אביב גפן-לאן?

hagar_gefen

New member
אביב גפן-לאן?

היי לכל חבריי הרוקרים!!! אני מעוניינת להביא בפניכם דילמה אשר מטרידה את מוחי לאחרונה: אביב גפן-לאן מועדות פנייך? אני אחת מאלפי המעריצים שלו ברחבי הארץ(והעולם)ואני חושבת שהוא פשוט אחד היוצרים המוכשרים ביותר אשר היו אי פעם,לפחות בארצנו. אך למרות זאת,אני מתגעגעת לאביב הישן. לאביב המורד. לאביב שאהבנו לראות איך ההורים שלנו שונאים אותו! ושלא תבינו אותי לא נכון,יש לי את``יומן מסע`` ואני אוהבת אותו מאוד. אבל בכל זאת,אני עוד מחכה לאיזה שיר עם מילים מרדניות, שיר שיעזור לנו להעביר את המצב החרא הזה שיש במדינה עם גיטרה חשמלית ותופים ובסים על לשמיים!!!! שיר שכשנשים אותו במערכת בפול ווליום ההורים רק יתעצבנו!!! שיר שיחזיר אותי אחורה....לתקופה של אביב הרוקר!!! וזה לא שאני אוהבת רק שירי רוק כבד כאלה שלו, השיר האהוב עליי הוא ``אהבנו`` וזה שיר ענק בהחלט! אבל לכל מי ששמע את יומן מסע-ושיודע שאין שם אף שיר כזה.... אתם לא מתגעגעים??? אני אישית חושבת שחייב לבוא עוד שיר כזה, שיעורר מהומה בעם. ואומנם-אביב התבגר אבל הוא בכל זאת חסר! ואנחנו רוצים קצת ר-ו-ק אמיתי באוזניים,כזה שרק אביב יודע לתת!!! מעריצה מושבעת של אביב.... ה-ג-ר

Hell is beige

New member
אביב גפן כבר מזמן מת!!!

חטפו אותו השב``כ והחליפו אותו בכפיל, עשו לו ניתו פלאסטי ועיצבו אותו כמו האלביס, נתנו לו מכה ממש חזקה בראש כדי שלא יזכור מי הוא וזרקו אותו בנוואדה... כל זה בשביל להוריד את כמות ההתאבדויות בארץ? לא!!! זה בשביל להוריד את כמות המכירה של דיסקים מזויפים ע``י זה שלא תהיה מוסיקה טובה לזייף!!! השב``כ שלנו...

מיכל@

New member
לא הוא לא!!!

אביב גפן לא מת עדיין הוא הזמר הכי מוכשר בארץ הזאת!!!

metalgirl

New member
הוא אמנם מוכשר אבל.......... ;-p

אביב גפן הרוקיסט הפרוע שאהוב על רבים וטובים כאן מת. הוא אמנם עדיין שר ומופיע ויש לו טונות של מעריצים (אני מביניהם) אבל מצטערת,הוא לא כמו שהיה פעם.

yurgo

New member
צודקת

את צודקת אביב גפן אכן מת איפה הרוקיסט הבועט היחיד שהיה בארץ נעלם מאיפה כל המיינסטרימיות הזאת באה ? את לילות לבנים היה אפשר היה להבין אבל יומן מסע זה כבר באמת מוגזם

yurgo

New member
כשרון בילתי מנוצל

הוא בהחלט הזמר הכי מוכשר בארץ אבל גם הכשרון הבילתי מנוצל ביותר בארץ בשנים האחרונות בכל אופן

Hell is beige

New member
בינינו, הוא שר כמו צפרדע

אבל הוא שר מהלב, ושומעים (הוא גם לא יורד מהסולם) השירים שלו איכותיים כתובים ומולחנים (וגם מבוצעים) באופן וירטואוזי ביותר ככה הוא היה, אבל הוא איבד את זה במשך השנים...

yurgo

New member
היה אמור ליהיות

את יודעת היה אמור ליהיות שיר ביומן מסע עם טיפת מרדנות, קוראים לו עורי עור. במקור של השיר נאמר ``עורי עור ארץ אבודה`` אבל משיקולי מסחור כנראה הוא שינה את זה ל``ארץ אהובה`` כנראה שלאביב שלנו אכפת מכסף יותר מאשר האומנות

למעלה