אביב גפן ינחה תוכנית לילית חדשה

אביב גפן ינחה תוכנית לילית חדשה

התוכנית האינטראקטיבית תשודר חמישה ימים בשבוע עם מנחים מתחלפים, בהם פיראס חורי. תועבר ממצלמה דיגיטלית שתשדר מביתו של גפן אביב גפן ינחה תוכנית לילית חדשה בערוץ "YTV" של הטלוויזיה בלוויין YES. זאת הפעם הראשונה שהזמר נענה להצעה להגשה בטלוויזיה, לאחר פניות רבות בעבר. הוא יהיה אחד מכמה מנחים שיתחלפו מדי יום בהנחיית התוכנית. לדברי גפן, סוכם על השתתפות ב-12 תוכניות שבועיות. הוא אמר כי "התכנית תועבר ממצלמת אינטרנט שתשדר מהבית שלי, ובמהלכה אני אשוחח עם גולשי אינטרנט וגם עם אמי נורית ועם חברי רן בר לב, כל אחד מהם ישדר מביתו". מאיר קוטלר, סוכנו של גפן, אמר כי "לכל תכנית יהיה נושא אחד או יותר, ולאביב יש חופש ביטוי מלא בתכנית, ללא צנזורה. הוא ישוחח עם גולשים באמצעות צ'טים ומצלמת אינטרנט". תכנית הטלוויזיה האינטראקטיבית תשודר במשך חמישה ימים בשבוע, בכל יום על ידי מנחה אחר. גם פיראס חורי, הזוכה בתכנית "פרוייקט Y", ינחה את אחד מימי השידור.

אני מת כבר לראות את התוכנית הזאת

אבל אני מתפלא על אביב מה עובר עליו שהוא הסכים להצעה כזאת אני זוכר שהוא היה אומר שהוא אף פעם לא יענה להצעות כאלה וכ"ו..... אבל בכל זאת אני שמח לראות אותו חמש פעמים בשבוע....

למעלה