אבא של אשתי מחבק אותי בחלום שלה

roe28

New member
היי
אני בן 40 נשוא שכיר,מצב כלכלי לא מזהיר

אשתי אמרה לי היום בבוקר שהיא חלמה שאבא שלה שניפטר לפני 4 שנים ממחלת הסרטן מחבק אותי ומדבר איתי בחלום שחלמה

מה זה אומר לגביי?
מה זה אומר לגבייה?

אלישבע777

Well-known member
שלום רב,

אשמח לנסות לפרש את החלום של רעייתך בתנאי שהיא תכתוב אותו בלשונה וגם תמלא את הרקע לחלום כפי שהוא רשום למעלה בהוראות.
כמו כן, יש חשיבות רבה לפרט ככל האפשר
א. מה מערכת היחסים שלה עם הדמויות בחלום - במקרה זה אביה ואתה ומערכת היחסים בין אביה לבינך.
ב. מה לדעתה עורר את החלום הזה? האם היו ארועים שעוררו את המחשבות על אביה?
ג. מה מעסיק אותה בימים אלה? שאיפות, רצונות, בעיות.
ד. בחלום אין רגשות. האם אין רגשות באמת, או היו רגשות בחלום או ביקיצה, והן לא נרשמו כאן? רק היא תוכל לתת מידע זה.

חלום הוא אישי לכל אחד וגם אם שני אנשים יחלמו אותו חלום בדיוק, הפרוש עשוי להיות שונה. לכן אני צריכה דיאלוג איתה ואת הניסוח שלה ( אם אין הבדל שהיא תכתוב בגוף ראשון). כדי לנתח את החלום כפי שהוא מתאים לה, אני צריכה מידע עליה, מה לעשות. איני מפרשת חלומות מבחינה מיסטית, אלא יותר מפענחת או מתרגמת את החלום ללשון בני אדם ומנסה לראות- מה החלום אומר לחולם/ת. אם זוכרים חלום, יש לכך חשיבות רבה ולחלום יש מסר מהתת מודע (לא משמיים!) והחלום מלמד משהו על החולם ואת החולם ועל מערכת יחסיו עם העולם/עצמו והדמויות בחלום. אין זה אומר דבר, על מי שחולמים עליו. החלום הוא סרט קולנוע, שצריך לפרשו. לא תמיד הדמות בחלום היא אותה דמות במציאות!! כדי לדעת זאת - אני צריכה רקע טוב. לא סודות כמובן, אלא מה שרלבנטי לימים האלה.

עקרונית נראה לי על פניו שזה חלם טוב, חלום של נחמה על הקשיים העכשויים
או חלום שלה המראה על פיוס בינו ובינך ( אם היו ביניכם יחסים עכורים) ואז החלום הוא מלוי משאלה שלה, שאולי אבא בשמיים - סולח לך על מערכת היחסים זו שהיתה ביניכם.
ישנן אפשרויות אחרות לפרוש, כמובן אבל אין לי רקע מתאים.

בחלומות הבאים, תזכור את הכללים הללו ואשמח לנסות לפרש לך ולרעייתך, בתנאי שמי שחולם הוא הכותב ומאוד רצוי עם כינוי לחוד, כדי שאוכל לשאול שאלות גם בפרטי.

למעלה