ? יוק! בינתיים כל הארון למטה : חולצות קצרות וארוכות, ליום יום , ליציאה לספורט ושינה.למזג אויר חקר ולחום המופיע מידי פעם. אז איך מסדרים? אצל הילדים בכלל קטסטרופה. כשאני מבקשת סדר בחדר , אני מגלה אח"כ את הכביסה ( הנקיה ) בארגז המצעים שתחת המזרון, או סתם דחופים מאחורי ( בטח מקומטים ,בטח, מה שיקפלו?) טוב שאני לא רואה איך זה בצבא או במעונות. ( או שמא חבל? אולי דוקא שם בסדר? ) ואח"כ אומרים לי שאצא מהחדר והם יסדרו לבד. ( מה יותר קטנים יותר דעתנים) ראיתי איך זה לבד. אם אני מביאה ערמת כביסה מקופלת ( פריירית.. אבל זה מקופל ,) זה גם לא עוזר. הבו נא עיצה. ( מקסימום אלך לגלי@ עם השאלה... )

גלי®

New member
גלי®, בתור אמא למתבגרת סופר -

בלגניסטית, פיתחה כמה שיטות: 1. סלסלות כביסה בחדר...אחת למלוכלכת ואחת לנקיה, בצבעים שונים... אם הם לא יוציאו מהנקיה וישימו בארונות, זה לפחות לא יהיה מפוזר בכל מיני מקומות בחדר... 2. ימי סידור מרוכזים, עם "מסדר המפקדת" בסופם וצ'ופר על סידור: סרט, ארוחה במקדונלד, וכדומה... משהו לא יקר שמתמרץ אותם... 3. מדובר על יותר מילד אחד בלגניסט? לערוך תחרות ביניהם, כשבסיום, כמו בהצעה הקודמת, "מסדר המפקדת" וצ'ופר. 4. סידור ב"שותף": גיליתי שבחדרים של חברות שלה, הבת שלי כן אוהבת לסדר ולנקות, כך שהן מתחלפות ביניהן, או ביום אחד מסדרות חדר של אחת, וביום אחר חדר של אחרת... צריכה עוד רעיונות?

Degeneration X

New member
נמי, בתור מתבגר בלגניסטית ../images/Emo13.gif,

מעידה שתאוריית השותף נכונה ביותר. אין לי מושג מה הדחף הזה שמניע אותנו לסדר אצל אחרים ואצלנו להשאיר הכל הפוך, אבל חדרים מבולגנים של אחרים עושים לי את זה. בעיקר לנקות אותם יסודי ולמצוא ניירת ישנה של חברות.

גלי®

New member
עניין של סקרנות ועניין... משעמם לך

לסדר את החדר שלך, כי את כבר מכירה את תכולתו... :))))

אמרלין

New member
א. תודה ב.פירוט הבעיות (חלק א..)

לעניין הסידור המשותף, שווה לנסות ולהציע . ( אולי אפילו בינהם. כי לאמא אסור להיכנס. ראיתי דווקא שיתוף פעולה בין הילדים : "אתה תשאב אני אשטוף". שווה ניסיון. לעניין סדר כמה רמות. א. בעיקר במשפחות שבהן לפחות 4 נפשות. בעיית ערמת הכביסה לקיפול. בעיית הזיהוי :של מי הבגדים האלה ( ובעיקר איפה בן הזוג של הגרב.. ) ואח"כ, ערמות הכביסה המקופלות שמגיעות לחדרים , ולא תמיד יש זמן להכניס לארון ( ואז דוחפים ) .גלי, על איזה סלסלות את מדברת? ( לעניין כביסה מלוכלכת רצוי שלא יהיה בחדר ( ריח , בלגאן,חוסר מקום ועל פי הפאנג שואי : רמת אנרגיה נמוכה , משום שבלגאן ולכלוך "שואבים " אליהם אנרגיה טובה). אפשר להגיע לסל כביסה. פטנט שעובד, ( בעיקר אצל מי שמגיע לסוף שבו עהבית , להבי אכביסה מקופלת: גם חוסךף מקום גם לא מקומט. בבית רק חלק שומעים ... ) והכי חשוב : איך מסדרים בארון?

אמרלין

New member
צ'ופרים רעיון מעניין.

למעשה זו הייתה התגובה הראשונה, שלא הגיעה לכאן. (ההודעה המקורית שכתבתי , נעלמה לי , ולא שמתי לב שבשיחזור , לא כתבתי הכל.
) מכל מקום יש מספר בעיות : א.סדר וניקון כללים , אולי "ספר חוקים לצעירים " , שאמא כבר לא יכולה ( ובהחלט לא צריכה ) להכנס אליו. משהו שיגרום להם לרצות "לראות " מסודר.

למעלה