אבא בוגד?

N0KIAman

New member
אבא בוגד?

שוטטתי לי במחשב ועשיתי בו "ניקיון פסח", ולפתע מצאתי תיקייה שבה נשמרות כל השיחות שנעשות בתוכנה מסנג'ר. ראיתי שיש שם תיקייה תחת החשבון של אבא שלי, הייתי חייב להכנס כדי להבין מה יש שם... זה המחשב שלי ולא ידעתי שאבא שלי גולש בו למטרות שכאלה. כשנכנסתי, גיליתי שהוא דיבר עם אישה ב-4 לחודש (אוקטובר). בוא נגיד, מצאתי שם כל מיני התבטאויות של פלרטוטים, אמנם עקיפים, אבל עדיין - פלרטוטים. (כשאני אומר פלרטוטים עקיפים, אני לא מתכוון ל"מתי נפגש שוב"? אלא "יש לך תחת יפה", מילה במילה... אבא שלי אמר לאישה הזאת את זה בגלל שהוא ראה אותה באולם). אני חושב שהם מכירים דרך העבודה, משום שבתחילת השיחה הם דיברו על נושא העבודה, וגם בהמשכו. לפי דעתי, האישה הזו עובדת עם אבא שלי, או שהיא אשתו של חבר של אבא שלי\מישהו שעובד עם אבא שלי, משום שהם דיברו על העבודה, אבל לפעמים גם על בעלה... האישה בשיחה פירטה את הפעם האחרונה שהיא ובעלה שכבו :S היא אמרה לאבא שלי שהיא לא נהנתה, כי היא לא גמרה או משהו כזה. אחרי כמה זמן איכשהו הם החזירו את הנושא שבו היא שכבה עם בעלה, והיא אמרה שבמהלך האקט היא נזכרה באבא שלי. מה הולך פה לעזאזל?! גם היה שם משהו מוזר שהיא רשמה "נפל לך?" ואבא שלי אמר "לא, עומד". לא הבנתי מה המשמעות של זה... עכשיו, תגידו לי אתם אם אתם חושבים שזו בגידה. במידה וכן (חס וחלילה), מה עליי לעשות? אין לי את האומץ לבוא ולהראות לאמא שלי את השיחה הזו, או לחליפון לדבר עם אבא שלי. אני ילד ביישן (אולי גם חסר ביטחון עצמי... מעט) ואני לא חושב שאני אוכל לקחת בקטע הזה, זה כבד עליי... רעיונות?

lolly87

New member
תראה

תרשה לי קודם לשלוח לך חיבוקים וחום. זו לא סיטואציה שילד בגילך או ילד בכלל צריך להיות בה לדעתי. אני לא יודעת מה הפשר של השיחה הזאת, אני יכולה כמוך לנחש. נכון שמה שהוא אמר שם ותוכן השיחה הוא לא "תמים" לחלוטין אבל, יכול להיות שזה כביכול תמים והוא מדבר ואנשים מדברים היום בדור האינטרנט וגם מפלרטים אחד עם השני ולטעמי זו לא בגידה. אם הנושא הזה כבד עליך אז אל תעשה איתו כלום, הפורום ואני פה בשבילך, אבל אני מנסה לחשוב אם הייתי במקומך מה הייתי עושה, אני מניחה שכלום, להתערב להורים שלי בחיים שלהם, כמו שאני מבקשת מהם, דברים שבניכם, וקשורים בכם, אני לא קשורה, אל תספרו לי ואל תכניסו אותי עמוק לתוך זה. ושוב, אני מנסה לצאת מהמקום שלי ולהיכנס למקום שלך, אם אתה מרגיש שאתה צריך לעשות משהו ושאתה רוצה לעשות משהו, הייתי יושבת עם האבא ואומרת לו שראית, לשאול אותו מה הפשר של זה, אם הוא אומר לך משהו כמו שהוא בוגד או משהו כזה, אז להציב לו אולטימטום אם לא יספר לאמא שלך עד זמן מסוים, תספר אתה. הכל תלוי אם זו רק שיחה תמימה במסן או יותר מכך. מקווה שעזרתי, זה מה שעלה לי כרגע, מצטערת שהייתי קצת מפוזרת כי חשבתי דברים ואז ניסיתי לצאת ולחשוב על כיוונים אחרים.

nav27

New member
אני חושבת..

שזה לא בגידה.נכון שזה מגעיל וזה לא הוגן ,זה רק שיחה..אני חושבת שלא כדאי לעשות כלום..ואם זה מפריע לך-תדבר איתו...אני חושבת שבנתיים עדיף לא לעשות כלום.בהצלחה!!/tapuzforum/images/Emo13.gif

סיטואציה מהסרטים

חשבתי אולי לפנות ליועצת בית ספר אבל אולי אתה לא תרצה להוציא את אבא שלך מגעיל בכל זאת אבא שלך אבל מצד שני היא יועצת וזה התפקיד שלה וכמו שאומרים "מה שנאמר בחדר לא יוצא ממנו" היועצת למדה זה המקצוע שלה בשביל מקרים כאלה היא נמצאת אם אתה היחסים פתוחים עם אבא שלך אולי תשאל אותו. אישית אני לא הייתי עושה את זה זה יביך אותו מאוד וגם אותך לא נראלי שכדאי על פי מה שאמרת זה לא בגידה לדעתי תעקוב אחרי זה עוד קצת ואם תראה שזה כבר ממש רציני תדבר עם אח/אחות שלך אם יש אפשרות כזאת (אם הוא בוגר ומבין ואם בכלל יש כזה) בנתים זה בדיוק כמו שאבא שלך יראה פורנו...וכולם רואים פורנו אז זה בסדר

למעלה