אאוצ`, הביטוח...

• פותח הנושא squp
  • פורסם בתאריך

squp

New member
אאוצ`, הביטוח...

או.קיי. קניתי מכונית אחלה כעבור שבוע בלבד!!! פרצו לי אותה ולקחו לי את הרדיו דיסק (אדיוט לא מוצא את הפאנל). לא נורא הביטוח יכסה לא? לא! מסתבר שבאותיות הקטנות כתוב שאני אקבל רדיו-טייפ עד סכום של 1000ש``ח והשתתפות עצמית של 800ש``ח. מה עם הרדיו-דיסק שלי???? לא רוצים לתת לי רדיו-דיסק, לא מוכנים לתת לי מזומן. השקט באוטו קורע לי את עור התוף.

turbo

New member
משתתף בצערך..

בפעם הבאה אחפש מכונית שכן יש לה ביטוח.... :) טורבו.

עמרי 24

New member
אני יודע שזה לא ממש עוזר

אבל צרת רבים חצי נחמה, כשעבדתי בחברת אבטחה,ממש מתחת למשרדים של החברה שברו לי את השמשה ולקחו לי את הרדיו שהיה לי בננה (החיפושית שלי). והוא לא היה משהו הרדיו הזה,באמת שלא. תארי לך מה זה, אני מגן ומאבטח בגבורה את תושבי הסביבה,ובאותו זמן ממש איזה ילד מטומטם וכפוי טובה אנס את ננה בברוטליות,וכל זה בשביל רדיו שהוא ימכור במקסימום 50 שקל. היום יש לי רדיו-דיסק,אגב,פאנל נשלף. אני מקווה שאני לא יצטרך להתקדם הלאה... ולגבי חברות הביטוח...כוס אימם!

turbo

New member
הצדק איתך....

למרות שאני בטחתי (בשכל) את המערכת שהייתה לי וגנבו לי ממש הרבה דברים : צ`ינג`יר ,4 זוגות רמקולים , סאב וופר.טייפ. 2 מגברים,וברוב חוצפתם שברו לי ת`חלון... המשטרה יצאה הכי אהבלה כי התביעות אצבעות שהם לקחו מהאוטו היו רק מסביב לשמשה השבורה, כאילו הפורצים ילטפו מסביב לשמשה....והאבסורד הכי גדול שהפורצים השאירו מברג שלהם באוטו שלי ושאמרתי את זה לזיהוי הפלילי (האחראים לתביעות אצבעות)הם אמרו לי ``כן ,כן`` ואפילו לא הסתכלו על המברג ,שלא לדבר על לקחת את התביעות ,וגם בתוך האוטו ,על הדשבורד וכדומה גם כן לא בדקו . אז במקום שיעמדו עם המכמונת או האקדח לייזר שיעשו את עבודתם נאמנה.... *העצבני :)

למעלה